Tests: Izvēlieties krūzi – un mēs tev pastāstīsim ko tādu, ko jūs paši par sevi nezinājāt!

Advertisement
Advertisement

Nespējiet noteikt - izvēlieties divas!

 

No kādas krūzes jūs vēlētos dzert tēju vai kafiju? Izvēlieties vienu – un uzziniet, ko tas liecina par jūsu raksturu.

Raksta turpinājums
№ 1.

Jūs esiet ekstravaganti, sabiedriski un pozitīvi. Jūs cilvēkos redziet tikai labo un no tā jums pašiem ir labi. Jūs mīliet dzīvniekus, filmas un interesantas sarunas. Laikam jums interesantāk sazināties ar draugiem un radiem nekā meklēt romantiskus piedzīvojumus.

№ 2.

Jūs dodiet priekšroku kvalitātei nevis kvantitātei un it visā cieniet klasiku. Jūs – delikāts cilvēks, kuram nepatīk, kad ierastā rutīna tiek traucēta. Jūs izskatieties pašpārliecināti, bet īstenībā jums ir zems pašvērtējums.

Jūs esiet viedi, gudri un mīliet visu kontrolēt. Jums vajadzētu būt piesardzīgiem, jo reizēm jūs uzticieties tiem, kuri to nav pelnījuši. Jums patīk labas sarunas, kuras iedvesmo citus.

№ 3.

Jums patīk būt noderīgam citiem. Jūs esiet veiksmīgi darbā, kurā organizējiet un plānojiet tikšanos un atvaļinājumus. Bet mājās viss ir citādi.

Personīgajā dzīvē jums grūti atrast līdzsvaru un jūs bieži nervozējiet. Jūs tiecaties visu kontrolēt, bet tam vajag atrast līdzsvaru. Jums būtu jāvelta vairāk laika dziļākām domām par dzīvi.

№ 4.

Jūs mūžīgi kaut kur steidzaties. Jums pastāvīgi pietrūkst stundas diennaktī. Jūs nemīlat palikt vienatnē ar savām domām, tādēļ visu laiku cenšaties sevi ar kaut ko nodarbināt.

Jūs esiet ļoti disciplinēti, bet jums derētu aizdomāties, ko īstenībā jūs vēlaties no dzīves. Biežāk sazinieties ar cilvēkiem, kuri jūs iedvesmo. Piebremzējiet un papriecājieties par brīnumaino pasauli visapkārt!

№ 5.

Jūs esiet domīgi un labsirdīgi, bet jums dzīvē pietrūkst emocijas. Jūs neziniet, kādi jums mērķi nākotnē, bet esiet pārliecināti, ka vēlaties būt noderīgi. Jums vajadzētu saprast, kas nes jums laimi.

Jums ir svarīgi cilvēki un, īpaši, dzīvnieki. Jums patīk dzīvot un cienāt atpūtu, bet jums vajag iemīlēt savu darbu arī. Jums ir nepieciešams justies vajadzīgam un vērtīgam.
№ 6.

Jūs – strādīgs un mainīgs cilvēks, kuram nepatīk izrādīt savas jūtas. Jūs esiet pārliecināti, ka variet izmainīt pasauli. Sazinoties ar jums, daudzi ciena jūsu vienkāršību.

Jūs meklējiet dzīves jēgu skumjās, jo tām piešķirat lielāku nozīmi. Īstenībā depresija un nelaimes nepadara jūsu dzīvi nozīmīgāku, tādēļ atsakieties no tām.

№ 7.

Jūs bieži pārdzīvojiet, tādēļ cenšaties visu ieplānot iepriekš, lai izvairītos no pārsteigumiem. Jūs dzīvojat virspusēju dzīvi, neieskatoties lietās dziļāk. Nopietnas attiecības jūs biedē.

Nebaidieties sekot saviem sapņiem un interesēm! Atrodiet to, kas jūs priecē. Ar jūsu empātijas spējām jūs esiet ļoti apķērīgs.

№ 8.

Jūs – nervozs un noslēpumains cilvēks, pilns ar novatoriskām idejām. Jūs esiet izdomas bagāti un tas palīdz jums savus drosmīgos redzējumus īstenot dzīvē.

Jūs esiet dziļdomīgi, uzticīgi lietai un ir nosliece uz intravertumu. Ar intelektu jums viss ir kārtībā – jums jāiemācās uzticēties savai intuīcijai un atrast iedvesmas avotu.

№ 9.

Jums patīk, kad jūs mīl un dievina. Jūsu ideālā diena satur gudras runas, labas grāmatas, jaunas zināšanas un iemīļotu mūziku. Jūs vienmēr esiet pieklājīgi, kas piešķir jums īpašu spēku.

Jūs vēlaties kļūt slaveni ar saviem sasniegumiem, bet egoistiski izgājieni reizēm kaitē jūsu imidžam. Mīlēt sevi – tas ir pareizi, tikai ne uz citu rēķina. Paskatieties visapkārt un saprotiet, ka bez jums dzīvē vēl ir daudz interesanta.

№ 10.

Jūs esiet ļoti darbīgi. Jūs netērējiet laiku velti un esiet atvērti visam jaunajam – idejām, iespējām, piegājieniem. Jūs esiet konsekventi un vienlaikus tiecaties būt radoši.

Visdrīzāk, jūs protat lieliski rakstīt, mācīties vai gatavot. Bet jūs biedē nebeidzams darbs. Nezināmais jūs atgrūž – bet saprotiet taču, ka pirmais solis – vienmēr pats sarežģītākais.
№ 11.

Jūs – jautrs, radošs un asprātīgs cilvēks, bet jums nesanāk gūt panākumus . Jūs bieži ķeraties pie plaša mēroga projektiem, bet pēc tam pametat tos pusceļā, jo jums kļūst garlaicīgi vai grūti. Jūs bieži spriežat par citiem cilvēkiem un par to, kā ir jāuzvedās.

Visticamāk, sirds dziļumos jūs šaubāties par savām spējām. Jums it visā vajadzīgs atbalsts. Pacentieties atslābināties un skatīties uz lietām plašāk.

№ 12.

Jūs – jautrs un izlutināts cilvēks, kurš uz dzīvi skatās caur rozā brillēm. Parasti cilvēki jūs mīl un tiecas pie jums tuvāk. Jūs dievināt ballītes un randiņus.

Jūs esat laimīgi, kad laimīgi ir apkārtējie. Taču neaizmirstiet par sevi! Reizēm jums mēdz būt depresija, ja jūs pārāk ilgi atrodaties vientuļībā.

№ 13.

Jūs pārdzīvojat par citiem cilvēkiem un viņu neveiksmēm, bet bieži neziniet, kā palīdzēt sev. Jūs biedē apkārtējā pasaule. Jūs mīlat ierastas lietas.

Droši vien, Jūs bieži atskatāties un sapņojat atgriezties pagātnē. Neskatoties uz visām pārmaiņām, jums jāsaprot, ka visā var atrast pozitīvās puses. Jūs vainojiet citus savās nelaimēs, bet atcerieties: katrs pats savas laimes kalējs!

№ 14.

Jums patīk sēdēt saulītē un malkot ledainu dzērienu pēc garas darba dienas. Jums nav ambīciju, jo jūs tās uzskatiet par bezjēdzīgām. Jums patīk augsts dzīves līmenis, bet jūs neticiet, ka spējat vadīt rītdienu.

Jūs vēlaties saņemt no dzīves pēc iespējas vairāk jau šodien. Jūs mīliet savus draugus un radus, tāpēc ka jums ir nozīmīgi parasti prieciņi. Jums patīk sazināties, bet ļoti nepatīk kaut ko zaudēt.

№ 15.

Jums enerģijas ir pa pilnam un patīk mainīt pasauli pēc saviem uzskatiem. Jums patīk vienmēr atrasties uzmanības centrā un uzjautrināt cilvēkus. Jūs vēlaties, lai visiem ar jums būtu labi un interesanti.

Jūs tiecaties nepalaist garām iespēju kļūt par piedzīvojuma dalībnieku un no ballītes vienmēr aizejat pēdējais, lai nepalaistu garām neko interesantu. Jūs esiet labsirdīgi, bet ar grūtībām pieņemat citu cilvēku labsirdību. Īstenībā jums ir ļoti dziļas emocijas – nekaunieties no tām!
Jūs piekrītiet savam rezultātam? Pastāstiet mums komentāros! Ja jums patika, parādiet draugiem šo testu! Divas minūtes rezultātam viņi tiešām atradīs!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 12:58ilmārs
Un kas paliek pār tikai pienenes?
0 1 23:12 18.05Zinātājs
Pilnīga dir$ana, ja nepatiksi būs pilnīgi vienalga ko proti saremontēt, vai kas tev tur ir ar dzīvniekiem - tāpat nebūsi vajadzīgs. Savukārt, ja patiksi, tad atkal vienalga...
0 1 20:01 18.05Pēters
NEKĀDU dzīvnieku gaļu nedrīkst ēst-tā ir nāves un sāpju enerģētika.Tie ,kas ir apdalīti ar saprašanu vnk saņem savu izdarību rezultatu-vēzi un asisvadu,sirds slimības.Raksts ir tendenciozs un "zinātniskums"tajā ir pakārtots senvesturē sarakstītajām ļaundarībām kā normai.Uz to jācitē Pitagors-visas ciesanas ,ko cilv.sagādā dzīvniekiem pec tam pie tā atgriezīsies.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017