10 liktenīgo sieviešu pazīmes? Kāds ir liktenīgās skaistules noslēpums?

Advertisement
Advertisement

Liktenīgās sievietes noslēpumi. Kas viņa ir? Kāds ir viņas pārākuma noslēpums? Ar ko viņa iekaro vīriešus?


Dažas sievietes ļoti nogurst būt par maigiem ziediņiem un vēlas kļūt par īstu liktenīgo sievieti- uz laiku un pavisam. Bet nezina, kā. Tūlīt pastāstīsim.


Liktenīgā sieviete prot būt tāda, kāda ir!


Vienmēr. Jebkurā situācijā. Jebkurā kompānijā un vienatnē ar sevi. Un tā ir vissarežģītākā māka. Bet, ja jūs apgūsiet nākamos 9 punktus, jūs tiksiet ar to galā.

 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Liktenīgā sieviete ir pārliecināta sevī

Jūs zināt, ka pašnovērtējumam ir jābūt adekvātam: un paaugstināts un pazemināts pašnovērtējums ir kaitīgi. Un, ja jums liekas, ka liktenīgā sieviete – tā ir dāma ar paaugstinātu pašnovērtējumu, augstprātīga un nepieejama, - jūs dziļi maldāties. Šī sieviete māk radīt šo tēlu. Bet pati sevi viņa novērtē adekvāti.

Liktenīgā sieviete iederas jebkurā vietā

Tiražētā liktenīgās sievietes tēlam- spilgta brunete ar labu figūru, ar atklātu tērpu un uz augstiem papēžiem- nav nekā kopīga ar realitāti. Sieviete var izskatīties dažādi, bet, ir nianse: viņa vienmēr ir savā vietā. Visur. Daži uzskata, ka tā ir reta dotība, bet, patiesībā, tam var iemācīties, ja pieliek pūles. Un pilnīgi nav vajadzības nolīgt konsultantu stila jautājumos: tiklīdz jūs tēma aizraus, tad sapratīsiet, ka izveidot ideālu tēlu nav nemaz tik sarežģīti, kā sākotnēji liekas. Pie nosacījuma, protams, ka ar iepriekšējo punktu jums viss ir kārtībā. Ja nē- sāciet nodarboties ar savu pašnovērtējumu.
Liktenīgā sieviete ir gudra un viņai ir lieliska humora izjūta

Ass prāts - neatņemama liktenīgās sievietes sastāvdaļa, un jums neizdosies kļūt par liktenīgo sievieti, ja nesāksiet attīstīt savu intelektu līdz līmenim “Dieviete”. Ir svarīgi atcerēties sekojošo: virspusīgas sievietes tēls, “cik jauka muļķīte” var arī nostrādāt, bet, tas tā nepievelk vīriešus, kā intelektuālas sievietes tēls. Tāpēc, ka liktenīgo sievieti gribas iekarot, bet muļķīti iekarot nav nepieciešams. Viņu vajag slēpt no pieklājīgas sabiedrības. Pie tam, humora izjūtai arī jābūt augstā līmenī, jo, gudra sieviete, kura ir nopietna, kā kapakmens, vairāk atgādina vīrietim skolotāju, nekā sievieti, pie kuras kājām gribas nomest visu savu dzīvi.

Liktenīgā sieviete māk klausīties

Cilvēki mīl runāt. Vēl vairāk, cilvēki mīl runāt par sevi, par dārgumiņu. Bet, maz kurš mīl to klausīties, tāpēc, ka klausītājs gribas ātrāk pastāstīt, ka viņam , dārgajam, protams, viss ir tāpat, vai arī, tieši pretēji. Tas nozīmē, ka labu klausītāju ir ļoti maz, un tas mūs, godīgi sakot, glābj. Tāpēc, ka cilvēks, kas māk mūs klausīties, automātiski mums liekas tas, kuram var uzticēt vis slēptāko. Tieši to māk darīt liktenīgā sieviete.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:29carroline
Tā ir mana liecība par cilvēka labo darbu, kurš man palīdzēja .. Mans vārds ir CAROLINE WAYNE. un es esmu atrodas NEW YORK, ASV. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beigās bija gandrīz beigusi un bija izkrist. Pateicoties burtnīcai, ko sauca par papu Justu, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu rakstīšanas rīku, kas spēj atrisināt manas problēmas. Man nāca klajā vairākas liecības par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzembu, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Man bija viena īpaša liecība, ko es redzēju, tā bija par sievieti, ko sauca par žēlastību, viņa liecināja par to, kā Dr.Chamberc atdeva savu Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas, un pēc viņas liecības beigās viņa nomest Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es n
0 0 Aizvakar 09:27Ritvars
"vīrieša lepnums" ir viņa daikts? Un vai tiešām sievietes joprojām jādēvē par "vājo dzimumu"? Šajā rakstā saskatu klajas šovinistiskas iezīmes un tas nav iepriecinoši.
0 0 Aizvakar 00:18glino
Izzīstas no pirksta muļķîbas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017