Vīrs slepeni izšķiras no sievas 4 mēnešus pēc kāzām. Sieva par to uzzina pēc vairāk kā 20 gadiem!

Advertisement
Advertisement

Kāzu diena - viena no laimīgākajām dienām mūžā. No otras puses, tie, kas ir gājuši cauri šķiršanās procesiem, laulības dzīvi uzskata par vienu no tumšākajiem un skumjākajiem dzīves periodiem. Bet kas var notikt ar cilvēku,kurš uzzina, ka viņa laulātais iesniedz šķiršanās prasību 4 mēnešus pēc kāzām?

 

 

Raksta turpinājums
59 gadus vecā Kristīna Villa uzzināja par to tikai pagājušā gada novembrī. Viņa bija precējusies ar 90 gadus veco Gabrielu Villu vairāk nekā 20 gadus. Viņi iepazinās caur draugiem un nolēma apprecēties 1994.gadā Ņujorkā. Neskatoties uz vecuma starpību, viņiem tā bija mīlestība no pirmā acu uzmetiena.
 
Kristīnei un Gabrielam nebija slikta dzīve. Viņi dzīvoja Parīzē, Manhetenā, Masačūsetsā. Viņiem bija māja Manhetenā uz 55 dienvidu ielas. Kas kā runā, maksāja 1 miljonu  $.
 
Laulībā viņiem piedzima dēls Lorenzo, šķiet, ka šos gadus viņi ir pavadījuši mīlestībā un harmonijā. Bet, kad Gabriels nokļuva slimnīcā un izveidoja sievai pilnvaru par lēmumu pieņemšanu viņa ārstēšanā, kaut kas tika noskaidrots.
 
Pagājušā gada novembrī Kristīna saņēma nodokļu paziņojumu savās mājās Manhetenā un bija satriekta neredzot tur savu vārdu. Viņa nolīga advokātu, lai saprastu, kas notiek, kāpēc viņas vārds netiek uzrādīts dokumentos, izrādījās, ka dzīvoklis nav uzskatāms par kopīgu mantu un ir noformēts tikai uz vīru. Kā izrādījās vēlāk, uz bijušo vīru!
 
4 mēnešus pēc kāzām, Gabriels paguva izšķirties no sievas atbilstoši likumiem. Kristīna saka, ka viņš ir veicis šādu soli, lai aizsargātu savus aktīvus. Viņš visu noorganizēja, bet kā šķiršanās iemesls bija nosaukts "raksturu nesaderība". 
 
Kristīna intervijā ar New York Post teica - "Tagad es zinu, ka laimes un skumju mirkļi kurus mēs pavadījām kopā viņam neko nenozīmēja, viņš noformēja šķiršanos Dominikāņu republikā, tas nozīmē, ka viņš man neuzticējās. Tas ir neciešami sāpīgi."
 
Viņa uzskata, ka Gabriels vēlas nodot savus īpašumus meitai no citas laulības-Marijai. Šodien Kristīna iesniedza prasību tiesā pret savu vīru atsaukt laulības šķiršanu. Viņa sacīja, ka, visticamāk, šķiršanās nebija juridiska, jo Dominikānas republikas likumi prasa abu pušu klātbūtni, bet neviens no laulātajiem tur nebija, tāpat arī nebija publicēts speciāla likuma avīzē.
 
Tomēr neskatoties uz mīļotā cilvēka nicināmo nodevību, Kristīna netur uz viņu ļaunu prātu. "Tas bija brīnišķīgi un vēl joprojām mana mīlestība pret viņu ir dzīva. Gabriels ir ļoti harizmātisks, viņš ir stiprs, gudrs un ļoti mīļš. Es domāju, ka biju mīloša māte un gādīga sieva saviem vīriešiem."
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Aizvakar 17:22Alberts
A Tu man vienkārši nēesi vajadzīga!!!
0 0 Aizvakar 10:06Valentīna
Ļoti pašaizliedzīgs cilvēks bija auklīte. Man mazliet nav saprotams,kādēļ gan vecāki paši savai meitiņai nepiedāvāja savu orgānu.
0 1 19:39 15.10Sarmīte
Pilnīga taisnība. No savas pieredzes varu teikt. Man ir diagnoscēta fibriomalģija. Tā nav pat slimība, to sauc par sindromu, jo nekas nav bojāts, izņemot to, ka smadzenes sūta organismam nepareizus signālus, kā rezultātā cilveks jūt sāpes dažādos ķermeņa rajonos, sevišķi vietās, kur muskuļi sastiprina locītavas. Ir migrēnas, galvā ir migla, tu mēdz apjukt no vienkāršiem lēmumiem,atmiņa ir kā siets. Kāda ir izvēle? Tu vari iet uz invaliditātes pabalstu un pamazām palikt gultai piesaistīts, vai arī tu vari iet un cīnīties par normālu dzīvi, strādat darbu, kādu vari atļauties sava fiziskā stāvokļa dēļ, jo mazāk domāsi par savām sāpēm, jo mazāk tās traucēs. Nekur jau viņas nepaliks, tu tās jutīsi tāpat, bet iesi un darīsi, tikai reizēm novaidēsies pie sevis, kadir par grūtu. Un to, lūk cilveki nesaprot. Kā, tu esi slima un jūti sāpes? Nezinu gan, nemaz nevar redzēt. It kā nav citas iespējas, kā iet , muguru čokurā sarāvušai un vaidēt pilnā balsī. Netaisos to darīt, tas nepalīdz.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017