Advertisement
Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 17:50 11.04pupa
nevajag taa aizdirst,ka pectam nevar atberzt
Piekrītu raksta autorei tādā ziņā, ka ir ļoooti daudz sieviešu, kas tiešām ar galvu nedomā. Pašas sevi neciena, dzīvo ārlaulības attiecībās ar bezatbildīgiem večiem un vēl dzemdē bērnus. Un, ja apprecas, tad ar kādiem? Atvainojos visiem krietnajiem, atbildīgajiem vīriešiem, kuri šādus vārdus nebūtu pelnījuši dzirdēt - bet sievietei būtu tomēr jāpavērtē, ar ko viņa iesaistās attiecībās, vai vīrietis vispār spējīgs uzņemties saistības un atbildību par ģimeni. Daudzi diemžēl ir tikai vārda pēc vīrieši, bet vīrišķu īpašību viņiem nepiemīt. Katrs tomēr ir atbildīgs par savu dzīvi pats. Vīrietim ir viņa atbildība, bet sievietei pašai arī ir viņas pašas atbildība, kā viņa dzīvo savu dzīvi. Protams, var teikt, ka apstākļi un tā tālāk, bet visbiežāk tomēr šodienas apstākļi ir paša cilvēka vakardienas rīcības vai lēmuma sekas.
0 3 15:13 11.04Dace
Ģimenē var gadīties liela nelaime, pret to neviens nav pasargāts, protams, tad ir jāpalīdz, un tiek palīdzēts, bet bieži vien šīs "māmiņas" laiž pasaulē bērnus vai nu sava slinkuma pēc, vai arī ar smalku aprēķinu, nereti katram bērnam ir savs tēvs, un kur te var būt runa par audzināšanu un izglītošanu, pat elementāri veselībai netiek sekots.Šis jau nav risinājums demogrāfiskajai problēmai. Izaugot pie tādiem apstākļiem, mums nebūs izglītoti sabiedrības locekļi, kuri būs veiksmīgi darba tirgū (varbūt ar dažiem izņēmumiem), bet gan ievērojami papildināsies dzīves pabērnu un pabalstu saņēmēju pulks.Arī padomju laikos tika godātas vientuļās mātes, kurām palīdzēt, bija visu pārējo pienākums, tanī pat laikā atraitnei ar bērniem tādu privilēģiju un atbalsta nebija. Vai arī tagad mēs to gribam - vairot patērētāju - parazītu paaudzi?
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017