Vienas minūtes tests: šis attēls noteiks labā un ļaunā attiecību tavā raksturā.

Advertisement
Advertisement

Praktiski katrs no mums cenšas būt labāks nekā ir īstenībā. Mēs varam attīstīt sevī tās vai citas īpašības, bet mūsu zemapziņu nepiemānīsi! Kaut kur dvēseles dziļumos turpina slēpties mūsu netikumi un trūkumi, gatavi izlauzties uz āru pašā nepiemērotākajā brīdī.

 

Piedāvājam iziet šo vienkāršo un aizraujošo testu, kurš noteiks labā un ļaunā attiecību tavā raksturā. Vienkārši paskaties uz attēlu un pasaki, uz ko fokusējās tavs skatiens pirmām kārtām.

Raksta turpinājums
Ko Tu ieraudzīju pirmām kārtām?

Kuģi
Cilvēka galvu
Jūru

KUĢIS

Tu esi 100 % ļaunums! Tu esi īsts ļaunuma iemiesojums! Katrā gadījumā tā bieži uzskata apkārtējie. Tas viss tikai tāpēc, ka tu esi radis teikt patiesību acīs. Tu no sirds uzskati, ka veselīga kritika palīdz cilvēkiem kļūt labākiem, bet tavi paziņas var tevi neieredzēt par to.

Tu esi diezgan ciets cilvēks, bet tavas metodes ir attaisnotas, jo visbiežāk panākt labu rezultātu var, tikai pārkāpjot sevi. Piedevām, tu esi veiksmīgs un pārliecināts par sevi, bet tas arī var tracināt skauģus.

CILVĒKA GALVA

Tevī 80 % labā un 20 % sliktā. Tu esi lieliski sabalansēta personība. Tevi pazīst kā labu, jautru un sabiedrisku cilvēku. Par šīm īpašībām draugi tevi vienkārši dievina.

Grūtā brīdī tavi tuvinieki vienmēr var paļauties uz tevi. Bet tajā pašā laikā tu proti pateikt ,,nē” un neļaujies manipulēt ar sevi. Turklāt tu vienmēr esi spējīgs pēc nopelniem sodīt pāridarītājus.

JŪRA

Tu esi 100% labsirdīgs cilvēks. Tev ir pārlieku maigs raksturs, un tu ar visiem spēkiem mēģini izvairīties no strīdiem. Pat ja tev iesit pa labo vaigu, tu mierīgi pagriez kreiso vaigu.


Tu vienmēr esi gatavs palīdzēt un būsi atbalsts tiem, kam nepieciešama palīdzība. Tomēr, tavu reti lielo labsirdību daudzi bieži izmanto savtīgos nolūkos.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 23:27Inita
Man ari viss uzskaititais sakrit...
0 0 Vakar 21:02Dina
jā tas viss uzskaititais sakrit un vēl-labākās attiecības ir ar citiem ,,negatīvajiem"
1 1 Vakar 17:13Sise
Tas varetu but tiesa-jo daudzu cilvekveidigo darbibas ari par to liecina

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017