Tev viss sejā ierakstīts! Lūk, kā noteikt cilvēka likteni un raksturu pēc viņa…

Advertisement
Advertisement

Kopš seniem laikiem cilvēki izmantoja hiromantiju cilvēka likteņa noteikšanai. Bet vai tu zināji, ka ne mazāk populāra bija arī likteņa pareģošana pēc cilvēka sejas? Izrādās, katrai kontūrai, katrai līnijai un pat visnotaļ neuzkrītošākai sejas iezīmei ir nozīme. Mazākajos nelīdzenumos vai rieviņās noslēpts tavs liktenis.

Raksta turpinājums - lapa #1
Mēs piedāvājam tev tikt skaidrībā ar pamata iemaņām lasīšanā pēc sejas. Tas ir pat interesantāk nekā hiromantija!

Lasīšana pēc sejas

Šīs senās mākslas cits nosaukums ir fiziognomika. Zinātne par seju radusies Senajā Ķīnā. Tur sastādīja fiziognomikas traktātus, kas ceļoja pa visu pasauli, mainoties un pilnveidojoties, tāpēc tagad rietumu un austrumu fiziognomika samērā stipri atšķiras viena no otras.

Fiziognomikā katra sejas daļa tiek izskatīta atsevišķi un tās formai, krāsai un kontūrai ir sava nozīme. Sākumā svarīgi parunāt par sejas anatomiju. Seja nosacīti iedalās trijās daļās: augšējo, vidējo un apakšējo. Augšējā sejas daļa (piere) stāsta par cilvēka bērnību un attiecībām ar vecākiem, pēc tās var lasīt pagātni. Vidējā (no uzacīm līdz degungalam) stāsta par tagadni. Bet apakšējā sejas daļa stāsta par cilvēka nākotni.
Sejas forma

Svarīga loma ir sejas formai. Tās ir trīs, bet ļoti bieži seju nevar attiecināt tikai vienam tipam. Tādā gadījumā rakstura iezīmes var būt jauktas.
1. Оvāla seja

Cilvēki ar ovālu seju – intelektuāļi un sapņotāji. Viņiem vienmēr ir idejas un mērķi, bet tie bieži mainās. Reizēm mēdz būt kautrīgi un neatraisīti, viņus vairāk interesē iekšējā pasaule. Viņi ir emocionāli un jutīgi, ar noslieci uz depresiju. Tādi cilvēki sevi labi realizē radošās profesijās.
2. Apaļa seja

Ļoti praktiski un mērķtiecīgi cilvēki. Viņus nebaida pārmaiņas, viņi ātri adaptējās jebkuriem apstākļiem. Tieksme filozofēt, mīl pavadīt laiku ar citiem cilvēkiem, viņiem vajadzīgi klausītāji. Viņi ir jautri, sabiedriski, bet var būt arī agresīvi un nelietīgi, ja tam ir iemesls.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017