Vissmieklīgākais un brutālākais horoskops visām 12 Zodiaka zīmēm

Advertisement
Advertisement

Cilvēkiem bez humora izjūtas nelasīt!


Daži no tiem izskatās patiesi, galvenais- neapvainoties un neuztvert pārāk nopietni.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Auns.

Ietiepīgi un pašapmierināti Auni reti runā vienu un dara citu. Un kļūdas viņi neatzīst: ja arī viss norit ne pēc plāna, Auns saka, ka viss ir kārtībā, un kas tā arī bija domāts. Tikai pamēģiniet norādīt Aunam uz viņu kļūdu- kaulus nesalasīsiet! Viņi dievina Zivis, jo atšķirībā no tām, Auni cieši stāv uz kājām. Nav nekā smieklīgāka, kā jocīgie mēnessērdzīgie, sūkājošie pirkstus 35.gados. Auns nebaidās izmantot filozofijas koncepcijas , lai aizsargātu savas idejas. Vai Auns dzīvo greznā mājā vai teltī no zariem, Auns vienmēr uzstās, ka tā ir paradīze. Kā minimums divās iepriekšējās dzīvēs Auns bija betona bamperis - kā savādāk lai izskaidro viņa cietpaurību?

Auni nekad nedzimst. Viņi jautri un mērķtiecīgi izlec no savas mātes miesām. Vai arī izbrauc ar skrituļslidām. Auns var vairākas reizes apprecēties ar jautrām dāmām, , bet nekad nešķiras no tām. Pie tam, Auns ir bezgrēcīgs, kā svētais. Auni vienmēr ieņem vadošus amatus. Cilvēki mūk, redzot, ka tuvojas Auns. Viņi zina, labu negaidi, Auni necieš klausīties egoistisko Skorpionu sarunas, jo Auna klātbūtnē var slavēt tikai Aunu.

Vērsis.

Jūs esat staigājošs visas pasaules emociju iemiesojums. No sākuma smejaties, bet pēc tam šaujat uz savu iecienīto režisoru. Jūs esat zemes būtnes, pat dušā ejat retāk nekā citi. Un kas? Vajag būt tuvāk mātei – zemei! Vērši mīl iecienītas filmas, kur visi ir jauki un laimīgi. Un, tajā pašā laikā viņi cīnās ar oficiantiem, dzirnavām un reklāmas baneriem. Viņi mīl analizēt savus draugus, pat, ja viņiem nav zināšanu un prakses. Galvenais- cīnīties un to paskaidrot no filozofijas skatu punkta. Vērsis- dīvains putns, tāpēc, ka viņš vai viņa turas pie tā, kā nekad nav bijis. Vai nu tāpēc, ka Vērsis apvainojas uz savu otro vietu Zodiakā, vai arī, citu iemeslu dēļ. Cilvēks- mīkla. Visi Vērši grib būt dievi. Atvainojiet, bet šo vietu ieņem Auns.

Jūs dažreiz ir grūti saprast. Varbūt tāpēc, ka atbildat ar jautājumu uz jautājumu. Vairums Vēršu dievina konfliktus. Ja nekas nav gadījies, tātad, kaut kas nav tā. Bet, kā iepriecina Vēršus kautiņi bāros ar glāžu sišanu un krēslu vicināšanu. Par šīm kaujām var stāstīt leģendas. Vērši ir nepacietīgi un uzstājīgi. Viņi visu laiku steidzas, tiesa, pat nezinot, uz kurieni. Varbūt, uz bāru?
Dvīņi

Visi mīl Dvīņus, jo visi mīl trakos. Jums patīk domāt, ka jūs esat Sokrāta un Mikelandželo hibrīds, bet vairumā gadījumu, jūs esat līdzīgs Maikla Džeksona un Jeļenas Mališevas krustojumam. Bet vēl, jūs varat noliegt un arī, noliegsiet visu, kā tikko beigsiet lasīt šo teikumu.

Dvīņiem patīk braukt ar jocīgām mašīnām un mielot acis pie tām, iebraucot kokā vai mājā. Sakauties arī var, īpaši- kāzās, bet tikai tad, ja pretinieks guļ un viņam ir 5 gadi.

Dvīņi reti piedalās Olimpiskajās spēlēs. Ja viņi sacenšās sportā, tad tas ir gaisa hokejs vai peldēšana. Un datorspēlēs- arī var.

Dvīņi nebaidās ārstēties ar medikamentiem, īpaši, ja šie preparāti nav īpaši legāls.

Dvīņi runā ļoti skaļi, lai viņus izdzirdētu. Tas ir skumji, jo viņi pārsvarā runā ar sevi. Faktiski, viņi strīdas paši ar sevi vannā. Toties, šajā strīdā viņi nav uzvarami. Un vispār - Dvīnis ir paranoidālais Ūdensvīrs.

Vēzis.

Jums ir jāzina, kas notiek katra dzīvē šajā galaktikā. Un citās arī. Bet, tas kas notiek personīgajā pasaulē nemaz nav tik svarīgi. Ja ir kaut kas steidzīgs, tad, draugi jums pastāstīs, droši vien.

Ģērbjas Vēži tikai tāpēc, ka vajag, tāpēc, modes izjūta viņiem ir šaubīga. Jūs esat vienīgā zīme, kas gludina apģērbu, noliekot to zem matrača (izņemot Zivis, viņas vispār negludina apģērbu). Ja jūs esat ekonomiski, vienu veļas pāri var nēsāt mēnesi. Jūsu māja ir jūsu cietoksnis, no kura var neiziet nedēļām.

Neskatoties uz jūsu vēlmi glābt visus un katru, jums nevajag jebkādu komunicēšanu. Ja jums mājās ir ciemiņi, tad viņi, droši vien, ir ķīlnieki.

Vēzis ir līdzīgs staigājošam sieviešu žurnālam ar kēksu receptēm un derīgiem padomiem, kā parunāt ar pusaudzi. Vai viņi zina vai nē, bet visi Vēži piedzimst ar talantu izšūt krusta dūrienā.

Jūs nekad nebūsiet pirmais sportā, jo mums nākas atpūsties katru reizi piecpadsmit minūtes, kad jūs elpojat. Karjeru Vēži veido tā, lai ofiss būtu gultā, vai metru no tā. Jūs uzturat savu šaubīgo veselību pateicoties diētai no čipsiem un alus.

Ja jūs uzskatāt, ka kāds jūs aizskar, iespējams , jums ir taisnība. Pats interesantākais - jums tas patīk. Draugi reti jūs uzklausa, pat ja jūs parādījāties uz sliekšņa ar mājās vārītu zupu un gaisa baloniņu. Ja arī Vēžus uzaicinās uz vakara svinībām, tad tikai tādēl, lai piedzērošos draugus (parasti Zivis) nogādātu līdz mājām.
Lauva.

Jūs izraisāt uzmanību jebkādā veidā. Ja jūs gribat panākt to, ka Lauva ir visu pateicis- nu, nu, pamēģiniet! Dzimšanas dienai Lauvai vajag parādi, ne mazāk. Bet, labāk divas parādes. Lauva diezin vai apprecēsies, jo viņam nav līdzīgu. Bet, ja tas notiks, tad Lauvas dzīves biedri viņš turēs zem gultas, lai nekur nebāžas.

Viņiem vajag fizisku kontaktu jebkurā laikā. Lūk, tāpēc tik daudz cilvēku, Lauvu, kas bija arestēti par nekrofiliju.

Daži Lauvas tēlo homoseksuālistus, jo tas ir labs veids, kā pievērst uzmanību! Lauvas ir ļoti uzstājīgas, viņi atver durvis, uz tām kliedzot. Bet, kad Lauva ienāks telpā, visiem ir jāaplaudē. Šīs zīmes pārstāvji patiesi ir līdzīgi lauvām. Viņi ir trokšņaini, rūcoši un guļ zem kokiem, kad viņi vēlas. Pieticība biedē Lauvas. Lūk , kāpēc Jēzus bija Mežāzis, bet Buda - Auns, viņi nebūtu spējuši būt Lauvas.

Lauvām patīk cīnīties ar Auniem. Uz šo asiņaino skatu tiešām ir vērts paskatīties! Viņi mīdīs viens otru līdz nāvei. Ja jūs esat gudrs Mežāzis, jūs tirgosiet biļetes, Neuztraucieties par plakātiem- Lauva par tiem parūpēsies ātrāk. Ja Ūdensvīri karina roka zvaigžņu plakātus, bet Skorpioni izdaiļo telpu ar katastrofu attēliem, tad Lauvai pie sienas karājas lauva.

Jaunava.

Jūs esat īsta skabarga dibenā. Jūs sekojat pat savai elpai, bet apģērbu liekat skapī stingri pēc krāsas. Neviena Jaunava vēsturē nav izdevusi nepieklājīgas skaņas, piemēram, atraugas. Jaunas tīra katru kvadrātcentimetru visam, kas viņām ir, divas reizes dienā un ar zobu birstes palīdzību. Visam ir sava vieta, bet jūsu vieta – uz grīdas, kas ir pārbaudīta no mikrobiem ar lupas palīdzību. Sīkumainība- sinonīms vārdam “Jaunava”.

Kad jūs jautā par slepkavību, jūs sakāt policijai, ka “šim nelietim bija netīra mašīna” Policisti parasti jūs atlaiž, jo viņi arī ir Jaunavas.

Jaunavai nodarīt pāri ir ļoti viegli. Vienkārši pasakiet, ka viņai kaut kas starp zobiem iesprūdis. Bet, pēc tam novērojiet, kā viņa mēģina tikt vaļā no iedomājama traucēkļa. Tāpēc ar Jaunavu ir ellīgi jautri. Elle jaunavai ir iesprūst liftā kopā ar kailu Ūdensvīru. Tā ir elle, jo Ūdensvīrs var nolikt alus glāzi tieši uz grīdas.

Īpaši grūti Jaunavām, ja kaut kas ir iesprūdis zem ledusskapja. Bet, tas kā ierasts,ir nomākts Vērsis. Jaunavas neredz baltu un melnu pasauli. Viņas redz tikai atšķirību starp tīru un netīru. Viņas neieredz kaķus, jo šie draņķi visus atstāj spalvas. Jaunavas var likties aukstas, bet, tas ir tāpēc, ka viņas nupat ir izgājušas no veļas mazgāšanas telpas. Tur viņas visu šķiroja pēc krāsas un auduma, un šķiroja pulverus alfabēta kārtībā. Esiet pret viņām iecietīgi.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 16:27monta
vienīgais, ko neesmu mēģinājusi - biešu un sīpolu sula. Viss pārējais ir garām. Nekādu jūtamu uzlabojumu. Tik pat labi var skalot ar uzsildītu krāna ūdeni.
0 1 Vakar 11:38Sandra
Man patiik KEITA
0 0 16:11 15.03La
Tā nu gan nav!
Arī čigani ir bn un viņi tiek adoptēti uz ārvalstīm

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017