Taksists nesagaidīja pasažieri un pazvanīja pie durvīm. Tas, kas notika tālāk, izmainīja dzīvi...

Advertisement
Advertisement

Taksistu, kurš strādā Ņujorkā, ir grūti ar kaut ko pārsteigt. Dzīve metropolē virmo visu diennakti. Tā ir bagāta ar sirdi plosošiem cilvēku stāstiem, neveikliem notikumiem, drāmām. Un reizēm par to galveno liecinieku kļūst taksometra vadītājs.

 

Tuvojās vakars. Viņam bija jāapkalpo vēl viens klients un varēja doties mājās. Atbraucot pēc norādītās adreses, taksists noparkoja auto, pasignalizēja un sāka gaidīt. Neviens neiznāca. Atkal pasignalizēja. Neviena.


Vīrietis sajuta, kā uznāk dusmas pēc grūtās dienas. “Varbūt, nospļauties par visu un aizbraukt?” – pazibēja doma. Ar gribasspēku viņš nomāca šo vēlēšanos, izkāpa no auto un pazvanīja pie durvīm.

Raksta turpinājums - lapa #1
“Sekundīti, lūdzu” – nočērkstēja vāja, vecišķa balss. Bet pēc pāris minūtēm viņš ieraudzīja arī tās īpašnieci. Tā bija miniatūra vecenīte, mazākais 90 gadu veca. Viņa piesardzīgi skatījās uz vadītāju, izdilušās rociņās žņaudzot nelielu čemodānu.
Taksists pārlaida skatienu mītnes iekšienei un izbrīnījās: kailas sienas, mantas pārklātas ar palagiem. Šķita, ka šī māja jau sen pamesta. Istabas stūrī par cilvēka klātbūtni atgādināja tikai kaste ar vecām fotogrāfijām.
“Jauno cilvēk, jums nebūs apgrūtinoši aiznest šo čemodānu uz mašīnu?” – palūdza večiņa. Vadītājs aiznesa čemodānu uz mašīnu. Pēc tam atgriezās un palīdzēja tikt līdz kabīnei viņai pašai.

Sieviete sāka karsti pateikties par palīdzību. “Nav par ko. Es cenšos izturēties pret klientēm tāpat kā pret mammu.” – nevērīgi atrunājās vīrietis. “Tas ir ļoti mīļi” – piezīmēja vecā sieviete.
Viņa iesēdās mašīnā un nosauca adresi. Pēc tam nedaudz padomāja un palūdza izbraukt cauri pilsētas centram.
— Mums nāksies mest lielu līkumu. Tas nemaz nav īsākais ceļš, - brīdināja vadītājs.
— Nekas, jauno cilvēk. Mēs nesteidzamies. Es taču braucu uz hospitāli.
Vadītājam kļuva nelāgi ap dūšu: “Hospitāli? Vietu veciem cilvēkiem, uz kurieni brauc nomirt?”
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Pirms 31 minūtesSintija
Pilnîgi precîzi Es!
0 0 Šodien 22:12Evita
Precīzi- par mani
0 1 Šodien 12:58ilmārs
Un kas paliek pār tikai pienenes?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017