Uzzini par sevi nedaudz vairāk pēc uzacs formas - dzīve un mīlestība!

Advertisement
Advertisement

Mūsdienās, kad uzacis ir kļuvušas par vienu no svarīgākajiem sejas elementiem, teju katrai modes dāmai, svarīgi atcerēties, ka tās arī nosaka sejas izteiksmes veidu. Un runa nav tikai par modi!

 

Tieši no uzacs formas un novietojuma ir atkarīgs, kāda izskatās jūsu seja, drūma vai pārsteigta, gudra vai nepiespiesta. No uzacs formas pat atkarīgs cik jauns vai vecs jūs izskatāties. Pat ja jūsu uzacis sen jau vairs nav dabiskajā formā, ir vērts to noskaidrot, lai uzzinātu jūsu individuālās īpašības un raksturu. Kā arī to, kā cilvēks uzvedās mīlas lietās.


Izvēlies savu variantu un skaties to skaidrojumu.

Raksta turpinājums
1. Taisnas uzacis

Nav svarīgi, kādā dzīves situācijā jūs nonākat, jūs mākat atrisināt jebkuru problēmu ātru un izlēmīgi. Jūs - cilvēks, kuram var uzticēties. Jums ir lieliskas organizatora spējas un jūs varat darīt vairākas lietas vienlaicīgi un izpildīt tās ar līdzvērtīgu rezultātu. Tas attiecas, kā uz mājas lietām ,tā arī uz darba lietām.

Profesionālajā ziņā jūs kā likums esat veiksmīgāki kā kolēģi. Mīlestībā jūs esat kaislīgs un izlēmīgs. Jūs vienmēr esat blakus tiem cilvēkiem, kuriem jūs vēlaties būt blakus. Aprēķina mīlestība nav priekš jums!
2. Uzacs ar izcilni

Visu, ko dzīvē jums nākas darīt, jūs darāt labi. Visas iesāktās lietas jūs vienmēr novedat līdz galam, un nekad neatstājat iesāktās lietas nepabeigtas vai neatrisinātas.

Jūsu dzīves moto ir vienmēr doties uz priekšu. Jūs esat kārtīgs, radošs un par sevi pārliecināts cilvēks. Tās ir tās īpašības, kas vislabāk jūs raksturo kā privātajā dzīvē, tā arī profesionālajā.

Jums ir lieliska gaume, un jūs varētu būt (ja jau neesat) labs aktieris, mākslinieks, modes dizaineris vai stilists. Mīlestībā jums nav līdzīgu, jūs esat radošs un neatkārtojams. Cilvēki, kuri atrodas jums līdzās - vienkārši veiksminieki. Ar jums nekad nav garlaicīgi.
3. Uzacs kā ”mājiņa”

Jums ir maiga un trausla dvēsele. Neskatoties uz to jūs esat ļoti komunikabls un sabiedrisks, jums nesagādā grūtības atrast jaunus draugus vai būšana par kompānijas dvēseli.

Jūs esat ļoti atsaucīgs, un viegli iekarojat cilvēku uzticību, cilvēki jums uztic savas personiskās problēmas un jūs vienmēr esat gatavs viņiem palīdzēt. Šī iemesla dēļ cilvēki jūs augstu novērtē. Cilvēki apbrīno jūsu dabas doto pievilcību un harismu, un jūs to pat varat nenojaust.

Jūs - nelabojams romantiķis. No mīlestības jūs vienmēr gaidāt kaut ko pasakainu un neparastu. Un jāpiebilst, ka bieži vien to arī saņemat. Jūsu attiecības balstās uz sapratni un romantiku. Vienīgais nosacījums, kas vajadzīgs jūsu pilnīgai laimei ir, lai jūsu dzīves ceļabiedrs patiešām novērtē jūsu trauslo un maigo dvēseli.

4. Uzacs kā ”skrejceļš”

Jūs esat liels individuālists. Jums nav svarīgi citiem pierādīt jūs spējas, jūs tā pat lieliski ziniet savu vērtību. Tāpēc jūs lieki netērējat laiku tukšām sarunām ar nezināmie garāmgājējiem. Jūs skaidri redzat savu mērķi un mierīgi ejat uz to.

Vienīgais cilvēks, kurš patiešām jūs interesē esat jūs pats. Nereti šī īpašība darbā noved pie sarežģījumiem. Jūsu neatkarību bieži vien jauc ar agresiju, lai gan jūs vienkārši tiecaties būt labākais.

Mīlestībā jūs esat tāds pats egoists kā dzīvē. Visu laiku vēlaties tikai labāko. Jūsu tieksme sasniegt rezultātu vienkārši nepazīst robežas un šķēršļus. Jūsu partnerim ir jābūt ideālam un jābūt sajūsmā par jums! Tomēr bieži vien jūs neaizdomājaties, ka tieši to pašu gaida arī no jums!

5. Uzacis ar izliekumu

Jūs esat atbildīgs, nopietns un pateicīgs cilvēks. Kā arī jūs raksturo vēlme vienmēr un visur ieviest taisnīgumu un ”apskaut” visu pasauli. Jūs cenšaties dzīvot tā, lai neradītu problēmas apkārtējiem un izvairāties no nepatīkamām situācijām.

Jūs esat ļoti pacietīgs un jums vienmēr izdodas labi organizēt savu dzīvi, kā arī iesāktās lietas novedat līdz galam. Jūs augstu novērtē mājinieki un arī darba kolēģi.

Jūsu attiecības ir būvētas pēc ideāliem. Jūs mākat sarg''at un novērtēt to, kas jums ir. Jūs no sava partnera neprasāt neko lieku un tas jums palīdz būt laimīgam.

Patika? Padalies ar draugiem!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:51pepis
p apmainat ar n :D
0 0 Aizvakar 23:01Fifa
Nezinu gan kā zirgs atšķiras no liellopa , abi pēc raksta ēd vienu un to pašu.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017