Šis tests jums atklās par sevi jaunu informāciju!

Advertisement
Advertisement

Šis tests par jums pastāstīs visjutīgāko informāciju. Izvēlieties ziedu, kas jums patīk. Kad esat izvēlējies, atrodiet aprakstu un neesiet pārsteigts, ja pirms tam jūs to nezinājāt par sevi. Šis slēptais `es` izpaužas jūsu izvēlē!

Raksta turpinājums
1. Magones

Jūs esat spilgts un enerģisks skaļu kompāniju un ballīšu mīlētājs. Vēl jūs esat radošs cilvēks, mīliet apgūt jaunas lietas, un jums ir talants demonstrēt savu unikālo personību. Saistībā ar šī zieda apreibinošo šarmu, apkārtējiem cilvēkiem atrod jūsu personība liekas magnētiska, un jūs ir grūti aizmirst. Tomēr neizmantojiet šo iedzimto magnētismu. Atcerieties, ka magones rada bīstamu un pat nāvējošu opiju.

2. Īrisi

Īrisi ir varavīksne, kas simbolizē optimismu. Cilvēki, kurus piesaista īrisi, pēc dabas ir radītāji, un viņiem ir milzīga fantāzijas un bezgalīgs iztēles lidojums. Jums ātri paliek garlaicīgi un jūs varat aizmirst par dotajiem solījumiem. Mēģiniet organizēt savu dienu, sākot ar mazumu: piemēram, katru dienu no rīta ēst veselīgu ēdienu vai iet pastaigā vakaros. Tas palīdzēs regulēt jūsu enerģiju.

3. Tulpe

Jūs mīlat ceļot, pastāvīgi meklējat pārmaiņas un ļoti labi protat pielāgoties, bet tajā pašā laikā jūs esat ļoti saistīts ar ģimeni un draugiem. Jūs esat saprātīgs, uzmanīgs un labsirdīgs cilvēks, taču dažreiz jūs varat būt augstprātīgs. Ja jūs dzīvē nokļūstat aiz borta, tad padomā par to, ko tu dari nepareizi.
4. Roze

Roze, protams, ir saistīta ar mīlestību - tādēļ var teikt, ka esat ļoti romantisks, mīlošs un kaislīgs, bet dodat priekšroku cienīt tradīcijas un pat izturēties nedaudz vecmodīgā veidā. Jūs esat estētisks cilvēks ar stila izjūtu un vienmēr vēlaties redzēt vislabāko arī apkārtējos. Bet arī jums ir savi dzelonīši. Jūs alkstat pilnību un naivi gaidāt pilnību arī no citiem, kas ir absolūti nepareizi. Centieties pieņemt citu kļūdas, nevis tās nosodīt.

5. Lilija

Viņu ļoti augstu vērtēja senie grieķi, jo saskaņā ar mītiem šis zieds izauga no dievietes Hēras, Zeva sievas, piena. Jūs esat cienījams cilvēks, tāpēc cilvēki attiecas pret jums kā pret mentoru. Jūs esat līdzjūtīgs, draudzīgs un vēlaties palīdzēt citiem. Jums ir izsmalcināta stila izjūta. Jums ir tendence uztvert jūsu attiecības ļoti nopietni, neatkarīgi no jūsu rotaļīgā rakstura un romantiskās flirtēšanas.

6. Orhideja

Smalkjūtīgs un maigs dabas radījums, tāpēc jūs esat arī labsirdīgs un miermīlīgs cilvēks, kas ienīst nesaskaņas un konfliktus. Dažreiz tāpēc jūs pat gribat būt noslēpumains vientulis. Orhidejā ir ļoti cieši savijusies sakņu sistēma, un tā ir saistīta ar jūsu attieksmi pret dzīvi, jo jūs parasti veidojat sev nelielu, bet tuvu draugu loku. Starp citu, Viktorijas ēras laikā šis zieds simbolizēja greznību un mīlestību pret savu izskatu.
Foto: tqn.com
7. Vijolīte

Asociējas ar tīrību, savaldību un pieticību. Jūs novērtējat minimālismu un vienkāršību, bet tajā pašā laikā jums piemīt ar reta asprātību. Sapņu tulki apgalvo, ka redzēt sapņos vijolītes nozīmē veiksmi, un tas nozīmē, ka tavā dzīvē ir daudz veiksmīgu brīžu.

8. Kumelītes

Ja jums patīk šis mazais un jautrais zieds, visticamāk, vienmēr smaidiet, jums patīk izplatīt optimismu un prieku sev apkārt. Jums patīk atlikt darbus uz vēlāku laiku, aizrauties ar ballītēm un draugu ielenkumu. Jūs arī novērtējat aktīvo atpūtu un dabu. Un jūs esat piedzīvojumu un avantūru cienītājs, kas iznīcina visas jūsu bērnības bailes.

9. Narcise

Austrumos, narcise ir veiksmes un materiālās labklājības simbols. Bet jūs pats zināt, ka tas viss ir pastāvīga, rūpīga un smaga darba rezultāts. Jūs esat cilvēks, kurš mīl un rūpējas par saviem mīļajiem, bet jūs esat arī darbīgs un ambiciozs, un ne bez atraktīvas un radošas pieejas visiem dzīves uzdevumiem un problēmām.

10. Saulespuķes

Tas ir liels un drosmīgs zieds. Jūs arī esat līdzīgs un izstarojat laimi un siltumu. Tikai jūsu klātbūtne vien var izgaismot visu istabu. Jūs protat atbalstīt citus un vienmēr palīdzēt cilvēkiem, kad viņiem šī palīdzība nepieciešama. Jūs esat mirdzoša saule, sirsnīgs un enerģisks, un no jums vienmēr izdalās pozitīvas vibrācijas.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 21:24Merija
Smadzenes
0 0 Vakar 11:11Rubina
man trešais bērns piedzima ar pozitīvu asins grupu, jā, piekrītu par mūsu savādāko attieksmi pret citiem, ir tā sajūta ka esmu citāda,tā nav mazvērtības izpausme, bet visu vnk uztveram ar citām acīm, liekas viss ir tik pašsaprotams un bez liekiem komentāriem, itkā jau esmu to jau visu iepriekš pati piedzīvojusi, ne par velti saka par tādiem.... esam jocīgi..... un?.....varbūt gudrāki :))
0 1 Aizvakar 14:00ana
stāsts ir par cilvēkiem kopumā ne tikai par radiniekiem. J A KĀDS CILVĒKS IR NEPATĪKAMS NAV AR VIŅU JĀKOMUNICĒ NESKATOTIES UZ RADNIECISKĀM SAITĒM

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017