Viendzimuma laulības, izglītības trūkums un nabadzība: kā dzīvo čigāni 21. gadsimtā!

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #3
Par meitenes piedzimšanu īpaši nepriecājas. Jo čigānietēm ir smags liktenis. Visas tiesības ģimenē pieder vīrietim, visi pienākumi - sievietei.
Starp citu, tieši ģimene izlemj kā sieviete pelnīs naudu. Dažreiz šādu lēmumu pieņem vīrs vienpersoniski. Čigānieti var piespiest zagt, zīlēt vai diedelēt bez viņa piekrišanas. Par jebkuru nepaklausību seko piekaušana. Vīra vārds - likums.
Galvenais vīrieša uzdevums čigānu sabiedrībā (ja neskaita naudas pelnīšanu, protams), ir būt pienācīgā izskatā un pieņemt viesus. Tajā pašā laikā sievai ir jāpieceļas pirmajai, visiem jāgatavo un aiz visiem jāuzkopj. Turklāt pie šāda dzīves ritma jaunās čigānietes radina jau kopš bērnības, tādēļ viņas visu izpilda pat neiebilstot.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 18:23 31.12.2017Mince
Pavisam aplams raksts. Nav vajadzības mazgāt kaķi, ja vien kaķis nav īpaši nosmērējies pa āru staigājot, zem mašīnām ložņājot. Mazgāšana nenogalina blusas. Uzpiliniet skausta pilienus un iztīriet istabu ar putekļu sūcēju. Tas arī viss, vairāk neko nevajag.
0 2 00:48 31.12.2017Stulbums
Nekad nepiekritīšu, ka mīļākā būtu pie kaut kā vainīga. Normāls vīrietis izdomās, kā iekvēlināt sievu vai izlems, ko tad īsti grib, nevis čakarēs smadzenes divām sievietēm. Mīļākās vienīgā vaina ir stulbums, ka nespēj atturēties un uzvedas tā it kā pasaulē nebūtu citu vīriešu. Un tās greizsirdīgās sievas arī varētu piedomāt pie sevis kopšanas, kāju paplešanas biežāk un harmonijas attiecībās.
1 0 20:44 30.12.2017XYZ
Cilvēku, kura dzīve tiek balstīta uz stereotipiem un iracionāliem pusteikumu gariem argumentiem par gudru nenosaukt, neatkarīgi no dzimuma.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017