Tests: Izvēlieties māju un uzziniet par sevi šo to svarīgu! Precizitāte 98 %!

Advertisement
Advertisement

Satriecoša precizitāte! Par mani taisnība!


Psiholoģijā ir milzum daudz dažādu testu, kuri var pastāstīt par mums to, par ko mēs, iespējams, pat nevarējām iedomāties. Pats interesantākais psiholoģisko testu veids, manuprāt, ir testi-attēli.

 

Raksta turpinājums
Būtība ir samērā vienkārša: izvēlieties sapņu mājiņu un uzziniet, ko nozīmē jūsu izvēle.
1. Ja jūs izvēlējāties lauku mājiņu…

Jūs – dzimis romantiķis. Trokšņainu ballīšu vietā izvēlaties mierīgus un omulīgus vakarus tuvāko cilvēku vidū. Pūlis jūs nogurdina, tāpēc jūs cenšaties pavadīt laiku nošķirti. Visticamāk, jūs – intraverts. Jums ir maz cilvēku, kuriem jūs varat uzticēties, toties par viņiem jūs esat pārliecināti par visiem 100%. Ar tādu dabisku noslēgtību jūs esat pašpietiekams cilvēks, kurš zin, ko vēlas no dzīves. Jūs nekad nejūtaties vientuļi un varat ilgu laiku nodzīvot pilnīgā atšķirtībā.

2. Ja jūs sapņojat par senlaicīgu dzimtas pili…

Jūs – konservatīvu uzskatu cilvēks, kurš vienmēr ievēro tradīcijas un izveidojušās paražas. Jums grūti nogriezties no iemītas taciņas, jebkuras pārmaiņas jums nenāk viegli. Jūs – konsekvents, stabils un disciplinēts darbinieks, priekšniecība jūs, ticamāk, ciena. Lēmuma pieņemšana par darbavietas maiņu jums prasa ne mazums laika. Saskarsmē ar apkārtējiem jūs esat ciniski, uz cilvēkiem skatāties no augšas. Daudzi jūs uzskata par snobu un pedantu, kam jūs, starp citu, piekrītat.

3. Ja jūs izvēlējāties māju uz riteņiem…

Sirds dziļumos jūs – mūžīgais ceļinieks. Izņemot reālus braucienus pa pasauli, jūs bieži ceļojat savās domās. Šī iemesla dēļ jūs esat nedaudz izklaidīgi, pastāvīgi lidināties mākoņos. Apkārtējie jūs uztver kā labsirdīgu un nekaitīgu cilvēku. Daži jūs uzskata par mūžīgo bērnu. Jūsu avantūras un kaislība uz jaunumiem viņiem šķiet neveiklas un nevietā. Jūs mīlat visu jauno un nezināmo, pret mājas omulību praktiski esat vienaldzīgi.
4. Ja jums iet pie sirds mūsdienīga augsto tehnoloģiju māja…

Jūs – tas cilvēks, kurš zin visus jaunākos notikumus. Ja jūs izvēlaties apģērbu, tad tikai ultra modernu. Ja runa ir par viedierīcēm, tad jums rokās ir pašas jaunākās. Jums patīk mājīgums, kurš sastāv no minimālā: pa rokai vienmēr jābūt tikai nepieciešamākajam un nekādu lieku krāmu. Jūs esat samērā ciets cilvēks, kurš izturās pret cilvēkiem netaktiski. Ja jūs ieņemat vadošu amatu, tad padotie no jums, ticamāk, baidās.

5. Ja jūs ieskatījāties ‘dejojošā’ mājā…

Jums patīk radošums visās tā izpausmēs. Pat ja jūsu profesija nav saistīta ar mākslas jomu, jums ir radoša pieeja uzdevumu risinājumam. Jūs – nepastāvīgs cilvēks, jūsu viedoklis par vieniem un tiem pašiem jautājumiem var būt dažāds pat vienas dienas ietvaros. Jums ir daudz draugu, jūs dievināt komunicēt un nespējat sēdēt četrās sienās. Jums ir labi attīstīta iztēle. Jūs – novators un visbiežāk esat neprātīgāko un ģeniālāko ideju autors.

6. Ja jums iepatikās greznā villa…

Jūs – cilvēks svētki, kurš ciest nevar garlaicību un nīkšanu. Literatūrā jūsu tēls atbilst Getsbija tēlam. Kad vajag, jūs varat pastrādāt un pielikt visas pūles mērķa sasniegšanai, bet atpūšaties arī atbilstošā veidā. Jums nepatīk ierobežojumi, cenšaties dzīvot pilnās burās. Visticamāk, šķiežat naudu pa labi un pa kreisi. Jums ir daudz draugu, no kuriem daļa komunicē ar jums tikai savtīgos nolūkos.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:52es
Stīvs Gulbis
1 0 Aizvakar 21:24Merija
Smadzenes
0 0 Aizvakar 11:11Rubina
man trešais bērns piedzima ar pozitīvu asins grupu, jā, piekrītu par mūsu savādāko attieksmi pret citiem, ir tā sajūta ka esmu citāda,tā nav mazvērtības izpausme, bet visu vnk uztveram ar citām acīm, liekas viss ir tik pašsaprotams un bez liekiem komentāriem, itkā jau esmu to jau visu iepriekš pati piedzīvojusi, ne par velti saka par tādiem.... esam jocīgi..... un?.....varbūt gudrāki :))

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017