Vari klusēt, bet tavas lūpas visu pastāstīs par tevi…

Advertisement
Advertisement

Tu domā, ka par cilvēku var uzzināt, tikai parunājot ar viņu? Nekā nebija! Izrādās, pat sakļautas lūpas var daudz ko pastāstīt.


Mēs piedāvājam tev uzzināt par sarunu biedres raksturu pēc viņas lūpu formas. Viss, kas tev vajadzīgs, - paskatīties uz attēlu zemāk un atrast vajadzīgo formu.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Platas pilnīgas lūpas

Tādu lūpu īpašniece – ļoti azartiska personība. Viņa nebaidās riskēt un ir enerģiska, nebaidās pārņemt iniciatīvu un uzskata sevi par savas laimes kalēju. Ja viņai kaut kas vai kāds iepatīkas, viņa grib to dabūt tūlīt pat, nekavējoties.

No vīrieša šī dāma gaida tādu pašu izlēmību. Viņas dzīves biedram jābūt lieliskam mīlniekam un jāmāk pieņemt lēmumus. Memmes dēliņam un tūļai blakus viņai nav vietas!
2. Nelielas pilnīgas lūpas

Šī ir ļoti romantiska personība, kura dzīvē vadās pēc emocijām nevis prāta. Viņas eksistence sastāv tikai no cēlieniem un kritieniem, citādi viņai nesanāk. Šī jaunkundze – ideāla žaketīte, kurā paraudāt un, laikam, tāpēc viņu tā mīl apkārtējie.

Ideāls vīrieša tēls viņai – dīvains mikslis no tā, ko raksta sieviešu žurnālos un mīlas romānos, tādēļ atrast piemērotu partneri un pieņemt viņu tādu, kāds viņš ir, viņai izdodas ar lielām grūtībām.
3. Augšlūpa lielāka par apakšlūpu

Tādu lūpu īpašniece – dzimis līderis. Viņa ķeras pie lietas pamatīgi un noved visu līdz galam. Viņas dzīves kredo: `Visu vai neko!` un tādēļ viņu tracina tie, kuri ķeras pie daudzām lietām un neko nepadara līdz galam. Viņai ļoti patīk komandēt, tādēļ vadošā amatā jūtas kā zivs ūdenī.

Viņas sapņu vīrietim jābūt tikpat ambiciozam un mērķtiecīgam jaunu virsotņu sasniegšanā. Taču izvairīties no konkurences ar savu vīrieti viņai praktiski nav iespējams.
4. Apakšlūpa lielāka par augšlūpu

Noslēpumainā svešiniece – tas ir viņas tiešs raksturojums. Viņa izdalās no pūļa. Vīrieši viņu pavada ar sajūsminātu skatienu, bet sievietes slepenībā viņu neieredz. Un šo jaunkundzi tāda lietu kārtība pilnībā apmierina.

Viņa uzskata, ka blakus viņai jāatrodas īsteni unikālam vīrietim, kura meklējumos viņa ir gatava iztērēt ne mazums laika. Šī siržu lauzēja neizjūt pielūdzēju trūkumu, bet iekrist viņai sirdī varēs tikai tas, kurš sākumā nepievērš viņai nekādu uzmanību. Bet tas tikai sākumā…
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 18:52Vita. Dišlere
Tas visu mūžu ir teikts,ka pastiprina vērmele apetīti.Nezinu vai varu ticēt tai detoksa programmai.
1 0 Vakar 15:54ad
kas tur ko domāt.inteliģenta ielene.ja pati būtu vērta lai blakus būtu intelektuāls vīrietis nebūtu tagad tik plašas pieredzes
0 1 Vakar 13:24Agrita
Varētu domāt, ka vīrieši ir labāki pēc 40, tādas pašas problēmas, un jā, ne jau visiem, tāpat kā sievietēm. Tā, ka kopā paliek normāls vīrietis ar normālu sievieti

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017