Šajā dzīvē viss nav tāpat vien – galvenie dzīves principi!

Advertisement
Advertisement

Desmit ļoti noderīgi dzīves principi no Vadima Zēlanda:

 

Cilvēks – ir tas, kam viņš tic.

 

Vadims Zēlands savā mācībā “Transērfinga realitāte” pierāda, ka notikumi pasaulē notiek bezgalīga skaita izplatījumos vienlaicīgi un ir pārliecināts, ka katram cilvēkam ir pa spēkam uzzīmēt savu “projektoru”, ar kuru tiks translēta viņa dzīve. Tas nozīmē, ka kāda “lenta” griežas tavā galvā, tādu “kino” tu saņem realitātē.

Raksta turpinājums - lapa #1
Vadima Zēlanda desmit principi:

1. Savā realitātē tev ir tas kino, kurš griežas tavā “projektorā”.

Ko uzzīmēsi, to ieraudzīsi. Problēma ir tikai tajā, ka cilvēki dara otrādi: ko redz, to zīmē. Saproti atšķirību?

2. Brīnums notiks tikai tajā gadījumā, ja tu lauzīsi ierasto stereotipu un domāsi nevis par sasniegšanas līdzekļiem, bet par pašu mērķi.

3. Ja tev reizēm šķiet, ka tu “ne no šīs pasaules” vai ar šo pasauli “kaut kas ne tā”, tātad tu esi gandrīz vai pavisam pamodies – lieliski.
4. Ja tu ietiepīgi un nelokāmi domās griezīsi savu kino un iesi uz mērķi – realitāte agri vai vēlu atnāks atbilstoši tam. Realitātei vienkārši nav kur likties – tāda ir tās īpašība. Ne tikai tu esi atkarīgs no realitātes, bet tā ir atkarīga arī no tevis. Jautājums tikai tāds, kuram pieder iniciatīva.

5. Ko nevajag darīt viennozīmīgi, tad tas ir – būt vīlušies savā dzīvē.

Tev nav jādomā, ka tā nav izdevusies. Nekādā vecumā tā nedrīkst domāt. Šajā dzīvē viss nav velti. Un viss tikai sākas – jebkurā laikā, ar jebkādiem nosacījumiem un apstākļiem.

6. Iemācieties izbaudīt sliktu laiku, rindas, sastrēgumu, problēmas, jebkuru negatīvismu.

Tāds, lūk, sava veida mazohisms noskaidros debesis virs tavas pasaules. Tev ir jāaizdomājas tikai par to, kādu labumu tev dos šis vai cits nelabvēlīgais apstāklis. Bet tā tas arī būs – pats par to pārliecināsies ne reizi vien.
7. Kad tu pārstāsi vienkārši vēlēties un būs nodoms iemantot, tad tu to saņemsi.

8. Sarežģītāk par visu – prast gaidīt, turklāt saglabājot situācijas saimnieka mieru. Ir nepieciešams izturēt pārbaudījumus, ieturot pauzi, kuras laikā nekas nenotiek.

9. Izrādot neapmierinātību par kaut ko vai kādu lamājot – valdību, ierēdņus, futbolistus, kolēģus, kaimiņus, tuviniekus, nemaz nerunājot par bērniem – tu translē pasaules spogulī neizskatīgu tēlu un saņem atbilstošu realitāti atspulgā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:52es
Stīvs Gulbis
1 0 Aizvakar 21:24Merija
Smadzenes
0 0 Aizvakar 11:11Rubina
man trešais bērns piedzima ar pozitīvu asins grupu, jā, piekrītu par mūsu savādāko attieksmi pret citiem, ir tā sajūta ka esmu citāda,tā nav mazvērtības izpausme, bet visu vnk uztveram ar citām acīm, liekas viss ir tik pašsaprotams un bez liekiem komentāriem, itkā jau esmu to jau visu iepriekš pati piedzīvojusi, ne par velti saka par tādiem.... esam jocīgi..... un?.....varbūt gudrāki :))

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017