Pazīmes, kas liecina, ka tu patīc vīrietim

Advertisement
Advertisement

Bieži vien sievietei ir grūti saprast vīrieša raidītos signālus. Tas viss tāpēc, ka spēcīgās puses pārstāvji patiesībā ir daudz kautrīgāki nekā mēs domājām. Kā gan saprast ka Jūs nēesat vienaldzīgi pretējam dzimumam?

 

 

Raksta turpinājums
Viņš Jums smaida, kad satiekaties
  
Ja pamanījāt to,ka Jūsu jaunais draugs vienmēr Jums smaida, visdrīzāk tā ir pirmā pazīme, ka viņš nav vienaldzīgs pret Jums. It īpaši, ja attiecībā pret citiem viņa attieksmē Jūs neesat pamanījusi.
 
Viņš atceras sīkumus, kas ir saistīti ar Jums
 
Sarunā ievērojis, ka Jūs dievināt melno šokolādi, nebrīnieties, ja jau nākamajā dienā viņš ar to Jūs uzcienās. Šī šķietami nelielā detaļa rāda viņa attieksmi pret Jums. Galu galā, šī persona,kurai Jūs esat vienaldzīga diez vai atcerēsies Jūsu iecienītākās filmas nosaukumu vai literāro darbu.
 
Kad viņš Jums ir blakus, viņš automātiski sāk piekārtot apģērbu
 
Redzot savas simpātijas objektu, vīrietis cenšas izskatīties vislabāk viņas acīs. Tieši tāpēc viņš refleksīvi piekārto kaklasaiti vai izlaiž roku caur matiem. Ziniet - Jūs neesat vienaldzīga viņam.
Sarunas laikā viņš pēta Jūsu seju
 
Ja sarunas laikā viņš vēro Jūsu sejas iezīmes, jo īpaši koncentrējoties uz lūpām, viņš, iespējams, jūt simpātijas pret Jums. Tas ir saistīts ar to, ka viņš vēlas labāk iegaumēt Jūsu izskatu un tad atkal un atkal rekonstruēt to atmiņā.
 
Viņš mēģina samazināt attālumu starp jums
 
Uzņēmējdarbības etiķete nav pieņemts tuvoties kolēģim tuvāk par metru, lai netiktu pārkāpta viņa personīgā telpu. Ja jūsu kolēģis mēģina samazināt attālumu starp jums, tā ir zīme, ka Jūs viņam neesat vienaldzīga. 
 
Viņam interesē Jūsu domas
 
Nebrīnieties ja kādu dienu tāpat vien, viņš Jums pajautās, kāda tēja Jums garšo vai ko no pēdējā, kas rādīts kino Jūs ieteiktu paskatīties. No vienas puses, protams, to var uzskatīt par banālu pieklājību. No otras puses, tā ir droša zīme, ka cilvēks vēlas uzzināt par jums, cik vien iespējams vairāk. 
 
Viņš mēģina Jums pieskarties
 
Jā, tas ir zinātniski pierādīts fakts: ja cilvēks vēlas Jums pieskarties- zīme par simpātiju izrādīšanu. Tur jau vairs nevar būt nekādu šaubu!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Vakar 14:00ana
stāsts ir par cilvēkiem kopumā ne tikai par radiniekiem. J A KĀDS CILVĒKS IR NEPATĪKAMS NAV AR VIŅU JĀKOMUNICĒ NESKATOTIES UZ RADNIECISKĀM SAITĒM
0 0 Aizvakar 23:27Inita
Man ari viss uzskaititais sakrit...
0 0 Aizvakar 21:02Dina
jā tas viss uzskaititais sakrit un vēl-labākās attiecības ir ar citiem ,,negatīvajiem"

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017