Sažmiedz dūrē kulaku un atklāj savus rakstura noslēpumus

Advertisement
Advertisement

Mūsu ķermenis par mums zina daudz vairāk kā mums varētu likties. Mūsu rakstura nianses atspoguļojas mūsu ieradumus un ķermeņa kustībās. Mūsu iekšējo pasauli var noraksturot pēc pozas kā guļam vai pat pēc pirkstu garuma.

 

Šis vienkāršais tests Tev atklās tavas rakstura nianses tikai pēc tā kā Tu sažmiegsi dūri. Ilgi nevilcinoties sažmiedz dūri un lasi tālāk, ko tas liecina par tavu raksturu.

 

 

Avots: ofigenno.cc

Raksta turpinājums - lapa #1
Šis tests diemžēl nederēs dažādu cīņas sporta veidu dalībniekiem, jo ilgstoši nodarbojoties ar cīņām sportisti pieraduši savas dūres sažmiegt tā, lai netraumētu īkšķi, kas nebūs reālā dūres sažmiegšanas poza, bet spēcīgs muskuļu ieradums. Pārējie cilvēki droši var mēģināt un rezultātiem vajadzētu būt pārsteidzoši precīziem.

Apbrīnojami, ka tik vienkārša lieta kā dūres sažmiegšana var slēpt tik daudz interesantas informācijas par cilvēka raksturu.
Laipns, enerģētisks, jautrs un atsaucīgs

Ja sažmiedzot kulaku tu ar īkšķi nosedz rādītāja pirksta trešo falangu, tas nozīmē, ka visi tevi pazīst kā jautru, enerģisku un laiku pa laikam avantūrisku cilvēku.

Tev ir lieliska humora izjūta un tu vienmēr apkārtējiem vari uzlabot noskaņojumu.

Tu esi laipns un atsaucīgs cilvēks, kurš gatavs palīdzēt jebkurā situācijā. Draugi novērtē tavu godīgumu un uzticību. uz Tevi var paļauties visās situācijās.


Iekšējās vērtības:

Tajā paša laikā Tu esi jūtīgs un maigs cilvēks. Tev patīk justies aizsargātām, bet Tu arī rūpējies par apkārtējiem.

Reizēm Tu esi pārāk laipns pret apkārtējiem un viņi to mēdz izmantot. Tajā pašā laikā tu lieliski apzinies, kurš tevi patiešām mīl un kuram ir tikai savtīgi iemesli, bet ārēji tu nemēdz izrādīt savu nepatiku.


Mīlas vērtības:

Tas, ka tu labi attiecies pret apkārtējiem un vēlies viņiem palīdzēt, var būt liels greizsirdības iemesls no tavas otrās pusītes. Tev var pārmest par nepietiekamu jūtu izrādīšanu un tas tevi sāpina, jo patiesībā tā nav taisnība.
Pārliecināts par sevi, sabiedrisks un uzticams

Ja sažmiedzot dūri tu ar īkšķi nosedz dūres pirkstu otro falangu, tad tavs raksturojums ir šāds:

Tu par sevi radi pārliecināta cilvēka iespaidu. Tev ir augsts pašvērtējums un tu gandrīz nekad nepārkāp savus principus un ideālus.

Tu esi gudrs un vispusīgs cilvēks. Tavs attiecības ar draugiem neietekmē viņu hobiji vai intereses.


Iekšējās vērtības:

Iekšēji tu esi ļoti ievainojams cilvēks. Bieži nevari saņemties veikt drosmīgus lēmumus baidoties piedzīvot zaudējumu. Ja Tavi draugi tevi mērķtiecīgi atbalstīs, tad Tu esi gatavs apgāzts kalnus.


Mīlas vērtības:

Attiecībās ar pretējo dzimumu tu esi diezgan kautrīgs un nepārliecināts cilvēks. Tas ir tāpēc, ka tu nevēlies aizvainot savu otro pusīti un nevēlies būt pārāk uzbāzīgs. Tomēr, tas, ka tu ļoti labi kontrolē savas emocijas apkārtējiem liek par tevi domāt kā augstprātīgam un nepieejamam cilvēkam.

Ir grūti atrast uzticamāku cilvēku, kā tevi. Tev ir vajadzīgs ļoti daudz laika, lai patiešām iemīlētos, taču šī mīlestība ir ilgstoša un spēcīga.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 23:27Inita
Man ari viss uzskaititais sakrit...
0 0 Vakar 21:02Dina
jā tas viss uzskaititais sakrit un vēl-labākās attiecības ir ar citiem ,,negatīvajiem"
1 1 Vakar 17:13Sise
Tas varetu but tiesa-jo daudzu cilvekveidigo darbibas ari par to liecina

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017