Jaunākie tekstiņiPopulārākie tekstiņi

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

2 6 13:42 11.04Mamma
Kad cilvēki jaunībā iemīlas un sāk veidot ģimeni, par šķiršanis nedomā, bet gan ir pārliecība, ka uz visu mūžu... Tāpēc pārmest par to, kapēc nepieļāva iespēju, ka būs jàpaliek vienai, ir ļoti netaisnīgi! Un kad tā ir sanācis, ka pietrūkst bērnam priekš ēšanas,tad ir vienalga, kam lūgt, galvenais, lai bērns būtu paēdis!!! Visu var izturēt, bet izsalkuša bērna acu skats lauž sirdi!!!
0 8 13:22 11.04Dzidra
Katram savā ziņā taisnība un spriest var ilgi par izsargāšanos gan par abortu, bet skaidri zinu ka ir sievietes kas dzemdē ar nolūku. Valsts dos, kaimiņš dos, ģimenes ārsta lūgums internetā palīdzēs tādai ģimenei! Bet māmiņa mīl dzert un strādāt negrib un meitas tādas audzina. Protams ka ir žēlastība pret bērniem, bet ko tie bērni redz un mācās? Visdrīzāk turpina vēsturi jo tā ērtāk ka visa pasaule žēlo un dos.
Cik viegli manipulēt uz žēlsirdību pret bērniem, bet kādi vecāki to neviens nezin un vai bērni saņems no mātes to ko cilvēki ziedo?
Es objektīvi pieņemtu lūgumu ko sniedz sociālais darbinieks kurš zin ģimenes stāvokli.
0 2 12:25 11.04dainuta666
Var jau diskutet daudz bet ar to ka mes esam tada tauta kas palidz citiem lidzcilvekiem mes esam izaudzinajusi parazitu(valsti) kas nem un nem un preti neko nedod! cilveki atri macas! raudat un spriest kas i vainigs ka ta ir ir lieki! visa mes esam pasi vainigi(tauta)! es uzskatu ka i jaiz verte vai sniegt palidzibu jo nor daudzbernu gimenes a ta palidzibu nepienemtu vini pasi cinas!
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017