Paskaties uz savu plaukstu: trīsstūris, zvaigzne vai rombs izstāstīs par likteni daudz...

Advertisement
Advertisement

Kopš seniem laikiem cilvēki centās pareģot savu likteni pēc rokas un uzzināt, ko nozīmē līnijas uz plaukstas. Uz mūsu plaukstām noslēptas dažādas figūras, kurām ir noteikta nozīme. Bez trīsstūriem, zvaigznēm un rombiem eksistē arī citas formas, tādas kā trejzobis, pusmēnesis, zivs un krusts.

 

Paskaties uzmanīgi uz savu plaukstu. Ko tu redzi?

Raksta turpinājums
Liktenis uz plaukstas

1. Trīsstūris
Uz tavas plaukstas trīsstūris? Tad tev piemīt mega talants! Jebkura izmēra trīsstūris norāda uz piemītošu īpašu talantu. Un, jo lielāks trīsstūris, jo lielāka tev iespēja kļūt par ļoti cienījamu cilvēku sabiedrībā.

2. Zvaigzne
Ja uz tavas plaukstas dižojas zvaigznes forma, kura sastāv no sīku līniju krustošanās, tu esi varenu un specifisku spēju īpašnieks. Zvaigznes atrašanās dzīves līnijas augšpusē zem rādītājpirksta runā par tevi kā par cilvēku ar lielām prāta spējām, veltītu zinātnei, filozofijai vai reliģijai.

3. Rombs
Likteņa līnija veido vienu no romba kantēm, tas liecina par nevaldāmu avantūrisma garu un vēlēšanos izzināt nezināmo. Tādi cilvēki atšķiras ar neticamu drosmi un pat neprātu. Tu redzi sev rombu? Tad tu esi pētnieks, kurš mīl riskēt. bet mēs taču zinām, ka risks – cēla lieta!

4. Zivs
Šī forma ļoti līdzīga rombam. Tomēr īpatnība slēpjas trīsstūrī zemāk par pamata formu, kurš līdzīgs zivs astei. Cilvēks, kurš atradīs sev šo simbolu, ir ļoti reliģiozs.

5. Pusmēnesis
Ja tev ir divas līnijas, kuras krustojoties veido sirpi vai pusmēnesi, tu burtiski vari pareģot nākotni. Tava intuīcija tik spēcīga, ka tavi tuvinieki ne reizi vien vērsās pie tevis pēc padoma. Sevi atpazīsti?

6. Trejzobis
Dzīves līnija uz plaukstas dalās trīs daļās, izveidojot trejzobi: burtiski tu esi dieva aizsargāts un neviens nevar tev nodarīt sāpes.

7. Krusts
Šis simbols rāda, ka cilvēks ir garīgs, bet nav tendēts izpētīt cilvēka garīgo robežu. Lielākoties šis ir cilvēks, kuram ir nedaudzas specifiskas garīgās zināšanas.

Tagad, atminot sava likteņa noslēpumus, tu vari pareģot savu draugu likteni. Pietiek tikai uzmanīgi ieskatīties un tev atklāsies visi noslēpumi!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Saistītie raksti

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 9 minūtēmes
Kas ir tase cik ml ?
0 0 Šodien 11:23guna
Jo bagātāks cilvēks jo vairāk visādus sūdus ēd.
0 0 Vakar 19:10Normis.
Dievs Tas Kungs ir radījis dabīgi jau Sievietes skaistas,viss ko cilvēks mēģina "izlabot"mākslīgi sabojā cilvēka skaistumu.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Daudz laika pavadi pie datora?
Proti kādu svešvalodu?
Un gribi nopelnīt?

Iespējams šis ir darbiņš tieši Tev!
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017