10 liktenīgo sieviešu pazīmes? Kāds ir liktenīgās skaistules noslēpums?

Advertisement
Advertisement

Liktenīgās sievietes noslēpumi. Kas viņa ir? Kāds ir viņas pārākuma noslēpums? Ar ko viņa iekaro vīriešus?


Dažas sievietes ļoti nogurst būt par maigiem ziediņiem un vēlas kļūt par īstu liktenīgo sievieti- uz laiku un pavisam. Bet nezina, kā. Tūlīt pastāstīsim.


Liktenīgā sieviete prot būt tāda, kāda ir!


Vienmēr. Jebkurā situācijā. Jebkurā kompānijā un vienatnē ar sevi. Un tā ir vissarežģītākā māka. Bet, ja jūs apgūsiet nākamos 9 punktus, jūs tiksiet ar to galā.

 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Liktenīgā sieviete ir pārliecināta sevī

Jūs zināt, ka pašnovērtējumam ir jābūt adekvātam: un paaugstināts un pazemināts pašnovērtējums ir kaitīgi. Un, ja jums liekas, ka liktenīgā sieviete – tā ir dāma ar paaugstinātu pašnovērtējumu, augstprātīga un nepieejama, - jūs dziļi maldāties. Šī sieviete māk radīt šo tēlu. Bet pati sevi viņa novērtē adekvāti.

Liktenīgā sieviete iederas jebkurā vietā

Tiražētā liktenīgās sievietes tēlam- spilgta brunete ar labu figūru, ar atklātu tērpu un uz augstiem papēžiem- nav nekā kopīga ar realitāti. Sieviete var izskatīties dažādi, bet, ir nianse: viņa vienmēr ir savā vietā. Visur. Daži uzskata, ka tā ir reta dotība, bet, patiesībā, tam var iemācīties, ja pieliek pūles. Un pilnīgi nav vajadzības nolīgt konsultantu stila jautājumos: tiklīdz jūs tēma aizraus, tad sapratīsiet, ka izveidot ideālu tēlu nav nemaz tik sarežģīti, kā sākotnēji liekas. Pie nosacījuma, protams, ka ar iepriekšējo punktu jums viss ir kārtībā. Ja nē- sāciet nodarboties ar savu pašnovērtējumu.
Liktenīgā sieviete ir gudra un viņai ir lieliska humora izjūta

Ass prāts - neatņemama liktenīgās sievietes sastāvdaļa, un jums neizdosies kļūt par liktenīgo sievieti, ja nesāksiet attīstīt savu intelektu līdz līmenim “Dieviete”. Ir svarīgi atcerēties sekojošo: virspusīgas sievietes tēls, “cik jauka muļķīte” var arī nostrādāt, bet, tas tā nepievelk vīriešus, kā intelektuālas sievietes tēls. Tāpēc, ka liktenīgo sievieti gribas iekarot, bet muļķīti iekarot nav nepieciešams. Viņu vajag slēpt no pieklājīgas sabiedrības. Pie tam, humora izjūtai arī jābūt augstā līmenī, jo, gudra sieviete, kura ir nopietna, kā kapakmens, vairāk atgādina vīrietim skolotāju, nekā sievieti, pie kuras kājām gribas nomest visu savu dzīvi.

Liktenīgā sieviete māk klausīties

Cilvēki mīl runāt. Vēl vairāk, cilvēki mīl runāt par sevi, par dārgumiņu. Bet, maz kurš mīl to klausīties, tāpēc, ka klausītājs gribas ātrāk pastāstīt, ka viņam , dārgajam, protams, viss ir tāpat, vai arī, tieši pretēji. Tas nozīmē, ka labu klausītāju ir ļoti maz, un tas mūs, godīgi sakot, glābj. Tāpēc, ka cilvēks, kas māk mūs klausīties, automātiski mums liekas tas, kuram var uzticēt vis slēptāko. Tieši to māk darīt liktenīgā sieviete.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 23:42Mārīte
bērnus dala, kā ā b o l u s - beidziet vien reiz s p ē l ē t i e s !
0 0 Vakar 17:24anete
Svaigu biešu sulu nemaz nedrīkst tā dzert, tai jānostāvas vismaz pusstundu! Kaktu dakteri tādi!
0 0 Vakar 08:15Ilona
Man ir 62 gadi ....Pilnībā piekrītu . Gadiem , kas rakstīts pasē , nav nozīmes . ....

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017