Tikai trūcīgie tērējas šīm 5 lietām! Bagātie ļaudis nedara tādus neapdomātus pirkumus…

Advertisement
Advertisement

Sabiedrības finansiālā noslāņošanās bija un būs vienmēr. Viss tāpēc, ka daudzi cilvēki neprot apieties ar naudu, tādēļ vienmēr cieš no tās trūkuma. Iepriekšējais Urugvajas prezidents reiz izteica frāzi, kas jāpadara par dzīves likumu: “Kad es kaut ko pērku vai kad jūs kaut ko pērkat, mēs taču nemaksājam ar naudu. Mēs maksājam ar to mūsu dzīves laiku, kuru mēs bijām spiesti patērēt tam, lai nopelnītu šo naudu.”

Raksta turpinājums - lapa #1
Runā, ka nauda mīl skaitu un labu apiešanos. Un bagātie cilvēki nekad par to neaizmirst, ko nevar teikt par nabadzīgajiem. Jo vairāk nenodrošinātam cilvēkam rodās naudas, jo vairāk viņš tērē. Tēriņu mērenības trūkums ir visrupjākā kļūda. Bet ir arī vilinoši pirkumi, kurus bagātie nekad nedarīs un par kuriem mēs tev pastāstīsim. U tu arī netērē tam naudu!
Naudas ekonomija

1. Dāvanas bērniem

Ja paskatīties uz šīs pasaules visbagātākajiem, tad viņu bērni nebūt nav lutināti, īpaši neizceļas ar izskatu savu vienaudžu kopējā pūļa vidū. Šeit mēs neņemam vērā 90. gadu kriminālo grupējumu pēcnācējus, kuri šķērdējas pa labi un pa kreisi. Bagāti cilvēki no bērna gadiem māca bērnam apieties ar naudu, konkrēti – māca to nopelnīt.

Vēlies jaunu velosipēdu vai viedierīci – nopelni. Saprotama lieta, ka viņi pieliks trūkstošo summu. Bet tieši pateicoties darbam un strādājot patērētajam laikam, bērns augstu vērtēs ieguvumu un turpmāk pratīs nopelnīt. Nevis mirt no depresijas un īdēt, cik briesmīga ir pieaugušo dzīve.
2. Viedierīces

Veiksmīgiem, lietišķiem cilvēkiem svarīga kvalitāte, darbības ātrums un ērtums nevis zīmols. Jā, viņi pērk dārgu tehniku, bet nemaz nedzenās pēc tendencēm. Viņi nepirks populāra telefona pēdējo versiju, ja kāda to funkcija viņus neapmierinās. Bet trūcīgie seko reklāmai un ierobežo sevi citās vajadzībās un ņem kaut ko kredītā, turklāt pārmaksājot. Lai būtu kā visi, tā teikt.
3. Dārgi restorāni

Protams, viņi iet uz labiem restorāniem. Taču tās ir lietišķas tikšanās vai nozīmīga datuma svinēšana. Vai arī uz savas organizācijas rēķina savām turpmākajām interesēm. Viņi saprot, ka labāk noalgot mājās pavāru, kurš priecēs ar garšīgu un veselīgu ēdienu nekā atdot lielu summu par niecīgu porciju, pasēžot ar draudzeni.

Bet starp nabadzīgiem cilvēkiem vai tādiem, kuri tik tikko izrāvušies no tāda stāvokļa, dzīres un izrādīšanās ir pirmajā vietā. Ja ballīte, tad cienā visus, ja tikšanās ar klasesbiedriem, tad vajag pasūtīt kaut ko dārgu un nesaprotamu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017