Tests: Ko jūs ieraudzījāt pirmo? Tas daudz ko pastāstīs par jums!

Advertisement
Advertisement

Šis tests ir optiska ilūzija, viss, kas jums nepieciešams – paskatīties uz attēlu un saprast, ko jūs ieraudzījāt pirmo. Tas var daudz ko pastāstīt par jums un jūsu dzīves veidu! Testa rezultātu lasiet zemāk.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Ja jūs ieraudzījāt ciemu (mājokļus, kokus un putnus):

Jūs ieraudzījāt to, kas cieši asociējas ar brīvību: putni un pats ciems bez kādiem bargiem noteikumiem. Jūs esat brīvs un neatkarīgs cilvēks, kurš netīksminās par sasniegtām veiksmēm.
Jūsu brīvības mīnusi:

Ja iedomāties, ka jūs – laiva, bet krasti ir dzīve, kura sastāv no ikdienas rūpēm un raizēm, tad jūs neesat piesieti pie krasta un viegli varat pazust dzīves plašumos. Jūs neziniet robežu starp atļauto un aizliegto, neatšķirat diennakts laikus. Tāpēc notiek citu cilvēku, ģimenes locekļu tiesību pārkāpšana. Tādas rīcības sekas var pāraugt konfliktā, strīdos, šķiršanās. Vairākumam cilvēkiem nav saprotams brīva cilvēka domu gājiens, kurš pirmajā vietā nostāda personīgo labklājību, savas intereses. Tādi cilvēki bieži kļūst par vientuļniekiem dzīvē, noslēdzas sevī. Taču brīvie cilvēki pasaulei ir vajadzīgi. Tas ir kā spilgts plankums uz tumša fona. Balta aita melno vidū.

Jūsu brīvības plusi:

Jūs esat unikāls cilvēks – apbrīnojama radība, kurā apvienojas ass prāts, plaša garīgā pasaule, uzdrošināšanās raksturā, noturīgs šarms. Jūs – interesants sarunu biedrs, ar kuru patīkami pavadīt laiku. Un lai jūs neesat lietas kursā par pēdējiem jaunumiem, toties varat smalki just cilvēka psiholoģiju un labi orientējaties kinematogrāfijā.
Jūs protiet sevi izjust kā unikālu un neatkārtojamu cilvēku tāpēc, ka jūs tāds esiet no dabas.

Jūs protat izvēlēties to, ar ko tieši jūs vēlētos nodarboties nevis sekot citu gribai.

Jūs protiet pārtraukt sazināties, ja tiek aizskarta Jūsu cilvēciskā pašcieņa neatkarīgi no sarunu biedra sociālā statusa. Jūs mākat uzvesties tā, kā vēlaties, ja ar to netiek ierobežota citu pilsoņu brīvība.

Jūs protiet pārvarēt grūtības un īstenot ieceres.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 20:35Gaida
Nezin kāpéc Latvieši —tes receptes raksta nepilnīgi.Es neesmu pieredzéjusi kulināre,unkāpéc man būtu jāmin cik avenes jāpievieno biezpienam,un kur dabū aveńu sulu,cik zelatīna vajaga sulai??
0 0 Aizvakar 17:28Es arī brīnos
Kā vispār uz planētas zeme palicis kāds nemusulmanis! Sevišķi jābrīnās par frančiem, itāļiem, gruzīniem utt(vīns ir ikdienas deva), vāciešiem(alus ir ikdiena)?!!!:D
0 0 10:01 17.06Inara
Laj vejcas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017