Viena no svarīgākajām Zodiaka zīmēm horoskopā – Skorpions!

Advertisement
Advertisement

Viņš ir līdzīgs eņģelim, kas dejo tumsā.


Skorpions – viena no svarīgākajām Zodiaka zīmēm. Viņš līdzinās eņģelim, kurš dejo tumsā. Viņš izgaismo nakti un ienes pasaulē jaunu krīzes situāciju izpratni. Viņa uztveres dziļums un spējas būt pa īstam godīgam acīmredzama visiem, ar ko viņš sastopas.


Dziļi viņā – varens spēks. Tomēr viņa spēku apvij pagātnes brūces un rētas. Viņam cauri iziet emociju jūra un viņš saprot sāpes kā neviens cits.


Skorpions – tā ir zīme, kas visvairāk saskan ar cilvēku ciešanām. Neskatoties uz tumsu, kas viņu apskauj, Skorpions vienmēr atradīs veidu, kā iziet gaismā un sākt visu no jauna.

Raksta turpinājums
Skorpiona sākotnējais simbols – Čūska. Tā ir būtne, kura var nomest savu ādu un to atjaunot, atdzimt. Tāpat kā čūska, Skorpions met ādu dažādos dzīves periodos, zemapziņā vēloties atjauninājumus.

Skorpionam piemīt spējas it visā gūt panākumus, jo viņam ir gribasspēks, pacietība, uzstājība un izpratne. Neatkarīgi no situācijas, Skorpions vienmēr atradīs veidu kā atkal nostāties uz kājām. Viņā ir nepārspējams spēks un emocionāla piesaiste.
Būdams ūdens zīme vienlaikus ar Zivīm un Vēzi, Skorpions saistīts ar jutīgo dzīves pusi. Viņš ir līdzcietīgs un gādīgs, bet ar noslieci uz ciešanām, sāpēm un vientulību. Tomēr, atšķirībā no Zivīm un Vēža, ekstremālās situācijās viņš ir cietāks.
Skorpions iet tur, kur citi nespēj tikt. Viņš jūt cilvēkus un zin `netīro` patiesību, kuru daudzi cenšas slēpt. Instinktīvi viņš pieņem katra tumšo pusi tāpēc, ka saprot, ka tā ir neatņemama cilvēka dabas daļa.

Skorpions vienmēr atradīs veidu saglabāt savus noslēpumus, bet pēc tam, kad viņš izvēlēsies jūs, jums savu nepaliks. Viņš vienmēr pratīs noskaidrot visu, jo kaut ko noslēpt no šīs zīmes nesanāks. Mēģinājums viņu piemānīt būs veltīgs.

Šīs Zodiaka zīmes cilvēki bieži strādā veselības aizsardzības sfērā, tajā skaitā konsultācijas un psiholoģiskā terapija tāpēc, ka prot izzināt cilvēka personības dziļumus. Viņi ir labākie psihologi.
Foto: co.uk
Kad lieta nonāk līdz attiecībām, Skorpiona dalība tajās izmainīs jūsu priekšstatus par sevi uz visiem laikiem. Saikne, kuru jūs izveidosiet ar viņu, padarīs jūs apzinīgāku. Tā palīdzēs jums dziļāk paskatīties uz lietām.

Esot par viņa kaisles objektu, jūs izjutīsiet uz sevis viņa kontroli, greizsirdību un īpašnieciskas tieksmes. Bet, no otras puses, Skorpions ir piesaistīts un uzticīgs partnerim. Viņam piemīt spējas saprast cilvēkus, kuri mīl visdziļākajā līmenī.

Skorpions – vientuļa zīme, kurš alkst pēc tuviem sakariem. Viņš var neuzticēties un būt diskriminējošs, tāpēc redz to, ko neredz citi. Galu galā, viņš ļaus tikai dažiem izredzētajiem ieiet viņa pasaulē.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017