Pietiek sevi mānīt! Lūk, kā vīrieši skatās uz sieviešu augumu.

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #2
Pati skaistākā sieviete man - grūtniece. Viņai nav svarīgi kā viņa izskatās, viņas domas ir iekšā bērnā, visa viņas dzīve ir pagriezta uz iekšu, viņa sevī ieklausās, glauda vēderu, iet lēnām un tik aizkustinoši neveikli.

Viņa apzinās velti un izgaismo sievišķīgumu. Vīriešiem mainās sejas izteiksme, kad viņi redz grūtnieces, viņi kļūst spēcīgāki, cēlāki. Tas ir pamanāmi un ļoti skaisti.

Mana mīļākā ķermeņa daļa - vēders. Mīksts, nedaudz apaļš, noslēpumains pauguriņš, slēpjošs bagātības. Te sākas sieviete, viņas spēks, viņas pievilkšanas spēks. Ne velti sieviešu prakse ir saistīta ar saspringuma atlaišanu vēderā, ar vēderdejām, ar elpošanu vēderā un tamlīdzīgi.

Nobriedusi sieviete izveido polu un pievelk pieaugušu vīrieša enerģiju.

Mēs, vīrieši, neuztveram skaistumu tikai ar acīm. Tas būtu pārāk garlaicīgi. Mēs skanējam katru kustību: galvas pagriezienu, gaitu, ceļgalu atrašanās vietu, kad sieviete sēž, balsi. Mēs jūtam grāciju. To nevar nokopēt, nopirkt, iemācīties no modelēm, kuras, starp citu, lieliski tiek galā ar manevrēšanu, bet ne grāciju.

Grācija ir unikāla, ar to ir apveltīta katra sieviete, bet var būt iespundēta zem cieta vēdera, zem rūgtas pārliecības.
Sievietei ir vienkāršāk, nekā vīrietim - viņai nevajag par kaut ko kļūt, viņai pietiek vienkārši būt, un viņa jau ir vesela, pietiekoša, skaista. Vīrieši ir parasti, bet tikai pirmajā acumirklī, mēs uzķeramies uz to, ko redzam, bet novērtējam un cienām pavisam ko citu.

Vīrietis tik un tā atradīs, atšķirs, atšifrēs jūs skaistumu, ja viņu nejaukt un viņam netraucēt. Katram skaistumam atradīsies mīlošs pielūdzējs, dzejnieks vai princis, kā vēlaties. Nav vērts to rādīt, izmainīt, ”uzlabot”. Ir pietiekoši vienkārši būt.”
Ko tu domā par šo tēmu? Būšu priecīga, ja dalīsies ar savu viedokli komentāros.
REDAKCIJAS IETEIKUMS

Uzvari to, kas tev traucē normāli dzīvot un esi laimīga, piepildīta un harmoniska sieviete.

Tavas draudzenes nedrīkst palikt neziņā, steidzīgi aizsūti viņām šo rakstu!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 11:31 18.05Andrejs
Ļoti pareizs raksts !!!
0 0 06:33 16.05Mare
Protams Keita
Plastizētais pīļdeguns ir par tumšu lai vispār tiktu salīdzinats.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017