Šokējoši kadri, kas parāda, kā narkotikas un noziedzība sagrauj skaistu puisi.

Advertisement
Advertisement

Metjū Medlins nostājās un nepareizā ceļa jau 14 gadu vecumā. Tieši tad puisi pirmo reizi aizturēja policija. Kad apskatās fotogrāfijas, kur Metjū ir 18 gadu, tad var padomāt, ka tas ir modelis. Vienmērīgs iedegums, pārliecinošs skatiens, lieliska āda – tad puisi būtu ar mieru paņemt jebkura modeļu aģentūra.


Diemžēl puisis izvēlējās citu ceļu. Attēlu hronika, no policijas atskaitēm lieliski parāda, ko izdara ar cilvēku noziedzīga dzīve, ja to vēl apvieno arī ar narkotiku lietošanu.


Iespaidīgās izskata izmaiņas, šo gadu laikā, patiešām pārsteidz, bet, ja puisis neizvēlētos kriminālo „karjeru”, viss varēja būt pavisam citādāk!

Raksta turpinājums
Piekrīti, ka jau otrā attēlā Metjū izskatās stipri vecāks par saviem 23. Te ir arī aizmiglotais skatiens, no metamfetamīna parādījušās pinnes un, vispārējā nesakoptība. Skats nav no patīkamākajiem.

2013. gadā uz puiša sejas parādījās visai dīvains tetovējums. Šīs zīmes viennozīmīgi nozīmē, ka puisis ir kāda krimināla grupējuma loceklis, kas neizbēgami uz mūžiem aizver puisim durvis uz likumu ievērojošu sabiedrību. Tā puisis arvien tālāk aiziet prom no normālās pasaules, turpinot eksistēt narkotiku miglā par nozagto naudu.
Ar vecumu, Medlins arvien vairāk attālinās no normālas sabiedrības. Policija viņu aiztur arvien biežāk. Puisis nolaižas līdz pašām padibenēm, bet no narkotikām atteikties nesteidzas, par ko liecina, iekritušie vaigi.
Lūk, arī fotogrāfija no pēdējās aizturēšanas, kura ir uzņemta pagājušajā gadā. 31 gadus vecais vīrietis atklāti iespricēja sev aizliegtās vielas, pēc kā centās uzrāpties uz vilciena.

Pirms tam Metjū nebija gulējis 25 stundas, atrodoties narkotisko vielu reibumā, par ko liecina apsārtušās acis. Nekoptie mati, pus izdzēsies tetovējums, nedzīstošā rēta uz vaiga – tipiska klaidoņa un halucinogēna mīļotāja portrets.
Briesmīgu nožēlu izsauc ne tik daudz neveiksmīgais Metjū liktenis, kā fakts, ka viņš to ir izvēlējies pats. Pirmo reizi pamēģinājis narkotikas, puisis pat nenojauta, ka pēc 10 gadiem viņš nevis dzīvos, bet eksistēs šādā nožēlojamā stāvoklī.

Dalieties ar draugiem, parādiet pasaulei, pie kā noved naivās jaunieša cerības par „skaisto noziedzības dzīvi”.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 18:52Vita. Dišlere
Tas visu mūžu ir teikts,ka pastiprina vērmele apetīti.Nezinu vai varu ticēt tai detoksa programmai.
1 0 Vakar 15:54ad
kas tur ko domāt.inteliģenta ielene.ja pati būtu vērta lai blakus būtu intelektuāls vīrietis nebūtu tagad tik plašas pieredzes
0 1 Vakar 13:24Agrita
Varētu domāt, ka vīrieši ir labāki pēc 40, tādas pašas problēmas, un jā, ne jau visiem, tāpat kā sievietēm. Tā, ka kopā paliek normāls vīrietis ar normālu sievieti

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017