Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 2 13:45 03.10NEriidzinieks
Šo to jau uzrakstījāt, bet ne līdz galam. Izklausas protams, vilinoši- saliec logus, un pēc tam varēsi pārkrāmēt visu māju, bet!!!
Vispirms jāsāk ar to, ka nedaudz jāpaseko līdzi, ko tu īsti gribi pirkt? Plastmasas logiem ir ļoti daudz dažādu ražotāju un kvalitātes dažādība gāž no kājām. Esmu pats redzējis, ka vienā istabā, vienā mājas pusē ir ielikti 2 dažādu ražotāju plastmasnieki. Pat uzbūve līdzīga. Viens svīst, otrs nesvīst. Kas tad te par iemeslu būs?
Iemesls svīšanai ir bieži vien cits- NEKVALITATĪVA pakete. Vai NEKVALITATĪVS logs.
Esiet mazliet gudrāki lasītāji. Ja vidēji 1 no 3 cilvēkiem pērkot auto prasa drauga padomus, tad pirms krāsaino, skaisto reklāmas bukletu lasīšanas, vai ağenta saldās runas, iesaku uzzināt no profesionāļiem, nedaudz arī pašam. Es nepārstāvu nevienu logu ražošanas vai tirgošanas kantori, un mans lēmums ir no personīgās pieredzes
0 2 22:18 02.10Murmulis8
Bremžu lietas nav tik dārgas un tās pats var samainīt. Bet es nesaprotu bildi ar apgriezto stūri, žēl, ka nebija paskaidrojumu, jo tā noteikti nav pareizi.
0 1 14:45 02.10Imis
Pie mums kūtri piekopj tādu lietu ka ventilācija.Reti kur var redzēt sienās iebūvētu ventilāciju,un pie tam jābūt iebūvētām visās istabās.Piemērs to izmanto visa Skandināvija,ir no kā mācīties.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017