Svarīgi! Tie, kam ir bērni izlasiet šo! Šo vajadzētu bērniem mācīt skolās...

Advertisement
Advertisement

Mūsu bērni - tas ir pats dārgākais, kas mums ir. Mēs nevaram iedomāties, ka ar tiem notiek, kas slikts. Tāpēc bieži vien, vecāki, kuriem ir pirmsskolas un skolas vecuma bērni, aizmirst par vienkāršiem likumiem.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Izpildīt šos likumus nav taču nemaz tik grūti. Mēs pastāstīsim tev, kā aizsargāt jebkura vecuma bērnu no pašām populārākajām problēmām.
1. Iemāci bērnam piezvanīt mammai vai tētim, kad viņš ir izgājis ārā, ieradies mājās no skolas vai devies uz treniņu. Tam ir jārāda piemērs. Mamma un tētis bērnam redzot zvana viens otram, ziņo, ka ir atnākuši no darba, vai no veikala.

Bērna uzmanību vajag akcentēt uz to, ka vecāki uztraucās viens par otru. Ja liks bērnam zvanīt, tad viņš var sāk domāt, ka no bērnības viņu kontrolē, ierobežo un neuzticas viņam.
2. Pirms dodaties uz pasākumu, kur būs daudz cilvēki, piemēram koncerts, nofotografē savu bērnu pilnā augumā.

Vecāki, kuri ir pazaudējuši savu bērnu, panikā nespēj normāli paskaidrot, kā bija apģērbts bērns. Bērnu būs vieglāk meklēt, ja parādīs fotogrāfiju un teiks: jūs šo bērnu neesat redzējuši?

Ja bērnu nevar atrast tuvākajās 2-3 stundās, tad tā būs pati svaigākā fotogrāfija, ar kuru strādās policija.
3. Vecākiem vajadzētu zināt, cik ilgs laiks bērnam ir nepieciešams, lai atgrieztos no skolas, pulciņa, privātskolotāja mājās. Ja, piemēram, tās ir 30 minūtes, bet bērns nav ieradies pēc 60 minūtēm, tad vajadzētu celt trauksmi.

Vajag rakstīt, zvanīt absolūti visiem: bijušajiem vīriem, vecmāmiņām un vectētiņiem, klasesbiedru vecākiem, klasesbiedriem. Nevajag domāt, ka tas ir neērti. Neērti būs, ja viņš vairāk nekad neatradīsies.

Priekš kam to darīt? Tu nekad nezini, kas varēja notikt. Piemēram, bērns varēja sabīties no kaut kā, aizskriet no kāda, atrodoties maz zināmā rajonā, viņš varēja iet pa kādu citu adresi.

Ja tu esi pārliecināts, ka bērns ir pazudis, nekavējoties zvani policijai. Zvans uz numuru 112 - tas jau ir ziņojums par pazušanu, kas tiek pieņemts un piefiksēts. Stāsts par trīs dienām - mīts, meli un policijas nevēlēšanās strādāt. Tāds likums neeksistē.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 15:54ad
kas tur ko domāt.inteliģenta ielene.ja pati būtu vērta lai blakus būtu intelektuāls vīrietis nebūtu tagad tik plašas pieredzes
0 0 Šodien 13:24Agrita
Varētu domāt, ka vīrieši ir labāki pēc 40, tādas pašas problēmas, un jā, ne jau visiem, tāpat kā sievietēm. Tā, ka kopā paliek normāls vīrietis ar normālu sievieti
0 1 Vakar 22:08zane
Un kā man riebjas vīrieši pēc 40 !!!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017