Tests: Ko jūs ieraudzījāt pirmo? Tas daudz ko pastāstīs par jums!

Advertisement
Advertisement

Šis tests ir optiska ilūzija, viss, kas jums nepieciešams – paskatīties uz attēlu un saprast, ko jūs ieraudzījāt pirmo. Tas var daudz ko pastāstīt par jums un jūsu dzīves veidu! Testa rezultātu lasiet zemāk.

 

Raksta turpinājums
Ja jūs ieraudzījāt ciemu (mājokļus, kokus un putnus):

Jūs ieraudzījāt to, kas cieši asociējas ar brīvību: putni un pats ciems bez kādiem bargiem noteikumiem. Jūs esat brīvs un neatkarīgs cilvēks, kurš netīksminās par sasniegtām veiksmēm.
Jūsu brīvības mīnusi:

Ja iedomāties, ka jūs – laiva, bet krasti ir dzīve, kura sastāv no ikdienas rūpēm un raizēm, tad jūs neesat piesieti pie krasta un viegli varat pazust dzīves plašumos. Jūs neziniet robežu starp atļauto un aizliegto, neatšķirat diennakts laikus. Tāpēc notiek citu cilvēku, ģimenes locekļu tiesību pārkāpšana. Tādas rīcības sekas var pāraugt konfliktā, strīdos, šķiršanās. Vairākumam cilvēkiem nav saprotams brīva cilvēka domu gājiens, kurš pirmajā vietā nostāda personīgo labklājību, savas intereses. Tādi cilvēki bieži kļūst par vientuļniekiem dzīvē, noslēdzas sevī. Taču brīvie cilvēki pasaulei ir vajadzīgi. Tas ir kā spilgts plankums uz tumša fona. Balta aita melno vidū.

Jūsu brīvības plusi:

Jūs esat unikāls cilvēks – apbrīnojama radība, kurā apvienojas ass prāts, plaša garīgā pasaule, uzdrošināšanās raksturā, noturīgs šarms. Jūs – interesants sarunu biedrs, ar kuru patīkami pavadīt laiku. Un lai jūs neesat lietas kursā par pēdējiem jaunumiem, toties varat smalki just cilvēka psiholoģiju un labi orientējaties kinematogrāfijā.
Jūs protiet sevi izjust kā unikālu un neatkārtojamu cilvēku tāpēc, ka jūs tāds esiet no dabas.

Jūs protat izvēlēties to, ar ko tieši jūs vēlētos nodarboties nevis sekot citu gribai.

Jūs protiet pārtraukt sazināties, ja tiek aizskarta Jūsu cilvēciskā pašcieņa neatkarīgi no sarunu biedra sociālā statusa. Jūs mākat uzvesties tā, kā vēlaties, ja ar to netiek ierobežota citu pilsoņu brīvība.

Jūs protiet pārvarēt grūtības un īstenot ieceres.
Ja jūs ieraudzījāt ziloni:

Jums ir depresijas periods un nepieciešama aizsardzība.

Jums vajadzīgs kāds, kas jūs piesegs tāpat kā šis zilonis piesedz mājokļus. Jums ir vajadzīgs tā saucamais aizsardzības sponsors. Tagad jūsu dzīvē ir periods, kad jūs neesiet spējīgs nodrošināt savu brīvību.

Mierīgums – jūsu galvenā pozitīvā īpašība. Jūs esat līdzsvarots, kārtīgs, pieticīgs, godīgs, sirsnīgs, augstsirdīgs, spriest spējīgs cilvēks, kurš, diemžēl, tagad atrodas laiska dzīves veida stadijā. Un tas viss nevis tāpēc, ka jums tāda daba, bet tāpēc, ka paša smagās domas liek jums palikt uz vietas un būt apmierinātam ar sasniegto. Bet pavisam nesen jūs tāds nebijāt?

Jūs tiecāties pie mērķiem un cerībām! Tagad jūsu iekšējā balss, kura ielīdusi ļoti dziļi un gandrīz nav dzirdama, klusi jums kliedz, ka ir laiks virzīties tālāk. Tikai smagais dzīves veids, līdzīgs šim zilonim un kuru jūs jau esat pieņēmuši, pieklusina šo balsi un neļauj virzīties tālāk! Nopuriniet visus putekļus, kuri pa šo laiku nosēdušies uz jums un pavēliet sev turpināt dzīvot, radīt, smaidīt, runāt, kliegt, mīlēt, piedot nevis vienkārši eksistēt.

Katru reizi, kad jums ir slinkums kaut ko darīt, lai virzītos tālāk, atcerieties šo ziloni un domājiet, ka esat viņam līdzīgs! Tas palīdzēs jums atgūties!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:24Zane
Kāpēc dzēšat komentārus?????? Grūti izlabot savu kļūdu? :D 18 mēneši....pfff
0 0 Vakar 19:25galas edajs
vai tad mums pasiem nau briva izvele est to ko pasi velamies?
0 0 Vakar 03:29Amanda
Sveiciens visiem, kuri lasījuši šo liecību. Mans vīrs mani noraidīja, kad mēs gribētu precēties, tikai tāpēc, ka citai sievietei bija uzrakstīts viļņojums, un viņš atstāja mani iziet cauri sāpēm. Kādu dienu, kad es lasīju tīmekli, es redzēju ziņojumu par to, kā šī zobenu metotāja ar šo adresi Ajakajatemple1@gmail.com palīdzēja sievietei atgūt savu vīru, un es mēģināju un nosūtīja uz viņu e-pastu, un viņš man teica, ka sievietei bija mans vīrs, un viņš man teica, ka viņš man palīdzēs, un pēc 2 dienām man būs mans vīrs. Es ticu viņam, un šodien es priecājos, ka jūs visi zinās, ka šim burvjam ir tiesības atgriezt mīļotājus. jo tagad esmu apmierināts ar savu vīru. Paldies Dr. AJAKAJA ... Jūs varat arī pārtraukt savu problēmu, sazinoties ar viņu ar šo e-pastu; Ajakajatemple1@gmail.com

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017