Sievietes vēders 4. grūtniecības reizē sāka aizdomīgi ātri augt. Viņa saprata...

Advertisement
Advertisement

Viņa zināja, ka tā viņas grūtniecībai nevajadzētu noritēt. Vēders auga pārāk ātri, neatbilstoši termiņam. Vajadzēja kaut ko izlemt un steidzami…


Hlojai un Rohanam Danstaniem no Austrālijas jau bija trīs bērni. Sieva palika grūta ceturto reizi, cerot, ka beidzot ar meitenīti. Par mazulīti viņi ļoti sapņoja.


Šajā ģimenē jau bija trīs bērni un visi puikas: vecākajam trīs, vidējam divi, mazākajam tikai viens gads. Reizēm bija ļoti grūti tikt galā ar mājas rūpēm, bet pāris nolēma radīt vēl vienu, kamēr Dievs dod. Un, ja būs meitenīte, tad pie viņas apstāsies. Bet viņu paredzēja ārsti.

Raksta turpinājums - lapa #1
Tomēr ceturtā grūtniecība noritēja kaut kā dīvaini. Hlojas vēders ieguva tam neparastu formu un kļuva tik liels, ka viņai bija grūti pārvietoties jau agrīnā stadijā. Kad viņa iznēsāja savus puisēnus, nekā tamlīdzīga nebija.
Viņa domāja, ka uzsprāgs, tēlaini izsakoties un devās pie ārsta. USG rezultāti pāri izbrīnīja. Hlojai vēderā bija trīnīši. Kā gan to neievēroja agrāk? Un vēl saka, ka tagad attīstītās valstīs medicīna ir ļoti augstā līmenī.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 11:16gangnam-am
raksts normāls,bet varējāt to nelikt pa 15 lapām.Katrā lapā tikai pa diviem rakstiem!Tā ir klaja nekaunība no jūsu puses!Varējāt mierīgi rakstu izlikt 2-3 lapās.Vietas lapā ir daudz!Man kā jūsu saita lasītājam krīt uz nerviem spaidīt katru lapu uz priekšu.Domāju neesmu vienīgais lasītājs tāds!Saprotu ka jūs to dariet speciāli,lai lasītājus noturētu pēc iespējas ilgāk jūsu saitā un lai viņš vairāk skatītos jūsu reklāmas!!
0 0 Vakar 20:35Gaida
Nezin kāpéc Latvieši —tes receptes raksta nepilnīgi.Es neesmu pieredzéjusi kulināre,unkāpéc man būtu jāmin cik avenes jāpievieno biezpienam,un kur dabū aveńu sulu,cik zelatīna vajaga sulai??
0 0 Aizvakar 17:28Es arī brīnos
Kā vispār uz planētas zeme palicis kāds nemusulmanis! Sevišķi jābrīnās par frančiem, itāļiem, gruzīniem utt(vīns ir ikdienas deva), vāciešiem(alus ir ikdiena)?!!!:D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017