Pienācis laiks pārtraukt sazināties ar saviem “indīgajiem radiniekiem”! Pārtrauciet visas saites...

Advertisement
Advertisement

`Visas laimīgās ģimenes ir līdzīgas, bet katra nelaimīgā ģimene ir nelaimīga pa savam.`

 

Ģimene - tās ir īpašas attiecības, ļoti tuvas un, pats galvenais, mūžīgas. Vēlme dzīvot ideālā ģimenē ir pilnīgi normāla, bet kas ir tad, ja apkārtējie cilvēki nav perfekti?

Raksta turpinājums - lapa #1
Indīgi cilvēki

Kā būt, ja jums ir indīgi radinieki, pagriezties muguru vai meklēt kompromisu? Un varbūt nevis viņi jums, bet jūs viņiem neļaujat dzīvot?

”Bet tā ir mana māte!” Vai arī tēvs, māsa, brālis, meita, dēls, vecmāmiņa ... ”Tas ir savējais cilvēks ...” Ar šīm frāzēm mēs veidojam savas iekšējas neiznīcināmas sienas, kas spiež no iekšpuses un indē dzīvi. Pie mums nav pieņemts sevi likt pirmajā vietā.
Šodien pastāstīsim, kā atpazīt tirānu un kontrolēt situāciju. Un raksta beigās apskatīsim algoritmu saziņai ar toksiskiem cilvēkiem, ko izstrādājuši psihologi.

Radinieku inde ir īpaši toksiska. Un, lai izvairītos no emocionālas traumas, ir nekavējoties jāpārrauj šādas saites. Lai saprastu, ka cilvēks ir toksisks, izanalizējiet šādas situācijas.
TOKSISKUMA ZĪMES

1. Manipulē ar uzticību

Šodien šis cilvēks tevi mierina, bet rīt viņš tevi publiski izsmies. Viņš izliekas, ka viņam nav vienaldzīga tavu dzīve, ka viņš patiesi vēlas palīdzēt. Bet patiesībā viņam ir vienalga. Klausīties un pažēlot - tas ir īpašs veids, kā jūs kontrolēt, lai citiem cilvēkiem, kuri viņam ir svarīgāki par jums, varētu stāstīt interesantus stāstus no kādas citas personas dzīves.

Ar šādiem cilvēkiem ir nepieciešams runāt uzmanīgi, labāk par laika apstākļiem vai vispār nerunāt. Ir ļoti viegli uzķerties uz manipulatora ēsmu, bet mēģiniet būt uzmanīgāki savās atbildēs, bet labāk uzdodiet jautājumu pirmais.
2. Meklē sev labumu

Šādi radinieki ir redzami no tālienes. Viņi zina, kā nozust vismaz uz pusgadu un parādīties, kad viņiem kaut kas vajadzīgs. Neatkarīgi no tā, ko persona šajā brīdī pieprasa, naudu, palīdzību, atbalstu vai komfortu. Pēc vajadzīgā iegūšanas viņš pazūd nezināmā virzienā.

Pārsteidzoši, ka ja jums nepieciešama palīdzība, šāds radinieks atrod simtiem iemeslu to atteikt.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017