Tests personībai pēc Maijersa - Brigsa: tikai 4 atbildes raksturos tevi labāk, nekā draudzene!

Advertisement
Advertisement

Sevis meklēšana – cilvēka galvenais uzdevums. Piedāvājam tev vaļas brīdī iziet interesantu un precīzu testu lai noskaidrotu personības tipu. Maijersa – Brigsa tests bija radīts Otrā pasaules kara laikā lai palīdzētu sievietēm atrast darbu un aizvietot vīriešus, kuri bija devušies karot. Līdz šim brīdim daudzas rietumu kompānijas pretendentiem uz vakanci pieprasa iziet šo testu, lai saprastu, vai viņi der amatam.


Teksts attēlā: Tikai 4 jautājumi un rezultāti tevi pārsteigs.


Tev vajadzēs atbildēt tikai uz 4 jautājumiem un saņemt savu burtu salikumu, un mēs tev pastāstīsim par rezultātiem.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Maijersa- Brigsa tests

IZVĒLIES VIENU NO PIEDĀVĀTĀM ATBILDĒM

1. Tu esi ļoti noguris, darba nedēļa bija saspringta, un beidzot priekšā ir brīvdienas. Kā tu tās pavadīsi?

E: pazvanīšu vecākiem, uzzināšu, kādi viņiem plāni. Vajag visiem aiziet noskatīties filmu, vai uz boulingu, vai arī, uz pusdienām jaunajā restorānā.

I: palikšu mājās un atslēgšu telefonu. Pagulēšu vannā, paskatīšos seriālu, pagulēšu.
2. Кurš no šiem aprakstiem tevi vislabāk raksturo?

S: es vienmēr analizēju visus notikumus un vados no lietu reālā stāvokļa, īpašu uzmanību pievēršu reālām detaļām. Man ir svarīgo dzīvot te un tagad, bet, nevis savos sapņos.

N: es mīlu sapņot un saceru reālus scenārijus gaidāmajiem notikumiem. Pret visu attiecos filozofiski. Bet intuīcija – mans galvenais padomdevējs, bet nevis kaut kāda tur analītika.
3. Tava darba devēja konkurents mēģina tevi pārvilināt uz savu firmu. Tu mēģini visu pārdomāt par un pret: tur vairāk maksā, bet te ir draudzīgs kolektīvs, un nodaļas vadītājs deva mājienu, ka rekomendēs tevi pirms aiziešanas pensijā. Kāds būs tavs lēmums?

T: izpētīšu visu iespējamo informāciju par kompāniju – konkurentu, palūgšu padomu paziņām, izrakstīšu visus pozitīvos un negatīvos jaunās vakances apstākļus. Šim jautājumam pievērsīšos ļoti nopietni.

F: aiziešu uz jauno darba vietu vai nē, būs atkarīgs no iekšējās pārliecības. Ja lēmuma pieņemšanas dienā pamodīšos un nolemšu aiziet, aiziešu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 09:45laura
Ticu kad tādi cilveki pastav
1 0 Aizvakar 00:02Deizi
Viņa nebija ne naiva ne muļķe bet gan blonda visticamāk.
0 0 19:25 18.02galas edajs
vai tad mums pasiem nau briva izvele est to ko pasi velamies?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017