Vīri nogalina savas sievas! Lūk, kā tas parasti notiek…

Advertisement
Advertisement

Šodien liekas, ka drīzāk cilvēce iedzīvosies kosmosā vai pārvāksies uz citu planētu, nekā cilvēki iemācīsies saprast viens otru. Viss ir ļoti sarežģīti! Cilvēciskās attiecības, jebkuras, bet īpaši ģimenes, kļuvušas par sarežģītu tēmu. Pāri, kuri sastāvējuši laulībā daudzus gadus, šķiras. Daudzi jauni cilvēki pat nepieļauj domu par to, ka ģimene varētu būt laimīga, bet laulība – veiksmīgs pasākums.


Pieņemot atbildīgu lēmumu būt par ģimeni, vīrietis un sieviete dara to aiz mīlestības viens pret otru. Bet ar laiku sākas kaut kāda velnišķība…Tiksim skaidrībā, kādas liktenīgas vīriešu kļūdas grauj ģimeni. Par sievietēm arī pateiksim pāris vārdu. Mīlestība – tā ir māksla, kas jāmācās katru dienu. Ja tas nenotiek, pāris ir nolemts!

Raksta turpinājums - lapa #1
Kļūdas attiecībās

1.Uzmanības deficīts

Katrai sievietei uzmanība nepieciešama kā gaiss! Apskāvieni, pieskārieni, labs vārds. Ja sadzīves rutīnā aizmirstas izrādīt viens otram elementāru uzmanību, var zaudēt partnera uzticību. Viņš vienkārši nolems, ka pēc viņa vairs nav vajadzības, īpaši tas skar sievietes.

Kas vajadzīgs, lai būtu uzmanīgs? Nepieciešams sevī trenēt koncentrēšanos, apzināšanos. Dzīvot šeit un tagad, izturēties ar vērīgu cieņu pret cilvēku, kurš ir blakus.

Vispirms vajag strādāt ar sevi. Ja partneris nevelta tev uzmanību, iespējams, lieta tāda, ka viņš nav pietiekoši attīstīts un principā nav uz to spējīgs, viņa pasaule ir noslēgta un ieciklēta tikai uz vienu cilvēku – uz viņu pašu.
2. Tirgus attiecības

Mūsdienu cilvēka galvenais mērķis – iegūt pēc iespējas vairāk labuma no jebkurām attiecībām, apmainīt savu resursu pret cita cilvēka resursu. Dzīvei nav citu principu kā tikai godīgas maiņas principi, nav citu gandarījumu kā tikai lietošanas gandarījums!

Tādas tirgus attiecības ir lemtas bojāejai, bet cilvēki, kuri atrodas tajās, lemti ciešanām. Tikai dvēseliskais spēj noturēt cilvēkus kopā un padarīt tos laimīgus. Cietsirdība, kuru izrāda cilvēki viens pret otru sadzīvē, rodas tirgus attiecībās. Vajag mācēt piekāpties un līdzi pārdzīvot, vīriešiem tas jāmācās pastāvīgi.
3. Pazemojoši salīdzinājumi

Ļoti svarīgi nekad nesalīdzināt mīļoto cilvēku ne ar ko. Salīdzināšana – tā ir viena no pazemojošākām manipulācijām, tā ir tā cilvēka ekskluzivitātes noliegšana, ar kuru tu dzīvo. Lai nesalīdzinātu, vajag ar sevi strādāt, sekot saviem vārdiem un pat domām.

Ja tu esi aizņemts ar sevis un savu cilvēcisko īpašību attīstīšanu, tev neienāks prātā norādīt uz savas pusītes trūkumiem.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 23:27Inita
Man ari viss uzskaititais sakrit...
0 0 Vakar 21:02Dina
jā tas viss uzskaititais sakrit un vēl-labākās attiecības ir ar citiem ,,negatīvajiem"
1 1 Vakar 17:13Sise
Tas varetu but tiesa-jo daudzu cilvekveidigo darbibas ari par to liecina

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017