Pēc bērna piedzimšanas vecāki jutās kā septītajās debesīs, bet pēc 15 dienām sākās murgs!

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #3
Vecāki nezināja kā pateikties glābējai. Bet pēc ilgiem gadiem viņi beidzot ieraudzīja dēlu laimīgu. Viņi skatās nākotnē ar neslēptu optimismu.

Ranešam tagad tiek sniegta kvalificēta medicīniskā palīdzība, uzmanīgi atdalot viņa sacietējušo ādu.

Mediķi ir pārliecināti, ka viņa veselībai briesmas nedraud, kaut arī staigāt viņš tomēr nevarēs.

Tā vienā mirklī bezcerīgā situācija atrisinājās, brīnumainā kārtā!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 02:31 07.10Elīna
Mani mamma bieži ierobežoja, sakot ar ko labāk nebūtu vērts kopā pīties, jo tas jau nekur tālu netiks utg., un atceros cik ļoti gan no sākuma tieši pretējo gribējās darīt, bet tagad jau padsmit gadus vēlāk acis izbrīnā paveras no tā cik precīzi gan viņa toreiz teica! Un liekas neaptverami tik ļoti precīzi tas viss tika pateikts, lai gan tad likās,ka mēs jau visi vienādi vienaudži bijām ar saviem niķiem un nedarbiem, kā arī vēlmi pabūt tai "sliktā bērna" lomā!
Katrā ziņā paldies mammai par kontroli un pareizo padomu došanu
0 0 21:45 06.10valerijs
Raksts vienpusīgs un audzināšanas metode nav gluži pareiza.Audzināšanas metode drīzāk veicina dogmātiski domājošu cilvēku veidošanos mūsu mainīgajā pasaulē.Kas savukārt novedīs pie problēmām daudzās dzīves sfērās.Bērniem drīzāk ir jāskaidro,kas un kapēc notiek, kā arī izvēlētās rīcības sekas.Tad var cerēt,ka no viņiem arī izaugs domājoš indivīds un nevis šablonveidīgais primāts,kas domā savu iemācīto dogmu iespēju rāmjos.Mūsdienās lielākā problēma drīzāk ir mūžigais laika trūkums vecākiem nodarboties ar savām atvasēm.Tas cik labi izaugs jūsu bērni ir atkarīgs tikai no vecākiem un sociālas vides ,kurā tie aug.Kaut gan sastopami ari izņemumi.
1 1 18:34 06.10Ina
Zinu vairākas meitenes, kuras ir audzinātas stingri un pie pirmās iespējas ar pirmo puisi, kuram var tikt apakšā speciāli paliek stāvoklī, lai no drastiskajiem vecākiem varētu tikt prom. Gala rezultātā - trīs sačakarētas dzīves - meitai, puisim un mazulim. Ne visās pilsētās ir augstskolas, tāpēc meitenei ir visas iespējas tikt prom no stagnātiskajiem vecākiem. Un kad tad viņas tusēs? Kad bērni sadzims? Tad ir bērnus jāaudzina nevis jātusējas. Ar bērniem pēc tam kopā? Piedodiet, sievietes, kuras tā dara, bet tas izskatās... Labāk būtu tusējušas, kad jaunas bija

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017