Tests - pareģojums: kurā attēlā jūs redzat eņģeli?

Advertisement
Advertisement

Kurš mākonis, jūsuprāt, visvairāk izskatās pēc eņģeļa? Izvēlieties mākoni, kas visvairāk izskatās kā eņģelis, un uzziniet, kas jūs sagaida nākotnē!

Raksta turpinājums
Foto: cbn.com
Mākonis nr. 1

Jūs esat izveicīgs, brīnišķīgs cilvēks! Dalieties savā veiksmē un pozitīvismā ar citiem, lai tiešām justos laimīgs. Neziedojiet savu laiku tiem, kas nedod jums tādu pašu pozitīvismu un mīlestību, ko jūs viņiem dodat. Koncentrējieties uz to, kas jums patiešām ir svarīgs. Tas padarīs jūs spēcīgāku, bet citi cienīs jūsu izvēli!

Mākonis nr. 2

Jums ir lieliska prasme atrisināt problēmas, lai palīdzētu tiem, kam tas nepieciešams ... tas ir iemesls, kāpēc jūs visi mīl!
Gaidiet izmaiņas karjerā un mīlestībā. Esiet uzmanīgs ar tiem, kuriem uzticaties. Tenkas un aprunāšana var jūs aizskart! Nebaidieties dāvināt cilvēkiem savu smaidu! Tā jūs iepriecināsiet arī citus!
Foto: co.uk
Mākonis nr. 3

Būt jūsu mīlētam ir viena no lielākajām dāvanām dzīvē. Jūs esat pazīstami ar savu dāsno garu, skaistumu un bezgalīgu mīlestību pret citiem! Domas par savu nākotni liek jums darboties un runāt godīgi. Ļaujiet sev būt ievainojamam.

Mākonis nr. 4

Jums patīk riskēt gan mīlestībā, gan darbā. Tas ir labi, jo visi jūsu riski, kurus riskējāt pēdējā laikā, ir atmaksājušies pozitīvi! Vai tās būs finanšu vai mīlas lietas, bet sagaidīsiet laimīgu ziņu nākotnē!
Mākonis nr. 5

Jūsu labākā īpašība – jūs esat izturīgs un nekad nepadodaties! Jums ir spēcīga sirds, un nav svarīgi, kas notiek ar jums dzīvē, jūs nepadodieties un dodaties uz priekšu! Tas ir lieliski!

Mākonis nr. 6

Jūsu labākā īpašība ir jūsu uzticība saviem mīļajiem! Jūs atdosiet savu dzīvību par tuvu draugu, ģimenes locekli vai mīlestību. Jūs esat brīvdomātājs, kurš augstu vērtē savu neatkarību, bet jums ir tuvi draugi, ko jūs apmeklējat, kad jums nepieciešama palīdzība, vai, ja jums ir nepieciešams izrunāties! Sagaidiet ievērojamas izmaiņas jūsu attiecībās.

Mākonis nr. 7

Jūsu labākā īpašība ir jūsu bezgalīgā piedošanas spēja! Ja lielākajai daļai cilvēku būtu šī īpašība, pasaule būtu daudz labāka! Jūs nekad nezināt, ko var radīt šādi mazi riski! Vai jūs nezināt par sniegpārsliņu, kas izraisīja lavīnu?
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017