Тrīs iemesli nedot “gados vecākam vīrietim”

Advertisement
Advertisement

Dzīvi ar vecu piepi nevar kompensēt nekāds piķis un, lūk, kāpēc.


Internetā ir jauna tendence - pierādīt, ka tikai vecs ērzelis var padarīt laimīgu kādu jaunu nimfu. Veciem ērzeļiem ir savi apsvērumi - kādu laiku pastāv uzskats, ka jauna caca gultā pagarina dzīvi un jaunību. Kā jūs rakstījāt LJ? Pamest veco sievu un paņemt jaunu (galvenais – nesavtīgu), lai pagarinātu dzīvi. Katrs vīrietis ir tā cienīgs.


Nu, bet katra sieviete ir tā vērta, lai no viņas nesūktu spēkus un dzīvības sulas tāds, lūk, “varonis”.


Tāpēc ka par mīlestību no viņa puses nerunāsim (terminu “mīlestība” tādi veči ignorē, viņi paši mīlēt nespēj, tie ir tādas kategorijas patērētāji, kuri vēlas tikai vienu - izmantot sievietes ķermeni un sieviešu darbu, piedevām, lai “muļķi piespiestu ar nagu”). Tādēļ - trīs visredzamākie iemesli, lai nesaistītos ar vecu piepi.

Raksta turpinājums
Un pirmais…

Piecu gadu starpība gandrīz nav pamanāma. Atšķirība desmit gados – ar laiku kļūst jūtamāka, bet divdesmit gadu starpība? Četrdesmit gados (lai gan neviena studente neizvilks līdz četrdesmit gadu vecumam, tā kā vīrietim vajadzīga tikai jauna), sieviete sev uz kakla saņems mūžīgi īgnu sešdesmit gadus vecu pensi, kuram katru dienu te hemoroīdi, te prostatas iekaisums, te sūdīgs garastāvoklis, jo vīriešu menopauzi neviens vēl nav atcēlis.
Otrais iemesls

Kā man rakstīja koemntāros, vīrietis var vairoties arī 38 gadu vecumā un pat 48, un 58 it kā vēl “var”. Tāpēc tas ir vērtīgs jebkurai sievietei. Un katrai jaunietei jāskrien, sapņojot par apsēklošanu.

Ha ha ha, trīs reizes ha.

Turklāt, radot bērnu, viņu vajag izaudzināt, barot, apģērbt, mācīt un nostādīt uz kājām dzīvē. Vidusmēra vīrietis, kurš ir radījis bērnu četrdesmit astoņos vai pat piecdesmit astoņos, šos pienākumus izpildīt nepaspēs. Tas viss gulsies uz sievieti. Ir jēga no viņa vairoties? Tad ir vienkāršāk dzemdēt no jauna, veselīga, jā, pat no donora spermas bankā, ja tā sagribējies izpaust mātes instinktu. Tik un tā vilksi bērnu pati, bet nenāksies sev uz kakla sēdināt vecu pensi ar visām viņa kaprīzēm.
Trešais iemesls

Vīrieši mīl apgalvot, ka četrdesmit ar plusu gados ķermenis var būt tāds, ka jauniem nav pat sapņos rādījies. Vīrietim, saprotams.

Meli. Piedevām nekaunīgi. Jauna gaļa vienmēr ir garšīgāka un, ja sievietei sekss ir svarīgs, gultā labāk mīcīt kaut vai vienaudža jauno dibentiņu nevis novecojuša āzīša vīstošo ādu, kurš tādā veidā cenšas pagarināt jaunību.

Potence un viss pārējais ar gadiem arī sāk niķoties, un spēcīgi. Tiesa, par to neatzīstās, rij viagru un ir svētā pārliecībā, ka šurpu – turpu kustības 30 sekunžu laikā – tā ir augstākā labdarība, kuru viņi izrāda šai nimfai. Un tikai nevajag man tagad par merkantilitāti un “bet kā tad mīlestība”.

Mīlestība – tā, vai zināt, ir visai interesantas jūtas. Kā es rakstīju pašā sākumā – tie, kuri izturās pret sievieti no patērētāja pozīcijas, nav pelnījuši nekādu mīlestību. Tādēļ arī tiek izvērtēts no tādas pašas pozīcijas – bet kāds gan večukam labums no tā?

Kā redzam, nekāda. Un es uzrakstīju tikai par redzamākajiem trūkumiem, saistoties ar viņu.

Bet, ja ieskatīties dziļāk, tad vispār paliek baisi. Šo baisi var kompensēt ļoti liela nauda – bet kurš gan atdos savu lielo naudu? Vai ir iebildumi kaut par vienu punktu, biedri vīrieši?
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 01:01maritta
un kā ar 'džekiem' !? pati būšu pērtiķiene
1 0 Aizvakar 13:51arnolds
Nedod. Ka ta pati dabus.
1 0 Aizvakar 09:14Fans
Raksta autoram vajadzētu noskatīties " Mīļoto Radžu" un tad runāt:)
Hema Malini nespēlēja dvīnes. Ja kas! Filmā nebija dvīnes...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017