Šis tests ātri vien parādīs vai tev ir nosliece uz šizofrēniju vai nav...

Advertisement
Advertisement

Mūsu redakcija piedāvā tev izpildīt interesantu testu. Izrādās, ar šī animācijas attēla palīdzību var noteikt, vai tev nav noslieces uz psihiskiem traucējumiem!

 

Zemāk ir redzama maska, kura grozās. Uzmanīgi to pavēro un neaizdomājoties atbildi uz diviem vienkāršiem jautājumiem. Tikai necenties analizēt attēlu, vienkārši atbildi pēc sekundes, paļaujoties uz savām sajūtām!

Raksta turpinājums - lapa #1
Jautājums Nr.1. Maska griežas uz vienu pusi, vai pēc pagrieziena uz 180 grādiem, atgriežas sākuma pozīcijā?
Jautājums Nr. 2. Maska ir izlocīta tikai no vienas puses vai no abām?

Esi ticis skaidrībā ar atbildēm? Tad lasi kā ir patiesībā.
Atbilde ir sekojoša - maska ir visvienkāršākā un griežas uz vienu pusi: no kreisās uz labo. Lai par to pārliecinātos, animācijas attēlu ir nepieciešams izpētīt pa kadram. Kad, maska pagriežas pret mums ar sānu, ir skaidri redzams, ka deguns un un visa seja ir izliekta uz vienu pusi!

Un nu analizējam rezultātu.

Ja tu esi izgāzies un abus jautājumus atbildējis nepareizi, tev nav par ko satraukties! Ir tā, ka vairums cilvēkiem prāts ir tā izveidots, ka viegli pakļaujas iestāstīšanai. Gūstot minimālu informāciju, tas atlikušo daļu piedomā pats.

Maska griežas ātri un mēs nepaspējam izsekot visām niansēm, kuras ir aprakstītas kadru analīzē!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:24Zane
Kāpēc dzēšat komentārus?????? Grūti izlabot savu kļūdu? :D 18 mēneši....pfff
0 0 Vakar 19:25galas edajs
vai tad mums pasiem nau briva izvele est to ko pasi velamies?
0 0 Vakar 03:29Amanda
Sveiciens visiem, kuri lasījuši šo liecību. Mans vīrs mani noraidīja, kad mēs gribētu precēties, tikai tāpēc, ka citai sievietei bija uzrakstīts viļņojums, un viņš atstāja mani iziet cauri sāpēm. Kādu dienu, kad es lasīju tīmekli, es redzēju ziņojumu par to, kā šī zobenu metotāja ar šo adresi Ajakajatemple1@gmail.com palīdzēja sievietei atgūt savu vīru, un es mēģināju un nosūtīja uz viņu e-pastu, un viņš man teica, ka sievietei bija mans vīrs, un viņš man teica, ka viņš man palīdzēs, un pēc 2 dienām man būs mans vīrs. Es ticu viņam, un šodien es priecājos, ka jūs visi zinās, ka šim burvjam ir tiesības atgriezt mīļotājus. jo tagad esmu apmierināts ar savu vīru. Paldies Dr. AJAKAJA ... Jūs varat arī pārtraukt savu problēmu, sazinoties ar viņu ar šo e-pastu; Ajakajatemple1@gmail.com

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017