Viņš nevēlās ideālu sievieti. Viņš vēlās no tevis šīs 3 lietas!

Advertisement
Advertisement

Тu kaut kad esi aizdomājusies par to, cik daudz laika tu tērē tam, lai censtos būt par tādu sievieti, kādu tavuprāt viņš vēlās? Visticamāk, loti daudz. Bet lieta tāda, ka viņš nevēlās ideālu sievieti. Viņš no tevis vēlās šīs 3 lietas!


Pirmkārt, tavs izskats: mērķis – būt seksīgai un pievilcīgai jebkurā laikā.


Otrkārt, raksturs: būt vienkāršai, jautrai, sabiedriskai un interesantai. Galvenais, nebūt uzbāzīgai.


Bet ir kaut kas neprātīgs šajā procesā… Tu tērē tik daudz laika un pūļu, lai viņš ieraudzītu, cik tu esi jauka priekš viņa… Cik brīnišķīga būs viņa nākotne, ja viņš izvēlēsies tevi…


Bet vai tas darbojās? Nē.


Viņš nevēlās ideālu sievieti. Viņš vēlās no tevis šīs 3 lietas!

Raksta turpinājums
Bet kāpēc? Kā? Kā var tik ļoti censties ne priekš kā? Kā viņš var tevi pieņemt kā pašsaprotamu, viņš tevi vispār ir ievērojis? Varbūt vienkārši tas ir brieduma trūkums? Viņš neredz, cik tu esi jauka, kamēr nebūs tevi zaudējis. Vai… nekad tā arī neiegūs…

…tāpēc, ka tu visu dari viņa vietā.

Viņš attiecības novērtēs tikai tad, kad viņam nāksies to dēļ pacensties.

Lūk, fakts: vīrieši vēlās papūlēties, lai kaut ko iegūtu. Tikai šādā veidā viņi to cienīs savā dzīvē.

Pat ja tu esi ideāla, bet tiki viņam bez pūlēm, viņš tevi nenovērtēs. Jā, ir jābūt grūti pieejamai, bet, lūk, kur problēma:
Kas notiek, kolīdz viņš tevi iegūst ? Pakaļdzīšanās ir beigusies. Asuma vairs nav. Viņam it kā parādās liela zīme “Game over” – “Spēle beigusies”. Un viņam vairs nav interesanti. Līdz nākamai spēlei.

Bet kā gan to apstādināt?! Kā pārliecināties, ka tu būsi viņa galvenais mērķis uz visiem laikiem? Ne tikai sākumā.
Tā ir problēma visām sievietēm (un, lūk, kāpēc viņām nepieciešama palīdzība)

Daudzas sievietes padodas mīlestībā. Tāpēc, ka viņām pārāk bieži salauza sirdi. Viņas pārstāj mēģināt satuvināties ar vīriešiem. Ja arī uzdrošinās, tad iemīlas līdz ausīm. Viņas kļūst ļoti mīlošas un gādīgas. Viņas ir gatavas uz visu viņa dēļ.

Viņas atrod priekš viņa laiku, kad viņš to lūdz. Un pat tad, kad nelūdz.

Bet visu to darot, viņas vīrietim atņem ko svarīgu. Līdz ar to atgrūž viņu… Viņas atņem viņa mērķi. Bet viņa mērķis – būt par tavu varoni.

Vīrieši par to sapņo kopš bērnības, zemapziņā. Un katram varonim ir meitene. Un, ja viņš nevar izglābt pasauli, tad vismaz vēlās sev meiteni, kurai vajadzīgs varonis.

Lai iekarotu meitenes sirdi, ir nepieciešams varoņa šarms, pārliecība un noturība pret grūtībām un sāpēm. Tas ir pienācīgs izaicinājums tikai labākajiem vīriešiem. Bet sākumā viņam vajadzīga tā īpašā meitene, kurai vajadzīgs varonis.
Kāda esi tu?

Ak, nē. Tu taču esi neatkarīga. Stipra. Tu taču visu vari izdarīt pati. Tev neviens nav vajadzīgs. Tu pati vari daudz ko dot. Vai tiesa? Tu esi godīga, labsirdīga, patiesa, mīloša. Kurš gan vīrietis nevēlētos to visu izjust uz sevis?

Kur gan viņš ir? Viņa nav pat tuvumā. Un kā gan tavā dzīvē uzradīsies varonis, ja tu arī tāpat ar visu tiec galā? Tu nesaņem varoņus. Tu saņem egoistus. Tie, kuri rodas, liek tev izlocīties viņa priekšā gan tā, gan šā, salauž tavu sirdi un aiziet.
Nu, lūk, 3 veidi, kā piesaistīt savā dzīvē varoni:

1. Palūdz vīrietim palīdzību.

Ko vien vajag: pārbaudīt tavu datoru, paņemt burku no augstākā plaukta veikalā. Un, kad viņš palīdzēs, uzsmaidi viņam un pasaki “Paldies”. Nesteidzoties, lēnām, sirsnīgi, lai viņš pievērstu tam uzmanību.

2. Izbaudi vīrieša sabiedrību.

Ļauj viņam būt vīrietim un cieni to viņā. Puišiem tas patīk. Viņa dzīvoklī daudz sporta lietu? Nu un tad? Viņam netīra virtuve? Tas nav noziegums. Viņš var stundām runāt par automobiļiem! Nu ko. Viņš ir vīrietis. Bet tu esi sieviete. Tā jūs papildināt viens otru.

3. Ļauj viņam nopelnīt tavu cieņu.

Lieliem varoņiem patīk pieņemt izaicinājumu. Tā ka neglaimo pati sev, ja viņš tikai atvēra tev durvis vai atveda līdz mājām. Nedāvā viņam savu mīlestību par neko. Liec viņam papūlēties tās dēļ. Un viņš grib pacensties.

Vīrietim ir svarīgi, lai sievietei būtu vajadzība tikai pēc viņa, lai viņai patiktu viņa sabiedrība un lai viņa cienītu to cilvēku, par kādu viņš cenšas būt.

Tas arī viss, kas vajadzīgs vīrietim.

Bet tu centies būt par sievieti ar labāko ķermeni. Būt par to, kura izdarītu visu viņa labā. Par to, kura viņu mīlētu, neskatoties ne uz ko. Bet tas viņam nav vajadzīgs. Viņam ir vajadzīga sieviete, kura viņu padarīs par savu varoni.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 15:54ad
kas tur ko domāt.inteliģenta ielene.ja pati būtu vērta lai blakus būtu intelektuāls vīrietis nebūtu tagad tik plašas pieredzes
0 0 Šodien 13:24Agrita
Varētu domāt, ka vīrieši ir labāki pēc 40, tādas pašas problēmas, un jā, ne jau visiem, tāpat kā sievietēm. Tā, ka kopā paliek normāls vīrietis ar normālu sievieti
0 1 Vakar 22:08zane
Un kā man riebjas vīrieši pēc 40 !!!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017