Seno slāvu ”zvēru” horoskops no senčiem. Apraksta un raksturu precizitāte ir pārsteidzoša!

Advertisement
Advertisement

Vai jūs zināt, ka pirms pieņēma kristietību, slāviem bija pagāni un viņi pielūdza dažādus dievus. Bija saules dievs un pavēlnieks Yarilo, kaujas brigādes aizbildnis Peruns. Slāvi, izmantojot zvaigznājus izveidoja savu `dzīvnieku` horoskopu.


Slāvu tautu kultūra balstījās uz harmoniju ar apkārtējo dabu. Jebkurš dzīvnieks bija apveltīts ar noteiktu spēku, prasmēm un zināšanām, kas atspoguļojas ne tikai mitoloģijā, folklorā un rituālos, bet arī slāvu Zodiaka ciklā.


Katrs šī unikālā horoskopa dzīvnieks atbilst cilvēka dabai un uzvedībai, atkarībā no viņa dzimšanas datuma. Dzīvnieki, kas tiek izmantoti šajā zodiaka ciklā, simbolizē noteiktus cilvēka personības aspektus.


Šis senais slāvu horoskops savā struktūrā ir ļoti līdzīgs mūsdienu, atšķiras tikai dzīvnieku - aizbildņu komplekts. Un pats interesantākai ir tas, ka pirms simtiem gadu uz bērzu tāss gabaliem uzrakstīts, tas brīnumainā kārtā saglabājies līdz mūsdienām un gandrīz nemaz nav mainījies.

Raksta turpinājums - lapa #1
Slāvu horoskops

Piedāvājam iepazīties ar šo unikālo seno slāvu ”zvēru” horoskopu. Uzzini, kāda veida dzīvnieks tu esi, un vairāk uzzini par savām stiprajām un vājajām pusēm!
Āmrija (10. janvāris - 10. februāris)

Ar šo zvēru neviens mednieks neielaižas! Āmrija, kā neviens cits aizsargā savu teritoriju, greizsirdīgi sekojot visiem svešiniekiem, kas iet caur tās teritoriju, un necieš tos, kuri mēģina dzīvot viņu zemē vai vēlas medīt, rakt alas, audzināt bērnus.

Šajā periodā dzimušiem nepatīk būt redzamiem, tāpat kā āmrijas, viņi izvairās no pārskatāmām vietām, viņi ir paškritiski. Āmrijas ir tīras, gludas un veselīgas.

Āmrijas ir tāds zvērs, kuru ciena visi, pat ienaidnieki un pretinieki. Viņām ir savs goda un principu kodekss, kurus tās nekad nepārkāps.
Krauklis (10. februāris — 10. marts)

Šajā laikā dzimušajos ir vērts ieklausīties, jo viņiem ir dziļa gudrība un laba intuīcija.

Krauklis uzreiz pareizi atbild uz jautājumu, par kuriem daudziem būtu ilgi jādomā. Viņš labāk jūt, nekā saprot un, pārlecot pāri loģiskajām ķēdītēm, nekavējoties sniedz pareizo atbildi, bet, kā pie tās nonāca, izskaidrot nevar.

Parasti kraukļi ir nesteidzīgi un mierīgi, jo patiesā gudrība nespēj paciest kņadu. Viņi redz nākotni, un, ja viņi grib uzknābāt ābolu, viņi nesteidzas knābt pa ceļu ripojošam ābolam, bet dodas turp, kur tas apstāsies.
Sermulis (10. marts — 10. aprīlis)

Šis dzīvnieks jūt sevī lielu spēku, tas burtiski izstaro no viņa. Sermulis nesēž uz vietas, allaž ir kustībā. Viņš ir aktīvs, bezbailīgs un veikls. Sermulis tik pārliecināts par sevi un savu taisnību, ka viņu nesatrauc normas, noteikumi, likumi. Viņš ir pārliecināts, ka izdarīs labu un vajadzīgu lietu, ja apzags burunduku (skat cik resns!) vai piežmiegs vāveri (ne tā lēkā), uzskata, ka viņu mīl un mīlēs ne tikai par veiklību, bet arī par rīcību.

Sermulis ir nesavtīgs un iejūtīgs, bieži nāk palīgā citiem. Turklāt lūdzējam var aizdot ne tikai savu personīgo lietu, bet arī svešu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017