Šajā, 2018.gadā, es nepieļaušu šīs 5 lietas!

Advertisement
Advertisement

2018.gadā es nepieļaušu, lai mani indējošās attiecības ienāktu manā dzīvē!


Es pārstāšu uzskatīt, ka to esmu pelnījusi, un nedomāšu, kā uzturēt attiecības, kas man, kā liekas, ir to vērts. Es vairāk neiegrimšu ciešanās cerībā, ka viss nokārtosies un es atradīšu labo ļaunajā. Es vairāk nešaubīšos un ļaušu cilvēkiem aiziet, lai cik viņi būtu man svarīgi, jo, šajā gadā es lieku sevi pirmo prioritāšu sarakstā.

Raksta turpinājums
2018.gadā es vairāk nepiekritīšu visiem un visam.

Es, visbeidzot, esmu pamodusies no bezgalīga murga, kad es pastāvīgi piekritu un teicu “jā” visiem, uzskatot, ka tas padara mani labāku, visiem mīļu un vērtīgu. Es, visbeidzot, atjēdzos, zinot, ka atteikums nepadara mani līdzīgu cilvēkam, drīzāk, kā vienu no miljoniem. Šogad, vārdu “jā” es teikšu ļoti reti, un tas būs tikpat vērtīgs, kā zelts.

2018 gadā es vairs neklusēšu.

Es vairāk neuztraukšos par to, ko domā par mani apkārtējie, kad es izteikšu viņiem to, ko es domāju. Es likšu uzklausīt manu uzskatu. Es ilgi klusēju un šogad izārstēšu savu mēmumu. Viss, ko es uzskatu par vajadzīgu, būs izdzirdēts, un dzirdēs tie, kam tas ir jādzird. Monologi, kas skanēja manā galvā, kļūs par dialogiem. Es pārstāju klausīties un tagad man ir ko pateikt.
2018 gadā es vairs nenēsāšu līdzi savu pagātni.

Es noteikti sākšu gadu no tīras lapas, pieņemšu to kā jaunu iespēju izbeigt ar veco un kļūt labākai. Es vairs neļaušu savai pagātnei diktēt, kādus soļus man ir jāsper. Es vairāk neļaušu bailēs par pagātni apstādināt mani gaišas nākotnes radīšanai, ko es vēlos darīt. Ir pienācis laiks atstāt pagātnes bagāžu un turpināt ceļu bez tā.


2018 gadā es vairs nebaidīšos.

Iepriekšējos gados es daudz ko esmu iemācījusies, un viss ir nācis ar grūtībām. Neveiksmes man lika baidīties no riska, bet, kāda būtu mana dzīve, ja es neriskētu? Tāpēc, šajā gadā es atsakos bīties no iespējām, kas radīsies manā ceļā. Es vairāk nebaidos no sāpēm, ko var izraisīt mana izvēle un iespējamās kļūdas, tāpēc, ka es zinu, ka no tā nevar izvairīties, un mans pienākums ir pieņemt neizbēgamo.

Es tam esmu gatava! Tas ir mans gads!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 18:52Vita. Dišlere
Tas visu mūžu ir teikts,ka pastiprina vērmele apetīti.Nezinu vai varu ticēt tai detoksa programmai.
1 0 Vakar 15:54ad
kas tur ko domāt.inteliģenta ielene.ja pati būtu vērta lai blakus būtu intelektuāls vīrietis nebūtu tagad tik plašas pieredzes
0 1 Vakar 13:24Agrita
Varētu domāt, ka vīrieši ir labāki pēc 40, tādas pašas problēmas, un jā, ne jau visiem, tāpat kā sievietēm. Tā, ka kopā paliek normāls vīrietis ar normālu sievieti

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017