1 minūtes tests! To, kā tu saspied rokas, pastāstīs par tevi daudz jauna.

Advertisement
Advertisement

Reizēm ķermenis var pastāstīt par cilvēku vairāk nekā viņš pats ar vārdiem. Katram mūsu žestam ir kāda nozīme, tā rašanās saistīta ar iekšējiem iemesliem. Ja uzmanīgi vērot cilvēka ķermeņa kustības, var atminēt viņa slepenās domas un jūtas.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Tādā nozīmē rokas ir ļoti daiļrunīgas. Ja tās ir atbrīvotas un virzītas uz priekšu, tas liecina par atklātību pret cilvēkiem.
Sažņaugšana dūrēs vai noslēptas plaukstas liecina par cietu raksturu un stingru dzīves pozīciju. Rokas, noslēptas aiz muguras, kabatās, starp ceļgaliem, demonstrē to, ka cilvēks kaut ko slēpj.
Atsevišķa uzmanība jāvelta rokasspiedieniem. Tas, ar kādu spēku tu paspied roku, kādā leņķī, kādā stāvoklī to turi tā darot, var sniegt daudz informācijas par tevi. Piemēram, ļengans rokasspiediens runā par to, ka cilvēks nav sarunā ieinteresēts vai ir neizlēmīgs.
Var veikt eksperimentu, saspiežot savas rokas. Jāsavieno abu roku pirksti, izdarīt žestu, kas atgādina lūgsnas žestu. Virspusē izrādīsies kreisais vai labais lielais rokas pirksts. Tātad, kurš tev ir virspusē?
Virspusē labās rokas lielais pirksts

Divas trešdaļas cilvēku tādā veidā rokas saspiež neapzināti. Viņiem tā ir komfortabli. Taču tas daudz ko izsaka par viņu personību.

Šie cilvēki domā loģiski un saprātīgi, pirms lēmumu pieņemšanas apsver visus par un pret. Viņi ir populāri pretējā dzimuma vidū, viņus labi pieņem sabiedrība. Tas viss tikai tāpēc, ka šie cilvēki rada nopietnu un atbildīgu personu iespaidu, bet ar tādiem ir ērti un patīkami slēgt darījumus.
Pie šī tipa cilvēku plusiem pieder sabiedriskums. Viņi ātri nodibina kontaktu, burtiski pēc piecu minūšu sarunas spēj noskaņot pret sevi labvēlīgi.

Pie mīnusiem - neaizsargātība un uzņēmība pret apkārtējo viedokli. Viņi vēlas ietekmēt citu cilvēku uzvedību ar saviem vārdiem, bet ne vienmēr tas izdodas. Autoritāte tiek iegūta ne uzreiz.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:25Valdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 10:20 21.03ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019