Šis lieliskais paņēmiens no ”Realitātes transfēringa” tikai 5 minūšu laikā paveiks brīnumu...

Advertisement
Advertisement

Tā ir sanācis, ka es esmu ļoti radoša un vispār laimīga sieviete. Kopš bērnības es esmu zīmējusi, spēlējusi teātrī, dziedājusi, dejojusi, nodarbojusies ar rokdarbiem. Skola, institūts, iemīļotais darbs interjera dizaina sfērā, kuru es vienkārši dievināju. Jo tas nav darbs, bet iemīļota lieta, kura sagādā prieku.

 

Bet kaut kādā momentā viss sagriezās šķērsām.. Sāka grūt burtiski viss, un no jautras un pozitīvas meitenes es pārvērtos par pesimisti. Nesākšu ilgi aprakstīt, caur ko man nācās iziet cauri, bet tikai pēc tā daudzas lietas sāka izskatīties pelēcīgas, un mani raksturojot, var viegli pateikt, ka šim cilvēkam, kā saka: ”glāze vienmēr ir pustukša”.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Nezinu, cik ilgi es vēl atrastos šajā depresīvā stāvoklī un kur tas mani novestu, ja ne Vadima Zelanda grāmata ”Realitātes transērfings”, un daži paņēmieni no šīs grāmatas, bez kuriem pašlaik neiztiek neviens mans rīts.

Vispār ”Realitātes transfērings” ir vesela grāmatu sērija, kura kādreiz satricināja pasauli! Šo bestselleru autors, Vadims Zelands, ir visai noslēpumaina personība, par viņu maz kas ir zināms, viņa fotogrāfiju reti kurš ir redzējis... Tomēr viņam izdevās apvienot un nodot pieejamā veidā zināšanas, kuras tika vāktas gadsimtiem.
Labs dienas sākums bieži noved pie tā, ka diena kopumā izrādās veiksmīga. Bet gadās dienas, kuras kaut kāda iemesla dēļ nevari uzsākt labi. Iemesli var būt dažādi: nepietiekams miegs, slikti laika apstākļi aiz loga, nepatīkama nodarbošanās, uzdevums, kurš tevi nospiež, kuru tu nevari izdarīt jau ilgu laiku.

Ko darīt, ja jau no rīta diena nav izdevusies? Vai tiešām diena jau ir pazaudēta, un atliek tikai cerēt, ka nākamā būs labāka? Tomēr šodiena vēl nav beigusies un iespējams tev tomēr izdosies no tās kaut ko labu iegūt.
Tieši tādēļ mūsu redakcija ir sagatavojusi tev 3 veidus, kā ātri tikt vaļā no slikta garastāvokļa un pagriezt savu dzīvi uz pozitīvo pusi.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Vakar 14:14Aija
Dažas lietas gan ir muļķības
0 0 11:27 15.01ema
viss skaidrs nav ko komentēt
0 0 22:12 14.01mārīte
dot var varbūt , vien tad, ja pa taciņām ejot neesam to dodamo pasējuši...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017