Zinātnieki pierādīja, ka vecmāmiņa no mātes puses - pats svarīgākais cilvēks bērna dzīvē.

Advertisement
Advertisement

Šis burvīgais vārds `vecmāmiņa`! Cik gan daudz patīkamu un siltu atmiņu ir ar to saistīts! Pašas gardākās pankūkas, saldākie sapņi, tikšanās prieks, neaizmirstamie vasaras piedzīvojumi un vēl daudz kas īpašs, katram no mums tas ir savs.

 

Vecmāmiņa asociējas mums ar pasakām, vasaru, labsirdību, mīļumu, gardiem pīrāgiem un ievārījumu.

 

Es ļoti mīlu savas vecmammas, bet mana meita savas. Lūk, paradokss: es nezinu, kāpēc esmu vairāk līdzīga savai vecmammai no mammas puses, ne mammai, ne tētim, bet tieši viņai, gan vizuāli, gan raksturā. Un, kas interesanti, mana meita Ieva tāpat nav līdzīga man vai vīram, bet tieši manai mammai.

 

Pievērsu es tam uzmanību tad, kad sarunājos ar savu draudzeni. Kā izrādījās, viņai ir tas pats. Viņas dēls Deniss, raksturā ir pilnīgs viņas mammas atspulgs. Pavisam nesen es uzzināju, kā tas ir paskaidrojams.

Raksta turpinājums - lapa #1
ĢENĒTISKĀ SAIKNE

Izrādās, tieši vecmāmiņas no mātes puses spēlē bērna dzīvē pašu svarīgāko lomu. Viņa ne tikai nodod viņam pašas nepieciešamākās zināšanas, pieredzi un dāvā mīlestību, siltumu un rūpes. Viņas saikne ir daudz dziļāka.
Zinātnieki apgalvo, ka šī saikne ir ielikta jau ģenētiskā līmenī!

”Zināms fakts: bērni manto ģenētisko materiālu ne no vecākiem, bet arī no vecmāmiņām un vectētiņiem tāpat, kā vecāki saņēma savus DNS no savām vecmāmiņām un vectētiņiem. Tādēļ bieži mēdz gadīties, ka mūsu bērni ir līdzīgi mūsu nomirušajiem radiniekiem”, - saka viens no gēnu inženierijas speciālistiem.

Vēl speciālisti apgalvo, ka lielu daļu gēnu informācijas bērni saņem tieši no vecmāmiņām no mātes puses!
Protams, viss ir nosacīti un katra ģimene ir unikāla. Bērns var būt ļoti līdzīgs arī vecmāmiņai no tēva puses. Kad runa ir par gēniem, paredzēt kaut ko ir grūti.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:02Deizi
Viņa nebija ne naiva ne muļķe bet gan blonda visticamāk.
0 0 Aizvakar 19:25galas edajs
vai tad mums pasiem nau briva izvele est to ko pasi velamies?
0 0 Aizvakar 03:29Amanda
Sveiciens visiem, kuri lasījuši šo liecību. Mans vīrs mani noraidīja, kad mēs gribētu precēties, tikai tāpēc, ka citai sievietei bija uzrakstīts viļņojums, un viņš atstāja mani iziet cauri sāpēm. Kādu dienu, kad es lasīju tīmekli, es redzēju ziņojumu par to, kā šī zobenu metotāja ar šo adresi Ajakajatemple1@gmail.com palīdzēja sievietei atgūt savu vīru, un es mēģināju un nosūtīja uz viņu e-pastu, un viņš man teica, ka sievietei bija mans vīrs, un viņš man teica, ka viņš man palīdzēs, un pēc 2 dienām man būs mans vīrs. Es ticu viņam, un šodien es priecājos, ka jūs visi zinās, ka šim burvjam ir tiesības atgriezt mīļotājus. jo tagad esmu apmierināts ar savu vīru. Paldies Dr. AJAKAJA ... Jūs varat arī pārtraukt savu problēmu, sazinoties ar viņu ar šo e-pastu; Ajakajatemple1@gmail.com

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017