Šie pāri pēc Zodiaka zīmes ideāli sader kopā

Advertisement
Advertisement

Eksistē dažādi personības tipi, un to saderība ne vienmēr ir ideāla. Lūk kāpēc īsts Ūdensvīrs labāk komunicēs ar Aunu, bet ar Svariem un Jaunavu būs grūti izveidot attiecības. Šajā rakstā mēs aprakstīsim 10 Zodiaka zīmju pārus, kuri ideāli sader kopā.

Raksta turpinājums
1) Auns un Vēzis:

Aunam piemīt liels gribasspēks un viņam ir asa mēle. Viņš ideāli sader ar Vēzi, kurš mēģinās Auna enerģiju virzīt pareizā virzienā.

2) Auns un Zivis:

Auns ar Zivi ideāli sader viens ar otru, pateicoties harmonijai un neatkārtojamai individualitātei, kas satuvina viņus. Tas ir saistīts ar to, ka Zivis, kā likums ir maigākas un uzmanīgākas pret sīkumiem.

Auns attiecībās būs līderis, jo Zivīm negribas iespringt savstarpējā sapratnē, tas radīs mazāk konfrontācijas un lielākas jūtas viņu starpā.

3) Vērsis un Vēzis:

Kāds ir pārliecināts, ka pretēji poli pievelkas. Tā ir taisnība, šajā situācijā divas racionālas Zodiaka zīmes papildina viens otra stiprākās puses, tāpēc viņiem ir tik labi kopā.

Viņi abi ir patiesi, uzticīgi, kā arī ģimenes cilvēki. Tas padara šo pāri par ideālu attiecībām.

4) Mežāzis un Vērsis:

Šis ir tas gadījums, kad divas Zodiaka zīmes labi sadzīvo, veidojot redzamu balansu starp dažādām personībām. Mežāzis - interesants un liels darbaholiķis, bet Vērsis - labsirdīgs un saprātīgs. Vai tad tas nav ideāli?
Foto: co.il
5) Strēlnieks un Auns:

Abas šīs zīmes zina, cik labi ir pavadīt laiku kopā. Viņi abi prot izklaidēties un abi ir mazliet vieglprātīgi. Bet pateicoties šīm īpašībām viņiem patīk būt kopā.

Strēlnieks vienmēr klausa savu sirdsbalsi, bet cenšas izvairīties no drāmas. Tas ideāli der sociālajam Aunam, kuram ir svarīgs atbalsts.

6) Vēzis un Zivis:

Divi ūdens stihijas pārstāvji ir sentimentāli pēc savas dabas un tas nozīmē, ka viņiem būs viegli atrast kopīgu valodu.

7) Lauva un Strēlnieks:

Uguns zīmes mēdz aizsvilties un ne vienmēr ir racionālas. Tāpēc, viņu attiecībās vienmēr eksistēs ”sprādzienbīstams” elements.

Turklāt, neskatoties uz visām iespējamajām grūtībām, viņi ideāli spēs sadzīvot, jo Lauva ir pašpārliecināts un Strēlniekam tas patīk.
Foto: co.uk
8) Jaunava un Mežāzis:

Jaunavas, kā likums ir visai noslēgti un kautrīgi, bet tikko kā viņi uzticēsies partnerim, viņi uzreiz atvērsies. Tieši tas iepatiksies Mežāzim.

9) Lauva un Dvīņi:

Lauva - uguns zīme, bet Dvīņi - gaisa. Šī kombinācija nodrošinās laimīgas attiecības.

Lauva var būt cietsirdīgs partneris, bet Dvīņi atvieglos šo faktoru, liekot partnerim justies mīlētam.

10) Lauva un Skorpions:

Skorpioni var būt pārāk greizsirdīgi un viņi nav no tiem, kuri seko līdz saviem vārdiem, bet šīs pazīmes netraucē veidot ar Lauvām stipras un laimīgas attiecības.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017