Visgodīgāko un atklātāko Zodiaka zīmju Top – 5!

Advertisement
Advertisement

Pasaulē pietiekoši daudz divkosīgu un liekulīgu cilvēku, kuri prot prasmīgi nēsāt masku un maldināt apkārtējos cilvēkus. Iemesliem, kāpēc cilvēki slēpj savu īsto identitāti vai savus patiesos nodomus, var būt dažāda izcelsme: no banālām bailēm līdz vēlmei manipulēt ar citiem. Dzimšanas Zodiaka zīme var būt labs indikators tam, cik lielu uzticēšanos cilvēks ir pelnījis. Vismaz šīs piecas zīmes ir iekarojušas labu reputāciju kā visgodīgākās un patiesākās.

Raksta turpinājums
1. Vēzis

Vēži dzīvo saskaņā ar savu ļoti stingro morāles kodeksu: viņi neiztur viltu un nepiedod melus. Viņi pēc dabas ir ļoti empātiski un uzņēmīgi, bet tas nozīmē, ka katrs Vēzis saprot, cik meli ir postoši un cenšas no tiem izvairīties visiem spēkiem. Vēži – devīgas, gādīgas un mīlošas personības, viņi vienmēr cenšas palīdzēt cilvēkiem, kuri ir daļa no viņu dzīves. Viņiem nekad neienāks prātā nodot savus tuviniekus vai slēpt savu patieso seju.

2. Lauva

Lauvas ar lielām aizdomām izturas pret nepatiesiem cilvēkiem, lielā mērā pateicoties savai ekstravertai dabai un vēlmei būt uzmanības centrā. Viņi paši ir atklātas personības un neslēpj savas emocijas, tāpēc nekad nevar saprast, kāpēc cilvēki nēsā maskas un izliekas, slēpjot savas patiesās intereses. Lauvas godīguma trūkumu uzskata kā personīgu apvainojumu un viņi reaģēs ar dusmām un niknumu, ja kādu turēs aizdomās par meliem.
3. Skorpions

Skorpioni – tie ir staigājoši melu detektori. Viņi jūt viltu pa kilometru un visādi izvairās no kontakta ar tādiem cilvēkiem. Tipisks Skorpions viltu uzskata par vājuma pazīmi, bet tāpēc viņš nejutīs nekādu svārstīšanos un šaubas par to, lai aizietu no tāda cilvēka, kurš viņiem nodemonstrējis tādu savu vājo vietu un absolūtu nepārliecinātību par sevi.

Skorpioni ir ļoti lojāli un nekad citus neizmantos, manipulējot ar viņiem savu mērķu sasniegšanai. Ja viņi saskarsies ar interešu konfliktu, tad centīsies to atrisināt un runās tieši nevis dos mājienus.
4. Ūdensvīrs

Ūdensvīrs – pacietīgs un saprotošs cilvēks, kas spēj redzēt vienas un tās pašas situācijas abas puses. Viņš, protams, centīsies saprast un piedot citiem un, ja ir iespējams, dot iespēju vainīgajai pusei attaisnoties.

Tomēr, ja krāpnieks cietīs neveiksmi un turpinās būt nepatiess, tad viņš priekš Ūdensvīra pārstās eksistēt. Šī zīme augstu vērtē atklātību un melus uzskata par pretīgu īpašību, tādēļ nodevību viņš necietīs.

5. Zivis

Šī ir vēl viena zīme - kristālgodīga uz dod priekšroku atklāti izteikt savu viedokli, pat ja tas skan nedaudz sāpīgi sarunu biedriem. Zivis nevar mīkstināt savu redzējumu un redzes viedokli, tāpēc viņas reizēm uztver kā pārāk tiešus un pat netaktiskus un nedaudz rupjus cilvēkus. Šīs zīmes pārstāvji neprot noslēpt to, ko izjūt sevī, citādi viņas `eksplodēs`. Kaut arī viņas par to kritizē, bet patiesība ir tāda, ka viņas ir absolūti dabiskas un patiesas visās savās izpausmēs.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 01:01maritta
un kā ar 'džekiem' !? pati būšu pērtiķiene
1 0 13:51 17.04arnolds
Nedod. Ka ta pati dabus.
1 0 09:14 17.04Fans
Raksta autoram vajadzētu noskatīties " Mīļoto Radžu" un tad runāt:)
Hema Malini nespēlēja dvīnes. Ja kas! Filmā nebija dvīnes...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017