Viss, kas jāzina par katru no 12 zodiaka zīmēm.

Advertisement
Advertisement

Auns (21.marts – 19.aprīlis)

 

Elementi: Uguns
Valdošā planēta: Mars
Labākā saderība:Svari, Lauvas
Stiprās puses: vīrišķība un kaislība
Vājības: nepacietība un agresivitāte

 

Auns – pirmā zodiaka zīme, viņš ir aktīvs, pārliecināts un enerģisks, neraugoties uz vecumu un demonstrē nepārspējamu mīlestību pret dzīvi. Mīlestībā Auns, tā pat kā visas pārējās uguns zīmes, ir ļoti kaislīgs. Viņš burtiski slīcina apkārtējos savā mīlestībā, ejot līdz pat galējībām. Auns alkst pēc piedzīvojumiem un notikumiem attiecībās. Viņam vajag tik pat jestru un enerģisku partneri, kā viņš pats.

 

Vērsis (20.aprīlis – 20.maijs)

 

Elementi: Zeme
Valdošā planēta: Venēra
Labākā saderība:Vēzis, Skorpions
Stiprās puses: uzticamība un darbu novešana līdz beigām
Vājības: stūrgalvība un īpašnieciskums

 

Tā kā Vērsis – zemes zīme, viņš uztver dzīvi no reālistiskās un pamatotās puses. Lai gan stūrgalvība ir viena no viņa vājībām, bet tā var būt arī viņa labākā īpašība, piemēram, strādājot ar kaut ko, kas ir jānoved līdz galam. Viņš – lielisks darbinieks, uzticams draugs un partneris.

 

Pār Vērsi valda Venēra (mīlestības planēta), tāpēc viņu pievilina skaistums un dažādākie jutekliskie prieki. Viņa partnerim ir jābūt pacietīgam, tā pat kā Vērsim vajag laiku, lai satuvinātos un kļūtu tuvākam pret cilvēku. Kā tikai tas notiks, Vērsis kļūs rotaļīgs un sirsnīgs. Viņš ir pārmērīgi jūtīgs un alkst pēc pieskārieniem. Ilglaicīgām attiecībām viņš meklē partneri, kas spēs iejusties tajā pašā sociālajā vidē, kurā viņš.

 

Dvīņi (21.maijs – 20.jūnijs)

 

Elementi: Gaiss

Valdošā planēta: Merkūrijs
Labākā saderība:Strēlnieks, Ūdensvīrs
Stiprās puses: maigums un ziņkārība
Vājības: nervozitāte, neizlēmība un nekonsekvence

 

Dvīņi – sociāli, sabiedriski un mīl izklaidēties! Viņu divējādā rakstura dēļ viņi var būt nopietni un vētraini vienlaikus. Viņi ir ziņkārīgi, cenšās noskaidrot visu par pasauli, tāpēc sarunājas ar lielu daļu sabiedrības.

 

Kad aiziet līdz mīlestībai, Dvīņi uzskata, ka sarunas ir tik pat svarīgas, kā fiziskais kontakts. Vienmēr gatavi flirtēt, Dvīņi var būt kopā ar neskaitāmiem, pilnīgi atšķirīgiem mīļākajiem, kamēr neatradīs to, ar kuru , pēc viņu domām, var palikt kopā. Problēma attiecībās viņiem – izveidot stipru emocionālu saikni ar citu cilvēku.

Raksta turpinājums
Foto: rd.com
Vēzis (21. jūnijs – 22.jūlijs)

Elementi: Ūdens
Valdošā planēta: Mēness
Labākā saderība:Mežāzis, Vērsis
Stiprās puses: attīstīta iztēle, uzticamība un līdzjūtība
Vājības: kaprīzes un manipulācijas

Vēzis ir pārmērīgi emocionāls, jūtīgs un ļoti saistīts ar māju un ģimeni. Viņš rūpējas par savu ģimeni un pieķēries tuviem draugiem. Viņš jūt līdzi cilvēkiem un viņu sāpēm. Vēzi pārpilda emocijas, tāpēc viņam ir grūti iejusties apkārtējā pasaulē.
Mīlestībā Vēzis visvairāk ciena jūtas. Viņam patīk izvēlēties tādus partnerus, ar kuriem viņš var sarunāties bez vārdiem. Viņam arī ir svarīga saderība ikdienas dzīvē, tā kā tā ļauj attīstīt un nostiprināt attiecības.

Lauva (23. jūlijs – 22.augusts)

Elementi: Uguns
Valdošā planēta: Saule
Labākā saderība: Ūdensvīrs, Dvīņi
Stiprās puses: kreatīva un sirsnīga pieeja
Vājības: pašpārliecinātība un egoisms.

Lauva – dzimis līderis. Viņa ir pārliecināta par sevi un ir kreatīva, un var gūt panākumus jebkurā sfērā. Viņai bieži mēdz būt daudz draugu, tāpēc, ka viņa ir dāsna, uzticama un labsirdīga. No citas puses, Lauva patstāvīgi ir attīstības meklējumos un var izrādīt egoismu attiecībā pret citiem.

Iemīlējusies Lauva ir dāsna un kaislīga pret savu partneri. Lauvai vajag partneri, kas atrodas uz tā paša intelektuālā līmeņa, kā viņa. Viņa paņems uz sevi līdera lomu jebkurās attiecībās.

Jaunava (22. augusts – 22.septembris)

Elementi: Zeme
Valdošā planēta: Merkūrijs
Labākā saderība: Zivis, Vēzis
Stiprās puses: uzticamība un darbaholisms
Vājības: pārmērīgs nemiers, kritika pret sevi un citiem

Jaunava skaitās kā pati piesardzīgākā zodiaka zīme. Jaunava cenšās pēc iespējas labāk izplānot savu dzīvi. Šo zīmi bieži nepareizi saprot, jo viņa nespēj atzīt pati savas jūtas. Tā kā pār Jaunavu valda Merkūrijs, tad viņai var būt labi attīstītas oratora spējas, kā arī rakstnieka talants.

Mīlestībā Jaunava reti atzīstas mīlestībā, bet parādīs savas jūtas caur intīmajām attiecībām.
Foto: com.au
Svari (23. septembris – 22.oktobris)

Elementi: Gaiss
Valdošā planēta: Venēra
Labākā saderība: Auns, Strēlnieks
Stiprās puses: sadarbošanās un taisnīgums
Vājības: neizlēmība un konfrontāciju izbēgšana

Svari ir pārņemti ar balansu. Viņi izbēg konfliktus, kā mēri, miera un harmonijas dēļ. Viņiem ir jāsaprot, ka viņiem ir savs viedoklis. Tā kā Svari – gaisīga zīme, viņi patstāvīgi tiecās uz zināšanām, kā arī piepilda savu dzīvi ar mūziku un mākslu.
Attiecībās svari grib atrast līdzsvaru. Viņi meklē dziļu, emocionālo saikni ar partneri. Svari arī tiecas uz tradicionālām saistībām un laulību. Viņiem ir nepieciešams partneris uz visu dzīvi.

Skorpions ( 23. oktobris – 21. novembris)

Elementi: Ūdens
Valdošā planēta: Plutons
Labākā saderība: Vērsis, Vēzis
Stiprās puses: drošsirdība un atjautība
Vājības: greizsirdība un slēptība

Skorpions – kaislīgs, drošsirdīgs un neatlaidīgs. Viņš pārbauda pasauli uz izturību ar sīvu neatlaidību. Viņš ciena patiesību un paturēs noslēpumā visus jūsu noslēpumus. Viņš ir pazīstams ar savu mierīgo uzvedību un noslēpumaino auru. Viņš ienīst melus.

Skorpions – pati jūtīgākā zodiaka zīme. Viņu kaislīgās dabas dēļ tuvums viņiem ir ļoti svarīgs. Viņa attiecības veidojas uz uzticības un sapratnes.

Strēlnieks (21. novembris – 22. decembris)

Elementi: Uguns
Valdošā planēta: Jupiters
Labākā saderība: Dvīņi, Auns
Stiprās puses: ideālisms un lieliska humora izjūta
Vājības: nemācēšana filtrēt pateikto, nepacietība

Strēlnieks – sajūsmināts, enerģisks eksperts. Viņš ciena brīvību augstāk par visu, tāpēc, ka pateicoties tai, viņš var ceļot apkārt, izpētīt pasauli un citas kultūras. Viņš ir nepacietīgs, kad sastopas ar lietām un cilvēkiem, kurus vēlas, un viņam jāiemācās sevi pasniegt tā, lai cienītu citus.

Attiecībās viņam ir vajadzīgs partneris, ar kuru var jautri pavadīt laiku, pateicoties savam rotaļīgajam raksturam.

Strēlnieks bieži maina partnerus, tāpēc, ka vēlas dažādību. Bet kad viņš ir iemīlējies, tad viņš būs ļoti uzticīgs partnerim.
Mežāzis (21. decembris – 19.janvāris)

Elementi: Zeme
Valdošā planēta: Saturns
Labākā saderība: Vērsis, Vēzis
Stiprās puses: atbildība, disciplinētība un paškontrole
Vājības: viszinība un tas, ka nekad nekas nebūs pietiekami

Mežāzim ir iekšējā neatkarības sajūta, kas palīdz viņam tiekties un sasniegt vēlamo personīgajā un profesionālajā dzīvē. Viņš – eksperts plānu sastādīšanā un to sekošanai. Viņš – paškontroles meistars.

Mežāža sienas nav viegli salauzt, ja viņa partnerim tas izdevās, tad viņam būs mūžīga uzticība. Šai zīmei nav viegli runāt un izpaust emocijas, bet kā tikai viņš atklāsies, tad Mežāzi un viņa partneri sagaida laimīga dzīve patstāvīgā izaugsmē un viens otra attīstībā.

Ūdensvīrs (20. janvāris – 18. februāris)

Elementi: Gaiss
Valdošā planēta: Urāns
Labākā saderība: Lauva, Strēlnieks
Stiprās puses: progresīvie skatījumi, oriģinalitāte un neatkarība
Vājības: bēgšana no emociju izpausmes

Ūdensvīrs – dziļais domātājs, kam patīk palīdzēt cilvēkiem. Viņš jūtas komfortabli kompānijā un sabiedrībā, tāpēc tiecas atrasties cilvēku vidū. Viņš var arī likties atturīgs, līdz kāds izveidos ar viņu uzticamas attiecības.

Ilgtermiņa attiecībās ar Ūdensvīru vajag tiešumu un godīgumu. Attiecībās viņš uzskata partneri līdzvērtīgu sev un sagādā viņam neatkarību, kas tam nepieciešama.

Zivis ( 19. februāris – 20. marts)

Elementi: Ūdens
Valdošā planēta:Neptūns
Labākā saderība: Jaunava, Vērsis
Stiprās puses: līdzjūtība un intuīcija
Vājības: tieksme izbēgt no realitātes un sevis žēlošana

Zivis ir ļoti draudzīgas un bieži savācas apkārt sev daudzpusīgu kompāniju. Viņi ir gatavi palīdzēt citiem un mīl atbildēt ar to pašu. Viņi ir intuitīvi, uzticīgi un rūpējas par citiem. Zivis ir cieši saistītas ar mūziku un dažādiem mākslas veidiem. Viņi ir patiesi romantiķi. Zivis – kaislīgi mīlnieki, kas alkst pēc dziļas saiknes ar partneri. Mīlestībā un attiecībās viņi ir akli uzticīgi un ļoti rūpējas par partneri.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017