Viņa atteicās ierasties uz izlaiduma satikšanos! Uzzinot iemeslu, man gribējās paspiest viņai roku..

Advertisement
Advertisement

Diemžēl, daudzreiz nācies runāt par bērnu cietsirdību. Priecē tas, ka tā ne vienmēr ir apzināta, bet, tomēr, reizēm bērni prot nodarīt sāpes, sevišķi, kad apvienojas pret citiem, kuri nav tādi kā visi: vājāki vai atšķirīgi no vairākuma...

 

Šodien mēs pastāstīsim gadījumu, kurš nesen notika Zviedrijā. 36- gadīgu sievieti vārdā Annika, pēc 20 gadiem uzlūdza uz izlaiduma klases tikšanos. Viņai bija ne tās labākās atmiņas par skolu un attiecībām ar klasesbiedriem, tādēļ Annika nolēma uzrakstīt saviem klasesbiedriem vēstuli.

Raksta turpinājums
Dārgā 9C klase!

Gribu pateikties jums par to, ka uzlūdzāt mani uz mūsu izlaiduma 20 gadu jubileju.

Man neticas, ka pagājis tik daudz laika un esmu ļoti priecīga, ka jums par skolas laiku palikušas patīkamas atmiņas. Bet man līdz šim tas dzīves periods palicis pats tumšākais un nepatīkamākais...

Droši vien jūs atceraties, ka astotajā mācību gadā es pārgāju uz citu klasi...Tas viss tikai tādēļ, ka man bija neciešami klausīties to nievājošo klusumu, ar kuru jūs mani sagaidījāt, kad es gāju pa gaiteni. Es izdarīju to, lai vairs nejustu jūsu trulos smieklus aiz manas muguras un aukstos skatienus, ar kuriem jūs mani pavadījāt...

Interesanti tas, ka visi šie aizvainojumi neaizmirstas. Pat pēc 20 gadiem es savā galvā dzirdu jūsu pīkstošās balsis, kuras saka man, ka es nekam nederu, kaut arī tagad es tiešām zinu, ka tas nav tā!

Esmu pārliecināta, ka, ja ne visi, tad lielākā daļa no jums, izauga par labiem cilvēkiem. Jums tagad ir savi bērni un es no sirds ceru, ka viņiem nekad nenāksies no rītiem mosties ar šausminošu domu par to, ka viņiem ir jāiet uz skolu... Ko tādu neviens nav pelnījis!

P. S. Kas attiecas par braukšanu uz tikšanos, es tomēr atteikšos. Tos 2000 $, kurus man nāktos iztērēt ceļam un dzīvošanai Stokholmā, es atdevu labdarībai. Nauda nokļuva organizācijā, kura cīnās ar ņirgāšanos skolās un pusaudžu psiholoģiskajām problēmām.

Starp citu, pēc šīs vēstules publicēšanas Feisbukā, daudzi klasesbiedri sazinājās ar Anniku un atvainojās. Ar vairākiem sieviete pat sāka uzturēt draudzīgas attiecības.

Mēs ceram, ka šis materiāls liks daudziem aizdomāties. Galu galā vajag cienīt vienam otru!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 2 minūtēmgunca
es arī pēc matu krāsas
0 0 Šodien 13:59Laura
Ja sobrid ari dzivoju ar vienu, kurs man parbauda telefonu, pierakstus. Jaatskaitas kur eju, cikos busu majas. Viena nekur nevaru iet. Katru dienu stridas. Taisa problemas.dzivoju ka cietuma. Nevaru pat ar draugiem satikties.
0 1 Vakar 19:57anete
Es gan zināju. Mamma strādāja sabiedriskajā ēdināšanā, un arī mājās ievēroja visas higiēnas normas.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017