Sevi cienoši cilvēki nekad nepieļauj šīs lietas

Advertisement
Advertisement

Vajag atcerēties šos punktus!


Daudzi no mums apzinās, ka lielu pārmaiņu periodā mums vajag kardināli izmainīt savu dzīvi. Šie laiki prasa drosmi, godīgumu un skaidrību, lai mēs transformētos savā Augstākajā Es.


Ja Jūs patiesi cienāt un mīlat sevi, Jūs nepacietīsiet nevienu no nākamajām toksiskajām darbībām.
Sevi cienoši cilvēki nedrīkst pieļaut:

Raksta turpinājums
1. Citu apmierināšana

Jums ir jādara tas, kas padara Jūs laimīgus, un dzīvot ar savām izjūtām. Aizmirstiet mēģinājumus pārliecināt citus. Viņi tikai mēģinās Jūs izsist no ierindas un dos 1000 iemeslus, kāpēc Jūs nevarat sekot savai sirdij. Jums ir jāpaceļas virs citu cilvēku uzskatiem un darīt to, ko vēlaties. Jebkurš sevi cienošs cilvēks vērtē savu uzskatu vairāk, nekā svešu cilvēku uzskatus.

2. Negatīvs uzskats

Ja Jūs gribat, lai Jūsu realitāte izskatītos pozitīvāka un enerģiskāka, tad Jūsu domām jāatbilst tam, ko Jūs vēlaties. Ja Jums ir negatīvs uzskats par sevi, pasaule izskatītos pelēka un nomācoša. Bet, ja Jums ir pozitīva attieksme pašam pret sevi, Jūs ieraudzīsiet bezgalīgas iespējas un svētlaimi visur, kur noraugāties. Cienoši sevi cilvēki mīl un baro sevi ar pozitīvām domām, attiecībām, karjeru un mērķiem.

3. Pauzes izaugsmē

“Komforta zona - lieliska vieta, bet tur nekad nekas neaug...” Ja Jūs paskatīsieties visapkārt, pasaule liksies par briesmīgu vietu, un tik daudzi cilvēki nolemj palikt savā drošajā vietā pēc iespējas ilgāk, lai izvairītos no kaut kā neērta. Sevi cienoši cilvēki mīl pavērt apvāršņus un redzēt, cik tālu vien var, lai attīstītos kā personība.
4. Pakļaušanās

Jūs nevarēsiet augt un attīstīties, ja Jūs būsiet norūpējies tikai par to, kā sekot baram. Lai patiesi uzplauktu šajā pasaulē, Jums ir jāizcērt savs personiskais ceļš un jāiemācās uzticēties saviem instinktiem, bet nevis nogurušiem un izmocītiem citu uzskatiem. Iemācieties justies komfortabli savā personiskajā ādā un uzticēties savai intuīcijai, un Jūs redzēsiet, ka Jums ir atvērta jauna pasaule.

5. Darbs, kas nav ieredzēts

Diemžēl, vairums cilvēku dara darbu, kuru viņi neieredz, lai apmaksātu rēķinus. Bet jums nevajag kļūt par statistiku. Jūs varat pamest šo darbu, kas Jūs izsmeļ un meklēt kaut ko citu, kas patiesi piepildīs Jūsu dvēseli. Sevi cienošie cilvēki rok dziļi, lai atrastu to, ko viņu sirds vēlas, bet pēc tam seko šim aicinājumam. Protams, dažreiz Jums vienkārši vajag censties no visa spēka, kamēr neatradīsiet kaut ko labāku, to, kas atbalstīs Jūs psiholoģiski un emocionāli.

6. Veselības ignorēšana

Jebkurš sevi cienošs cilvēks nostāda veselību pirmajā vietā, tāpēc, ka viņi zina, ka bez tā viņi nevarēs baudīt dzīvi pilnā mērā un atrast savu labāko “Es”.
7. Attiecību vadīšana

Ja Jums ir draugi vai partneris, kurš mēģina diktēt katru Jūsu dzīves aspektu, bet to Jums ir jāsaprot. Jums noteikti nav jāpacieš tas, kurš grib ar Jums manipulēt un kontrolēt Jūsu attiecības.

Jūs esat pelnījis draudzīgas attiecības un attiecības, kas uzlabos Jūsu pašsajūtu un liks Jums augt un mācīties. Vienkārši sakot, ja Kāds Jūsu dzīvē rada vairāk nepatikšanas, nevis atbalsta, tad Jums viņš ir jālaiž prom. Sevi cienošie cilvēki neļaus nevienam, izņemot pašu, sevi kontrolēt.

8. Slinkums

Tehnoloģiju laikmetā daudzi no mums atļāva saviem telefoniem, planšetēm un datoriem izklaidēt mūs lielāko laika posmu. Mēs pazaudējām motivāciju, jo liekas vieglāk ir sēdēt ekrāna priekšā, nekā iziet reālā pasaulē, lai kaut ko sasniegtu. Tomēr, jebkurš sevi cienošs cilvēks turpinās uzcītīgi strādāt, lai sasniegtu savus mērķus un mācēt izmantot paškontroli un disciplīnu savās interesēs.

9. Laimes ignorēšana

Pārāk daudz cilvēku piekrīt mazākam, nekā viņi ir pelnījuši mūsdienu pasaulē, vienkārši tāpēc, ka pārāk zemu sevi novērtē vai arī jūtas pārāk komfortabli patreizējā situācijā, lai kaut ko mainītu. Jebkurš sevi cienošs cilvēks izvēlās to, kas padara viņu laimīgu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 01:01 18.04maritta
un kā ar 'džekiem' !? pati būšu pērtiķiene
1 0 13:51 17.04arnolds
Nedod. Ka ta pati dabus.
1 0 09:14 17.04Fans
Raksta autoram vajadzētu noskatīties " Mīļoto Radžu" un tad runāt:)
Hema Malini nespēlēja dvīnes. Ja kas! Filmā nebija dvīnes...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017