Stipra sieviete darīs šīs 16 lietas pat tad, kad ir grūti.

Advertisement
Advertisement

Dari tā un esi cienījama!


1. Viņa strādā.


Jā, mēdz būt dienas, kad viņai negribās nekur iet, kad viņa vēlas vāļāties gultā līdz pusdienām. Taču viņa nekad nepieļauj tam traucēt viņai piecelties, saposties un doties uz darbu. Viņa ir atbildīga, viņa zin, kas ir darba ētika. Viņa nedod sev atlaides.


2. Viņa iet prom no toksiskiem cilvēkiem.


Un nav svarīgi, ka šo cilvēku viņa zināja visu savu dzīvi. Ja kāds viņai kļūst par stresa avotu, tad viņa atstās viņu pagātnē. Viņa necieš toksiskumu. Viņa zin, ka cilvēkiem, kuri kaut kādā veidā indē viņas dzīvi, nav vietas viņai līdzās.


3. Viņa mīl sevi.


Viņai ir kompleksi tāpat kā visiem, bet viņa tiem neļauj viņai traucēt. Kaut gan mēdz būt brīži, kad viņa nepavisam nav pārliecināta par sevi, tomēr viņa nepārstāj sevi uzskatīt par skaistu sievieti. Vērtīgu sievieti.


4. Viņa atklāti izrāda savas emocijas.


Viņa zin, ka, lai raudātu, būt ievainojamai, atvērt savu sirdi un dvēseli, ir vajadzīgs spēks. Kaut gan tas ir grūti, viņa vienmēr teiks patiesību. Viņa vienmēr būs īsta.

Raksta turpinājums
Foto: rbl.ms
5. Viņa atstāj aiz muguras sliktas attiecības.

Viņa nebaidās no vientulības. Viņa labāk būs viena nekā attiecību slazdā, kurā viņu neciena. Viņas standarti vīrietim ir augsti, tāpat kā standarti arī sev.

6. Viņa rūpējas par savu psiholoģisko veselību.

Viņa seko sava saprāta stāvoklim tāpat kā ķermeņa kopšanai. Viņa rīko sev atpūtas dienu no visa, kad tas ir nepieciešams. Viņa zin, kurš ir pelnījis laimi un darīs visu tā labā.

7. Viņa atbalsta citas sievietes.

Kaut neiztiek bez skaudības par citu skaistumu vai panākumiem, viņa nekad to neizrāda. Tā vietā, lai pret citām sievietēm izturētos kā pret sāncensēm, viņa pret tām izturas kā pret māsām. Viņa atbalsta tās.

8. Viņa tic sev.

Viņa nekad nepārstāj ticēt, ka kļūs veiksmīga. Viņa var pārciest neveiksmes, bet viņa vienmēr piecelsies un ies tālāk. Viņa ies, kamēr nesasniegs savu galamērķi, tāpēc ka viņa ir cīnītājs.
9. Viņa saka `nē`.

Viņai ir paradums uzņemties daudzas lietas, bet viņa saprot, ka viņa nav supersieviete. Gadās, ka viņa atsakās satikties ar draugiem vai pastrādāt papildus laiku. Viņa zin savas robežas un kad vajag pateikt `nē`. Viņa prot aprēķināt spēkus.

10. Viņa rūpējas par sevi.

Viņa zin, ka vienīgais cilvēks, uz kuru viņa var pilnībā paļauties – tā ir viņa pati. Lūk, kāpēc viņa pati pelna naudu, maksā rēķinus. Viņa uzvedās kā pašas labākais draugs. Viņa – neatkarības jēdziens.

11. Un vēl viņa prot palūgt palīdzību.

Viņa zin savas iespējas. Un, ja viņai sarežģīti kaut ko izdarīt pašai, viņa nav pārāk spītīga, lai palūgtu palīdzību. Viņa zin, ka viņas nespēja izdarīt visu – tas nav vājums. Pat visstiprākajiem cilvēkiem reizēm nepieciešama palīdzīga roka.

12. Viņa saka to, ko domā.

Viņa nekad neslēpj savu viedokli. Un nav svarīgi, cik daudz tas patīk vai nepatīk citiem. Galvenais, ka viņa dzīvo pēc savas patiesības. Viņai godīgums ir svarīgāks par piekrišanu.
13. Viņa praktizē labestību.

Kad viņa ir līdzās tam, kuru ciest nevar, viņa uzvedīsies cienīgi, ar smaidu sejā. Viņa centīsies izrādīt līdzcietību katram, pat ja kāds to nav pelnījis.

14. Bet viņa necietīs necieņu.

Kaut arī viņa nemīl konfliktus, ja kāds pārkāps robežu, viņa var aizstāvēt sevi vai savus tuviniekus.

15. Viņa pastāvīgi attīstās.

Viņa sevi skaidri novērtē un zin, pie kā vēl jāpiestrādā. Viņa katru dienu cenšas kļūt labāka.

16. Viņai ir pa spēkam pārdzīvot grūtus laikus.

Viņai arī mēdz būt grūti. Kad viņa nezin, kas būs rīt un kā ar visu tikt galā. Taču, lai ar ko viņai nāktos saskarties, viņa ir pietiekoši stipra, lai ticētu sev un visu pārdzīvotu, kļūstot vēl stiprāka.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 21:33Sanita
Lūdzu par Mežāzi tieši tik pat perfekti pastāstītu rakstu
1 0 Vakar 11:00Hm
Maiga Vavere
0 1 Vakar 08:30Alda
JĀ! Viss Precīzi!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017