Viņi ar galvu lien mēslos: Indijas fotogrāfs ir šokā par vietējo asenizatoru darbiniekiem.

Advertisement
Advertisement

Fotogrāfs Sudharaks Olve nolēma iemūžināt apkopēju necilvēciskos darba un sadzīves apstākļus Indijas pilsētiņā Mumbai. Analfabēti, tumši un netīri, bet tomēr cilvēki, kuri ar savu ellišķīgo darbu padara mūsu pasauli nedaudz tīrāku.

Raksta turpinājums - lapa #1
”Pirms dažiem gadiem es netīšām nogāju lejā ”dzīvajā ellē”. Tas ir visprecīzākais mūsu asenizatoru darba apstākļu apraksts. Tūkstošiem sieviešu un vīriešu smok no smakas, jo viņiem nav aizsargmasku, un viņi grimst netīrumos, jo viņiem neizsniedz nekādus palīglīdzekļus.
Viņi ar galvu lien mēslos, iznāk no tiem pilnīgi citi cilvēki: laika zoba skartiem un ar izmirušiem skatieniem. Tas manī izsauca taisnīgas dusmas. Es stingri nolēmu, ka to neatstāšu bez ievērības. Ar šīm bildēm es parādu šo nabadzīgo dvēseļu traģēdiju un mudinu palīdzēt viņiem”,- saka Sudharaks Olve.
Pašvaldības dienestā Mumbaijā ir aptuveni 30 000 asenizatoru un apkopēju.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Vakar 19:57anete
Es gan zināju. Mamma strādāja sabiedriskajā ēdināšanā, un arī mājās ievēroja visas higiēnas normas.
1 0 Aizvakar 10:46K
Nezināju, izrādās vista un gaļa vispār ir lielākie piesārņojuma avoti virtuvē! Un tā ir jā slauka ar salvetēm lai šis piesārņojums nenonāktu uz virtuves priekšmetiem. Ar ko domā cilvēks kurš to raksta vai izkopē.?
0 1 14:14 18.01Aija
Dažas lietas gan ir muļķības

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017