Tagad tu esi kļuvusi neērta. Kas tālāk, kā dzīvot?

Advertisement
Advertisement

Kopā ar patīkamām izmaiņām, kas notiek ar klientiem terapijas laikā, bieži nāk arī nomācošas nesaskaņas ar ģimeni un draugiem, raksta Anna. Viņi pēkšņi sāk ievērot un norādīt, ka jūs viņus nesaprotat, nepievēršat viņiem uzmanību, aizmirstat par viņiem, pārtrauciet viņus atbalstīt utt.

 

Viņu acīs jūs kļūstat par egoisti, kas domā (nedzirdēti!) tikai par sevi.


Jūs pēkšņi pārtraucat klausīties stundām ilgstošas sūdzībām par dzīvi, neatbalsta ilgstošu saraksti sociālajos tīklos, neskrien uz tikšanos, ja jums tas ir neērti (un neērti tas jums bija ļoti bieži), jūs pārtraucat dot padomus (Kas tas ir?! ) vai, gluži pretēji, nesekojiet viņu padomam un nepieņemat palīdzību no tiem, kuriem jūs neesat lūdzis utt.

Raksta turpinājums
Vienkārši sakot, jūs viņiem kļūstat neērti.

To var saprast. Galu galā, cik ērti, ja jūs esat pārliecināts, ka gaisma parādīsies, ja jūs nospiedīsiet slēdzi, nedaudz pieskaroties! Jums nekad neienāk prātā, ka slēdzis var nebūt pie rokas.

Tā arī draugam, kuram jebkurā diennakts laikā var izklāstīt savas problēmas, nedomājot, vai viņam pašlaik nav citu lietu. Jūs viņu pārtraucat, kad viņš sāk runāt par sevi, jo jūs viņu izvēlējāties par Glābēju un viņš nedrīkst sūdzēties par savu dzīvi.

Kad drauga pēkšņi nav pie rokas, Vajātāja dusmas ir vajadzīgas, lai viņu atgrieztu savā vietā.

Šajā situācijā klienti sāk šaubīties par to, vai tiešām šādas izmaiņas ir noderīgas, ja tās izraisa strīdus un pat attiecību pārtraukumus. Šajā posmā viņi pēkšņi skaidri saprot, ka mani brīdinājumi pirmajā sesijā par iespējamām izmaiņām viņu attiecībās, ir ne tikai vārdos, bet dzīves realitāte.

Tajā brīdī, kad klients sajuta iekšējās brīvības malku, pēkšņi izrādījās, ka pastāv ārēji ierobežojošie spēki, un šie spēki ir viņa paša sociālās saites.
Draugi - upuri bieži apelē pie tā, ka jūsu draudzība ilgst jau daudzus gadus, un, ja attiecības tiks iznīcinātas, tad jums būs jāsadzīvo ar vainas apziņu, ka padarījāt draugu nelaimīgu. Protams, tas ir vēl viens manipulatora triks, cenšoties jebkurā veidā saglabāt ērtas attiecības. Viss iepriekš minētais attiecas arī uz attiecībām ar radiniekiem.

Tajā pašā laikā, ja jūsu radinieki zina par vizītēm pie psihologa, un bieži tiek vainota trešā puse, kas būtiski atvieglo spēli klasiskajā trīsstūrī. Manuprāt, ir vēl viens iemesls, kāpēc jūsu radinieki nav ieinteresēti jūsu izmaiņās.

Un tas ir grūti, prasa daudz enerģijas, varbūt pat ir biedējoši. Tāpēc viņi nevar pat nojaust par savām bailēm, bet spītīgi neapzināti aizstāvēt savas pozīcijas jebkādā veidā turēt jums vecās uzvedības grožos, izmantojot dažādas emocionālas viltības.

Apstājieties un padomājiet par to, ko vēl, izņemot savu altruisma izjūtu, jums šīs attiecības var dot: kādas kopīgas intereses jūs saista, vai savstarpējā palīdzība netiek veikta tikai vienā virzienā, vai esat ieinteresēti viens otrā, kā personības kopumā.
Detalizēta analīze palīdzēs jums ar citām acīm paskatīties uz jūsu attiecībām un būt gataviem tās pārveidot vai pārtraukt, vai, iespējams, jums radīsies vēlme atstāt visu, kā bija, ka arī var būt diezgan saprātīgs lēmums konkrētā laikā.

Lielākā daļa klientu atklāj, ka kopā ar personīgo pārstrukturēšanos mainās arī vide: daži cilvēki sāk mainīties kopā ar vidi, daži pazūd no redzes loka, bet ir arī citi cilvēki, kas uzrodas no jauna, un ir tāda sajūta, ka pazīstat viņus jau daudzus gadus.

Dažreiz tikai paskatoties, jūs varat izdarīt nepārprotamu secinājumu par to, cik labvēlīgas jums ir jūsu sociālās saites.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017