Tev ir jāpatīk trīs cilvēkiem: sev, priekšniekam un seksa partnerim.

Advertisement
Advertisement

Nav svarīgi, par ko tu sapņo un pēc kā tu tiecies, mūs vieno kopējs mērķis - vēlme būt laimīgam cilvēkam. Bet vienmēr atrodas kaut kas, kas mūs attālina no šī sapņa, un visbiežāk - tie esam mēs paši. Kur slēpjas tā pati - veiksmes atslēga?

 

Mūsu komanda dalās ar slavena psihologa Mihaila Jefimoviča Litvaka domām, kurš ļoti pareizi spriež par cilvēka laimi un tās sasniegšanas ceļiem.

Raksta turpinājums - lapa #1
KĀ KĻŪT PAR VEIKSMĪGU CILVĒKU

”Katrs cilvēks ir dzimis, lai būtu laimīgs. Tomēr, vai ir daudz tādu, kuri var pateikt, ka viņš patiešām ir laimīgs? Noteikti, tikai daži no jums atbildēs apstiprinoši. Tad kas tam ir nepieciešams? Laime ir tajā, ka vispārīgais saturs sastāvēja no trīs jēdzieniem: ”gribu”, ”varu” un ”vajag”.

Bet visbiežāk, tie nesakrīt. Ja es gribu, tad man neizdodas. Ja man vajag, tad man tas nepatīk. Kā savest savas lietas kārtībā? Ja jūs gribas, bet nevarat, tad mēģiniet iemācīties. Jebkura darbība ir laba. Ir vienkārši jāiemācās rīkoties.

Mums rodas dažādas vēlēšanās. Bet arī tās ir ļoti svarīgi dalīt. Piemēram, vēlme iedzert nav dabiska. Tā noved pie personības attīstības bremzēšanās. No šādām pretrunīgām vēlmēm ir jāizvairās. Rīcībai ir jāved pie personības attīstības. Darba ar sevi stratēģija ir tajā, lai pēc iespējas vairāk prastu. Vispirms cilvēks tiecas pēc tā, lai nodrošinātu savas vēlmes.
Kad tu nospraud mērķi, tad pirmais, ko izdari, ir noskaidro, vai tas ceļš, pa kuru tu pašlaik ej, ved pie šī mērķa. Ja tas nav tavs ceļš, tad ir jāapgriežas. Uz pareizu ceļu mūs pagrūž iekšējie spēki. Ir zināms, ka koks tiecas augt augšup. Ja tam tas neizdodas, tad viņš sāk audzēt zarus uz sāniem. Kad šķērslis pazūd, tad viņš atkal tiecas uz augšu.

Ja esi sācis domāt, izlem, ja esi izlēmis - rīkojies. Galvenais - rīkoties, nešaubīties. Nav jābaidās kļūdas, neveiksme ir septiņas reizes noderīgāka par veiksmi.

Nepatikšanas palīdz izprast savas kļūdas un nākamo reizi rīkoties pareizi. Kādēļ tieši septiņas reizes? Jo smadzenēs pozitīvas emocijas aizņem 35%, bet negatīvas - 5%.Tādēļ, kad cilvēkam ir grūti, viņš sāk domāt. Neveiksmes notur mūs tonusā, no tām nevajag baidīties, bez tām nav attīstības.
Necenties izmainīt apstākļus un citus cilvēkus, bet maini sevi un pielāgo apstākļiem. Kas notika? Vai kalni ir izmainījušies? Nē, tie ir palikuši tādi paši. Es esmu sevi izmainījis. Psihiski nobriedis un psihiski nenobriedis cilvēks var atrasties vienā vietā, un tajā pašā laikā dzīvot dažādās pasaulēs.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 11:11Rubina
man trešais bērns piedzima ar pozitīvu asins grupu, jā, piekrītu par mūsu savādāko attieksmi pret citiem, ir tā sajūta ka esmu citāda,tā nav mazvērtības izpausme, bet visu vnk uztveram ar citām acīm, liekas viss ir tik pašsaprotams un bez liekiem komentāriem, itkā jau esmu to jau visu iepriekš pati piedzīvojusi, ne par velti saka par tādiem.... esam jocīgi..... un?.....varbūt gudrāki :))
0 1 Vakar 14:00ana
stāsts ir par cilvēkiem kopumā ne tikai par radiniekiem. J A KĀDS CILVĒKS IR NEPATĪKAMS NAV AR VIŅU JĀKOMUNICĒ NESKATOTIES UZ RADNIECISKĀM SAITĒM
0 0 Aizvakar 23:27Inita
Man ari viss uzskaititais sakrit...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017