Tests: Izvēlieties dzīvnieku – un mēs atklāsim jūsu personības tumšo pusi.

Advertisement
Advertisement

Mūs instinktīvi pievelk tas, kas atbilst mūsu domām un raksturam. Tests, kas skatās tieši dvēselē.


Mēs nepārvaldām savu impulsivitāti – mūsu būtība to izlemj mūsu vietā. Piemēram, intraverts pirmām kārtām ievēros klusu stūrīti, pat ja istabā notiek balēšanās. 

Raksta turpinājums - lapa #1
Analogā veidā mēs piedāvājam jums izvēlēties attēlā vienu dzīvnieku, kurš jums patīk, bet pēc tam mēs pastāstīsim, kāpēc jūs izvēlējāties tieši to un ko tas liecina par jūsu tumšo pusi. Uz priekšu, izvēlieties!
1. Vilks.

Vilks – nakts radība, tumsas sabiedrotais un dēmona radījums. Taču īstenībā, vilks nekad neuzbrūk pirmais un nenogalina bez vajadzības. Vilki ir izturīgi, ātri, uzticīgi un drosmīgi. Vilka dzīve cieši saistīta ar nakts spīdekli (atcerieties, kā vilki gaudo uz mēnesi). Cilvēkiem, kuri izvēlējās vilku, ir izteiksmīga mīmika, pozas un žesti.

Atšķirībā no cilvēkiem, vilki neplēšas viens ar otru bez ārkārtējas vajadzības. Parasti vilku sadursmes beidzas ar draudošu skatienu, pozu un rūkšanu. Tieši tajā – vilka galvenā īpašība: attīstīt spēku un mierīgumu, pārliecību par sevi. Šīs īpašības neprasa nekādus demonstratīvus pierādījumus.
2. Sikspārnis.

Sikspārņi izsauc asociācijas ne tikai ar Betmenu, bet arī ar grāfu Drakulu. Ir kaut kas baiss šajos nakts radījumos, kuri pazūd līdz ar saullēktu, karājas pie tumšu alu velvēm un vēro pasauli ar kājām uz augšu. Ja jūs izvēlējāties sikspārni, tad jums veselības, dzīvesspēku un aktivitātes ir pārpārēm. Jūs bieži varat uztraukties maldīgu iemeslu dēļ, bet jūsu tiekšanās uz pilnveidošanos padara jūs prasīgu kā pret sevi, tā pret citiem.

Visdrīzāk, jūs esat ātri aizkaitināmi un neprotat valdīt mēli un vārdi jums bieži apsteidz domas. Kopā ar to, jūs esat samērā gudri un redzat dzīvi no dažādām pusēm.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 16:27monta
vienīgais, ko neesmu mēģinājusi - biešu un sīpolu sula. Viss pārējais ir garām. Nekādu jūtamu uzlabojumu. Tik pat labi var skalot ar uzsildītu krāna ūdeni.
0 2 Aizvakar 11:38Sandra
Man patiik KEITA
0 0 16:11 15.03La
Tā nu gan nav!
Arī čigani ir bn un viņi tiek adoptēti uz ārvalstīm

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017