Tests personībai pēc Maijersa - Brigsa: tikai 4 atbildes raksturos tevi labāk, nekā draudzene!

Advertisement
Advertisement

Sevis meklēšana – cilvēka galvenais uzdevums. Piedāvājam tev vaļas brīdī iziet interesantu un precīzu testu lai noskaidrotu personības tipu. Maijersa – Brigsa tests bija radīts Otrā pasaules kara laikā lai palīdzētu sievietēm atrast darbu un aizvietot vīriešus, kuri bija devušies karot. Līdz šim brīdim daudzas rietumu kompānijas pretendentiem uz vakanci pieprasa iziet šo testu, lai saprastu, vai viņi der amatam.


Teksts attēlā: Tikai 4 jautājumi un rezultāti tevi pārsteigs.


Tev vajadzēs atbildēt tikai uz 4 jautājumiem un saņemt savu burtu salikumu, un mēs tev pastāstīsim par rezultātiem.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Maijersa- Brigsa tests

IZVĒLIES VIENU NO PIEDĀVĀTĀM ATBILDĒM

1. Tu esi ļoti noguris, darba nedēļa bija saspringta, un beidzot priekšā ir brīvdienas. Kā tu tās pavadīsi?

E: pazvanīšu vecākiem, uzzināšu, kādi viņiem plāni. Vajag visiem aiziet noskatīties filmu, vai uz boulingu, vai arī, uz pusdienām jaunajā restorānā.

I: palikšu mājās un atslēgšu telefonu. Pagulēšu vannā, paskatīšos seriālu, pagulēšu.
2. Кurš no šiem aprakstiem tevi vislabāk raksturo?

S: es vienmēr analizēju visus notikumus un vados no lietu reālā stāvokļa, īpašu uzmanību pievēršu reālām detaļām. Man ir svarīgo dzīvot te un tagad, bet, nevis savos sapņos.

N: es mīlu sapņot un saceru reālus scenārijus gaidāmajiem notikumiem. Pret visu attiecos filozofiski. Bet intuīcija – mans galvenais padomdevējs, bet nevis kaut kāda tur analītika.
3. Tava darba devēja konkurents mēģina tevi pārvilināt uz savu firmu. Tu mēģini visu pārdomāt par un pret: tur vairāk maksā, bet te ir draudzīgs kolektīvs, un nodaļas vadītājs deva mājienu, ka rekomendēs tevi pirms aiziešanas pensijā. Kāds būs tavs lēmums?

T: izpētīšu visu iespējamo informāciju par kompāniju – konkurentu, palūgšu padomu paziņām, izrakstīšu visus pozitīvos un negatīvos jaunās vakances apstākļus. Šim jautājumam pievērsīšos ļoti nopietni.

F: aiziešu uz jauno darba vietu vai nē, būs atkarīgs no iekšējās pārliecības. Ja lēmuma pieņemšanas dienā pamodīšos un nolemšu aiziet, aiziešu.
4. Tu esi liecinieks savu tuvu draugu kāzās un palīdzi viņiem atsevišķos organizatoriskos procesos. Līdz notikumam palika 2 nedēļas. Kā norit organizācija?

J: es jau nolīgu orķestri, izdomāju pārbaudi līgavainim un esmu sagatavojis pāra labāko dzīves mirkļu video prezentāciju. Pierakstījos pie friziera un esmu izvēlējies sev tērpu.

P: neieredzu samākslotus pasākumus. Man patīk visu darīt spontāni. Būšu jautrs un stāstīšu pliekanus jociņus tostu laikā, bet, netaisos izkalpoties jebkurā jautājumā.

Bet, tagad izraksti pēc kārtas 4 savu atbilžu burtus un uzzini par savas personības tipu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:51pepis
p apmainat ar n :D
0 0 Aizvakar 23:01Fifa
Nezinu gan kā zirgs atšķiras no liellopa , abi pēc raksta ēd vienu un to pašu.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017